Şimdi Ara

Sony KDL-43W805C (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.404
Cevap
49
Favori
135.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aldığın yere ya da Sony Center'a sor oralardan bulabilirsiniz ya da n11 falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Sony centerların çoğu kapandı.

• Sony android TV son günlerde ne wifi ile nede lan kablolu bağlantı ile internete bağlanmıyor bağlanıyor ama internet yok hatası veriyor aynı sorunu yaşıyan varmi

• İki gündür teknoloji marketlerini geziyorum sony marka tv hiç yok piazza avm ve anatolium avm de yok lg ve samsung gibi tırışka markalar var onlara kuruş vermem...

Maltepe park ta teknosa exxtra da vardı sony reyonu 5 ay önce bilmiyorum halen varmı

Tüm insanlar acayip yüksek paralara resmen çöp alıyorlar yazık çooook yazık

• Evet maalesef Sony tv yok bulmak çok zor elimizdeki tvlerin kıymetini bilelim sanırım bir daha hiç Sony alamayacağız bayileri nerde ise hiç yok çoğu kapalı bilmem 2015 te aldığım tv kaç yıl daha götürür beni inşallah vestel Beko gibi markalara muhtaç kalmayız.

• Merhaba arkadaşlar. Şuan Last of Us 2 oynuyorum. ışık algılayıcı kapalı olmasına rağmen sahneye göre parlaklığı açıp kısıyor. Başka oyunda ve filmlerde böyle bir şey yok. Bu oyuna özel bir ayar mı var acaba
  • Kumandası arıza çıkaran oldunu benim maalesef oldu servise temizlettim.

• tda 1562q kullanıcısına yanıt

Vatan bilgisayar da var

• güncel kanal listesi paylaşacak arkadaşa minnettar kalırım, en son 8 ay önce paylaşılmış...

• albay_alpay A kullanıcısına yanıt

Bende tv ye kanal listesi araştırıyorum şöyle bulursam çok iyi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

güncel kanal listesi paylaşacak arkadaşa minnettar kalırım, en son 8 ay önce paylaşılmış...

Link ölmediyse genelde devam ediyor o şekilde 8 ay çok eski değil

• Arkadaşlar içinizde t con arızası yaşayan varmı bu konuda şikayet okuyorum.

• onea54 kullanıcısına yanıt

Şuan evde olmadığım için adlarını tam hatırlamıyorum ama görüntü bölümünün resmini atarsanız söyleyebilirim. O özelliği açtığınız zaman aydınlık sahnelerde karartma yapıyor kapatırsanız düzeliyor. Gerçi burada da yazmıştım sanırım eski mesajlarıma bakayım bulursam paylaşırım

Edit: Mesajımı buldum cevap aynen şu şekilde

Bu dediğin olayı ayarlardan genel kontrast düzenleyiciyi kapatırsan sorun düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 29 Kasım 2020; 1:51:39 >
  • HDMİ arc yi kullanan oldu mu? ses sitemine bağladığınzı da 5.1 alabiliyor musunuz? netfilix uygulamasından?

• focusrite kullanıcısına yanıt
    HDMI arc kullanıyorum ancak maalesef ses sistemim 2+1.
  • Kumandayı kaplı mı kullanıyorsunuz kapsız mı.

• Sony KDL-43W805C

ARkadaşlar TV 100hz PC ye bağladıgınızda 1080p de 100hz alabiliyormusunuz direk çıkmasa bile 100hz nvidia dan özelleştirerek deniyenilirmisiniz elinde tv olanlar ona göre bu tv den alıcamda...

• 43w805c ikinci el ne kadar yapar sizce, yeni bir panele geçeceğim için satmak istiyorum.
  • TeknoFiX T kullanıcısına yanıt

TV 60 hz ve motion flow ile yazılımsal 200 hz

• Merhaba. TV ye güncelleme yaptım ondan sonra usb deki dosyaları silemiyorum. ne kodi den ne de dosya yöneticisinden. Bir kilidi mi var acaba ?

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.