Şimdi Ara

Sony'nin 3D LCD TV'sini denedik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
64.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin 3D TV lansmanında Playstation 3'ün 3D yeteneklerini deneme fırsatı bulduk.

[wvp=1520]

• bi oyun delisi olarak bu teknoloji süper ötesi benim için :) ilk 3d yi sonic 3d de yaşamıştım ve inanılmaz gelmişti şimdi olaylar nerelere geldi sadece muhteşem diyorum :) yaşım 25 şimdiki 10-15 yaş arası çocuklar çok doyumsuz ne versen yada ne göstersen memnun olmuyorlar ama bizim çağımızdaki gençler bunun gibi teknolojinin kıymetini eminimki çok çok iyi anlıyorlar sevgiyle kalın...
  • gözlükler yakışmış
  • Gozlukler fena:D
  • Güzel bir iş çıkarmış sony,önceleri HD yayınlar şimdi 3D yayınlar teknoloji durmaksızın ilerliyor.
  • Çok şanslısınız var ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Çok şanslısınız var ya.

Aynen bir dahakine yanında formuda götürsün, fuarı yağmalarız
  • gözlerim 3d den daha önemli benim için. sağol sony eksik olma ama "i will pass"
  • 10 numara!
    bu tv nin serisi lx mi?
    ya birde şu gözlük olayı olmadan izleyebilsek süper olacak, ne öyle zuzaylı gibi

birde eve misafir vs gelse al bi gözlükte sen tak mı diyeceksin tv izlerken ?
  • süper valla.
  • Gözleri yorması kötü olmuş.Sonynin buna bir çözüm üretmesi gerekir.
  • mesut abi videı oynatıcıda problem var galiba izleyemiyorum
  • 3D zaten gözü yorması bir gerçek. Sony bununla ilgili birşey yapamaz.
  • gözleri yoruyorsa istemez.
  • AVATAR filmini izlerken gözlerim mahvolmuştu gece ağrıdan yatamamıştım.. Ama teknolojik olarak gerçekten oyun ve film dünyasını farklı bir boyuta sokuyor.. Videounuz içinde teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Çok şanslısınız var ya.

Aynen bir dahakine yanında formuda götürsün, fuarı yağmalarız

Hatta o ay boyunca hiç ceza almayıp, böyle şeylere katılabilecek istekli üyeler arası çekiliş yapılsın. Talihli bir kişi editörlerimizle beraber gezsin

• gözlükle 3d olayı hiş kullanışlı ve sağlıklı bi yöntem değil,uzun süre kullanımda gözleri yoracağından,kullanışlı olamaz ama gözlüksüz olarak üretilecek 3d tv lerle belki bişeyler olur,3d konuşmak için daha erken
  • 3D Oyunlar Filmler İçin Bence Zaman Geldide Geçiyor...

Teşekkürler...
  • Ben orda olsaydım , o televizyonu söküp eve götürürdüm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.