Şimdi Ara

Sony’den PS5 açıklamaları: Satışlar düşecek, yaşam döngüsü doluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu yıkıklar daha konsola adam gibi oyun çıkarmadan yeni konsol çıkaracak belli oldu. Xbox desen ölmüş bunlar bir ayrı. Ps4 ps5 nesliyle doğru düzgün bi grafik farkı bile yok oyunu geçtim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 14 Şubat 2024; 19:57:43 >
  • Topun tekerleğin eline kaldı konsol. Ha babam remaster, remake yapıp üzerine exc. oyunları hem Ps4 hem Pc'ye getiriyorlar. Boşuna sattık Ps4'ü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber mi marvel spiderman reklamı mı anlamadım..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PlayStation 5 oyun konsol tarihinde doğru düzgün oyun yapılmadan bu kadar satış rakamlarına ulaşan tek konsol oldu.

• Ps1 cok uzun zaman kullandim

Ps2 3 4 hepsini aldim

5 almadim almam

Suana kadarki en başarısız ps konsolu bu pc bundan 10 kat daha mantıklı yazmaya uğraşmayacağım bile

Kendi üreticisi bile bunun farkında kabul ediyor ama fanları ve Z kuşağı gençlik inanılmaz bir alet olarak görüp tapıyor cihaza yahu 11 senelik gta 5i 60 FPS açan bir konsol çöp oğlu çöptür

Hadi cod icin alin diyeceğim codlar bozuldu gitti leş oldu

Exc desen yok

Ne diye alırsınız şunu yav berbat bir konsol prosu gelince hepten çöp olacak proya gta 6yi 60 fps verirler buna 20 -30 arasi onlineda 20de vermez sjsjsjsj

• e oyun yapmadınız daha?

• Pandemiye denk gelmesi bu kadar satışları patlattı aslında, yoksa doğru düzgün hakkını verecek oyun çıkarmadan sonunu getirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 15 Şubat 2024; 9:32:50 >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

PS4 donanımını dert etmeyip PS5'i dert ettiysen beklentilerin değişmiştir 

Eski konsollar ile PC arasında, hissedilen fark anlamında çok daha büyük uçurum vardı. Özellikle PS1-PS2 döneminde.

• oyunu olmayan konsol

• Sony pse pro yu çıkartarak damga yemişti ps5 de de aynısını yaparsa kayıp büyük olur daha ps5 adam gibi oyun çıkmadan ne sonudur bu.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Pro'nun çıkması ayrı bir konu. Pro'yu çıkartması her açıdan faydalı olur. RT ve PT oyunlara daha iyi yedirilir. Hem görsel etkisi artar, hem de yapımcıların oyun geliştirmesini kolaylaştırır. RT donanıma yük bindirse de, yapımcılar için ciddi kolaylık demek.

RT'nin daha iyi kullanılmasıyla, PC'cilerin yıllardır yaptığı RT beta testinin sonuçlarını almaya başlarız  Sağ olsunlar 

• Bundan sonra sadece ps5 e slim zar zurt cikartirlar ordan birşeyler kazanmaya çalışırlar. Bunun dışında PC den gelen paranın tadını aldılar artık buraya yönelirler bence.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çip sorunu o sorunu bu sorunu derken üretilmeyen satılmayan bir ürünün nasıl sonuna geliniyor mantıklı değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.