Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.325
Cevap
50
Favori
922.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S.a. vx8 satılık mı, satılıksa fiyat ne kadar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar,,

burada setler hakkında gercekten bilgi ve deneyim sahibi olan arkadaslar var kafam cok karıstı ama okudugum genel ıtıbarıyle cıkarttıgım bana uygun 3 set arasında kaldım bu arkadaslar bana yardımcı olurlarsa cok sevınırım

sony rx99
    sony vx8
    sony lbt-xb60

hangısı neden daha ıyı acıklanırsa sevınırım,,ufak bir not pc ye baglıycam ve pro bır ses kartım var (muzik sinema odaklı),teşekkürler..
  • Sıfır Sony cihaz satan yok galiba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaslar 90 model Fh 313 r2 sahibi olarak aranızdayım >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanok

S.a. vx8 satılık mı, satılıksa fiyat ne kadar?

evet satılık 400 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

Selam arkadaslar,,

burada setler hakkında gercekten bilgi ve deneyim sahibi olan arkadaslar var kafam cok karıstı ama okudugum genel ıtıbarıyle cıkarttıgım bana uygun 3 set arasında kaldım bu arkadaslar bana yardımcı olurlarsa cok sevınırım

sony rx99
    sony vx8
    sony lbt-xb60

hangısı neden daha ıyı acıklanırsa sevınırım,,ufak bir not pc ye baglıycam ve pro bır ses kartım var (muzik sinema odaklı),teşekkürler..

Yoğun bass için lbt xb60
    Temiz net ve dengeli ses için vx8
    rx99 da vx8 le aynıdır ama vx8 iki katı daha güclüdür
  • xxömür kullanıcısına yanıt
    Cvp ıcın tesekkurler ben temiz bir vx8 aramaya baslayım
  • lokooo kullanıcısına yanıt
    Almayı düşünürsen bende mevcut
    hocam temiz bir rx99 da mevcutmu ? pm'den 2 sininde olur fıyatını atarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

bende de xb80 var. bunun ünitesi çok büyük onun yerine hoparlörlere stereo amfi almayı düşünüyorum da. tavsiyesi olan ya da kaç wattlık bişey almam gerek bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    ünitenin bakıma ihtiyacı var. mic girişi volüm podları falan sıkıntılı biraz. arkadan yaptığım bağlantıdan aldığım ses de keyif vermedi. muhtemelen o girişler de eskidiğindendir. zaten ana ünite kaba ve kullanmadığım katmanlarla dolu. bana sadece bass mid tiz ayarı olan bu hoparlörü sürcek uygun bi amfi lazım. twitter eklemesiyle temiz bi ses alırım diye tahmin ediyorum.yüksekliğinden çok sesin temiz gelmesi önemli.

2*100 watt lık amfi alabilirsin ve dediğin gibi tweeter takviyesiyle temiz ses verecektir.

alıntıyı yeni fark ettim. bots marka amfilere bakıcam. idare edicektir diye düşünüyorum. cevap için teşekkürler :)

• SONY FH-B55CD
    Ofiste dinlemek için yeni aldım
    Kaset ve cd çalışmıyor
    Radyo ve aux çalışıyor

Kozmetik olarak 9/10
    Hoparlörler sorunsuz
    Çok mutluyum
    Çok güzel çalıyor
    >>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasaluyari -- 20 Ocak 2017; 9:22:50 >
  • Arkadaşlar bende mhc gn-77d var bunu televizyona veya xbox 360 slime bağlayarak dijital ses alabilirmiyim oyun oynarken ve flim izlerken dts var cihazda televizyon toshiba 8 senelik yardımlarınız bekliyorum
  • Arkadaşlar bende MHC-GN90D adlı ürün var. Yıllar evvel yine bu konuda fotoğraflarını paylaşmıştım. 2 büyük surround, 3 küçük speaker (LcenterR). Ses bağlantısını yaptığımda speakerlardan ses getiremedim. Sorun neden olabilir?

Ayrıca right surround'dan zaman zaman ses gelmiyor ya da düşük geliyordu, volume'u 20 üzerine getirince swtich açılmış gibi tık eşitleniyordu sesler, şu aralar cihazı kullanıyorum o yüzden bunu pek yapmıyor fakat ufak bir kısıklık yine var gibi hissediyorum. Hoparlörleri ters bağladığımda da aynı durum.

Bağlantıyı ikili(+)(-) kabloyla yapıyorum. Surroundların kendinden çıkan kabloları var. Fakat uçları açık kablolar. Bir tanesinin soketi var. Diğerinin açık uçları çıkışa değdirerek ses geliyor. Speaker'lara kendim kablo aldım. Ama ses gelmiyor.
  • https://forum.donanimhaber.com/m_121505381//tm.htm#121505381

SONY KOLONLARIM VE AİWA SET İLANIM BAKABİLİRSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

Sony vx8. rx99 dan bir yıl sonra çıktı.
    İkisi de güzel setler. Ses şiddeti olarak vx8 daha güçlü.
    Dediğim gibi, bu setlerin zamana ve kullanıma bağlı sıkıntıları ortaya çıkıyor.
    Herkesin bildiği kasetçalar lastik problemi, kullanmasanız da bir süre sonra kendiliğinden lastik görev yapmıyor,
    CD çalar da zamanla bakım isteyebiliyor.
    Dediğim gibi temiz bulmak mesele.
    Ben kaç set aldım, son aylarda. Çoğu sıkıntılı çıktı. Zararına geri sattım. Bir sürü zararım oldu. Kullanmadığım setleri denedim. Biraz pahalıya mal oldu.
    Temizini bulayım diye. Hala ilanlara bakıyorum.
    Şu an elimde GN100D var bu model bir başka. 7800 watts.

Bu cihaz bass konusunda nasıl tonlaması netliği v.s.

• Arkadaşlar hc-vx77 nasildır.biraz bass merakım varda.

• quote:

Orijinalden alıntı: wodka_

Arkadaşlar hc-vx77 nasildır.biraz bass merakım varda.

güzel cihazdır ama bulabilirsen vx8 i tavsiye ederim
    Geç oldu ama 'Maşşaallah' hepsine benim emektar vx8 aktif göreve devam ediyor tabiki anfi olarak cd kaput kaset aynen 6 ay öncede stkyı değiştirdim gittiği yere kadar 1200 mark vermişim borumu.
  • Arkadaşlar Sony rx99 mu technics eh600 mü .Technicsin bu serisini kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: püsür

Arkadaşlar Sony rx99 mu technics eh600 mü .Technicsin bu serisini kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim.

aralarında çok bi fark yok ama bass yoğunlugu olarak rx90 bi tık daha üstte
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.