Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4.205
Cevap
43
Favori
821.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<
Giriş
    363 Mesaj
    Arkadaşlar hc-vx77 nasildır.biraz bass merakım varda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: wodka_

Arkadaşlar hc-vx77 nasildır.biraz bass merakım varda.

güzel cihazdır ama bulabilirsen vx8 i tavsiye ederim
    |
    |

i5-2500k@4.50Ghz OCZ Vendetta 2 Cpu Cooler and AC Mx4 Termal Compound*-*MSI P67A-GD65 MotherBoard*-*GSKİLL Ripjaws 4*4GB 1866 Mhz DDR3*-*ATİ HD7870 PCS+ EZ Edition Display Card*-*Tagan Force II 800 Watt PSU*-*1Tb Caviar Black*-*2Tb Seagate HDD
    Aerocool S9 Pro Case
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Geç oldu ama 'Maşşaallah' hepsine benim emektar vx8 aktif göreve devam ediyor tabiki anfi olarak cd kaput kaset aynen 6 ay öncede stkyı değiştirdim gittiği yere kadar 1200 mark vermişim borumu.
    |
    |
    xxömür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaşlar Sony rx99 mu technics eh600 mü .Technicsin bu serisini kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.

Orijinalden alıntı: püsür

Arkadaşlar Sony rx99 mu technics eh600 mü .Technicsin bu serisini kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.

aralarında çok bi fark yok ama bass yoğunlugu olarak rx90 bi tık daha üstte

i5-2500k@4.50Ghz OCZ Vendetta 2 Cpu Cooler and AC Mx4 Termal Compound*-*MSI P67A-GD65 MotherBoard*-*GSKİLL Ripjaws 4*4GB 1866 Mhz DDR3*-*ATİ HD7870 PCS+ EZ Edition Display Card*-*Tagan Force II 800 Watt PSU*-*1Tb Caviar Black*-*2Tb Seagate HDD
    Aerocool S9 Pro Case
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Bende rx 99 vardı merakımdan technics eh 600 aldım bass harici technics her yönden önde.Bass'ta biraz göreceli aslında ikisinin bass frekansları farklı birisinin rx99 un iyi olduğu yerde eh 600 kötü eh 600 ün iyi olduğu yerde rx99 kötü.rx 99 un bassları daha yumuşak eh 600 ise daha sert ,şiddet olarak eh 600 önde fakat rx 99 un bass tonu dıınn iken eh 600 tıık diye kesiyor.
    |
    |
    Ayrıca rx110 av gövdesi mevcut onuda satıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakuş1 -- 18 Kasım 2016; 7:02:57 >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, LBT serisi A790-795 yada D905 serisi katlı setlerden almayı düşünüyorum bunların başlarındaki harflerin anlamı nedir ve bu setleri tavsiye edermisiniz. Teşekkürler.

Orijinalden alıntı: xxömür

quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

Sony vx8. rx99 dan bir yıl sonra çıktı.
    İkisi de güzel setler. Ses şiddeti olarak vx8 daha güçlü.
    Dediğim gibi, bu setlerin zamana ve kullanıma bağlı sıkıntıları ortaya çıkıyor.
    Herkesin bildiği kasetçalar lastik problemi, kullanmasanız da bir süre sonra kendiliğinden lastik görev yapmıyor,
    CD çalar da zamanla bakım isteyebiliyor.
    Dediğim gibi temiz bulmak mesele.
    Ben kaç set aldım, son aylarda. Çoğu sıkıntılı çıktı. Zararına geri sattım. Bir sürü zararım oldu. Kullanmadığım setleri denedim. Biraz pahalıya mal oldu.
    Temizini bulayım diye. Hala ilanlara bakıyorum.
    Şu an elimde GN100D var bu model bir başka. 7800 watts.

Bu cihaz bass konusunda nasıl tonlaması netliği v.s.

Aynı görünümde cihazın GN90D modeli var. Küçük hoparlörlerden ses alamıyorum. Neden olabilir? Büyük ikiliden sağ tarafa bağlı olan bazen düşük volume veriyor. Sesi 20 üzerine getirip kısınca düzeliyor.

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

quote:

quote:

Sony vx8. rx99 dan bir yıl sonra çıktı.
    İkisi de güzel setler. Ses şiddeti olarak vx8 daha güçlü.
    Dediğim gibi, bu setlerin zamana ve kullanıma bağlı sıkıntıları ortaya çıkıyor.
    Herkesin bildiği kasetçalar lastik problemi, kullanmasanız da bir süre sonra kendiliğinden lastik görev yapmıyor,
    CD çalar da zamanla bakım isteyebiliyor.
    Dediğim gibi temiz bulmak mesele.
    Ben kaç set aldım, son aylarda. Çoğu sıkıntılı çıktı. Zararına geri sattım. Bir sürü zararım oldu. Kullanmadığım setleri denedim. Biraz pahalıya mal oldu.
    Temizini bulayım diye. Hala ilanlara bakıyorum.
    Şu an elimde GN100D var bu model bir başka. 7800 watts.

Bu cihaz bass konusunda nasıl tonlaması netliği v.s.

Aynı görünümde cihazın GN90D modeli var. Küçük hoparlörlerden ses alamıyorum. Neden olabilir? Büyük ikiliden sağ tarafa bağlı olan bazen düşük volume veriyor. Sesi 20 üzerine getirip kısınca düzeliyor.

eq modlarında onları aktif hale getirecek mod var LINK modu ve LINK Surround modu bu modlarda ses alabilirsin
    |
    |

Aerocool S9 Pro Case

• Binbaşı
    1051 Mesaj

MHC GN100D; Bas çok kuvvetli, dinleyebilmek için dairede oturuyor olmamak lazım. Komşunuzla belaya kalabilirsiniz.
    Tiz bana göre zayıf, tek tweter var. Horn tweter ama yetmiyor. Detaylı ince sesleri duyayım derseniz tweter eklemeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 18:54:48 >
    |
    |
    Kia Cerato CRDİ 2009
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 18:55:25 >
    Kia Cerato CRDİ 2009
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    VX8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail hoca -- 1 Haziran 2019; 18:55:58 >
    Kia Cerato CRDİ 2009
  • Yarbay
    12675 Mesaj

Şunun güzelliğine bak be keşke tekrar üretilse aynı tipte alsam bende vardı ses çıkışımı desem birşeyi arızalandı yapamadılar ses volume 1 deki gibi geliyordu.
    |
    |
    ismail hoca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onlar anlatsan da anlamazlar, bir anlam da yüklemezler
    Çıldırdığını düşünürler o büyük düşünürler
    Keşke konuşmasaydım dersin
    Meğer buymuş ilk dersin. Zor iş, kolay gelsin.
  • Yarbay
    3283 Mesaj
    Sony Müzik seti arıyorum İzmir'den elden alabilirim İzmir dışı ise kargo yaparsanız düzgünce alma durumum var.
    Bütçem 150 tlye kadar iyi bir şey olursa kargo dahil max 200 olabilir.
    elinde olup satmak isteyen varsa pm atabilir özellikle aux ve kumandası olması şarttır
    Bursa'da eski Sony müzik seti parçaları satan bir yer bulabilir miyim var mıdır böyle bir yer? (FH-411R modeli için)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Resimde görülen VX8 müzik setimi GN100D veya GN90D modelleriyle takas yapabilirim. VX8 oldukça temiz.

GN90D için vx8 ve üste nakit verirsen takas edebiliriz

Aerocool S9 Pro Case
  • Binbaşı
    1974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Sony Müzik seti arıyorum İzmir'den elden alabilirim İzmir dışı ise kargo yaparsanız düzgünce alma durumum var.
    elinde olup satmak isteyen varsa pm atabilir özellikle aux ve kumandası olması şarttır

O paralara aradıgın gibi bulamazsın

Aerocool S9 Pro Case
  • Yarbay
    3283 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

O paralara aradıgın gibi bulamazsın

Çok buldum hocamda referansı filan olmadığından sahibinden sitesinde güvenemedim.
    200 liraya kadar bütçem çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 26 Kasım 2016; 18:37:14 >

Bulsanda hayir goremezsin o paralardaki cihazlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SeSioN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aerocool S9 Pro Case
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,946
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.