Yüzbaşı
03 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 243 (Bu ay: 13)
Gönderileri
Arkadaşlar nvidia kampanya yapmış karne ya da öğrenci kimliğiyle vatandan gtx 960 alana %10 indirim var. bugün bakıyorum fiyat 716 tl (link) yani bu fiyatla 645 tlye denk geliyor. Testlerde shadow of mordor dışında r9 280in önünde olduğunu görüyorum kartın. Bu dolar kuruna rağmen bu fiyatla gayet makul bi seçenek gibi geliyor bana ama sizin görüşlerinizi de alayım dedim. 1080p çözünürlükte kullanacağım.

2 gb vram ile hangi oyunlarda sorun yaşarım? Şu anda tek çekincem bu vram.
iyi forumlar
Amd kartların yakın bi zaman önce sürücü güncelleme sorunlarını çok fazla duyuyordum. Şu anki durum nedir?
Bi arkadaşım için bilgisayar topluyorum ekran kartı olarak r9 280 düşünüyorum. Sürücü sıkıntıları devam ediyorsa gtx 760a dönüp kulaklarımı çınlattırmamayı düşünüyorum
Yüzük parmağımda uzun süreli mouse kullanımında uyuşma hissizlik gibi şeyler oluyor. Ülkemizden alabileceğim yüzük parmağımı destekleyecek avuçiçi mouse arıyorum ama Logitech G600 dışında bulamadım. O da pek rahat edebileceğim bi mouse gibi durmuyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Örnek:
Func MS-3
Arkadaşlar 4770k alıp en az 5 sene anakart ve işlemciye dokunmamayı düşünüyorum. Playstation5 çıkana kadar sadece ekran kartı yükseltmesiyle kullanmak var kafamda. Sizce evdeki hesap çarşıya uyar mı

Bu arada 7-8 yıl sorun çıkartmadan kullanılacak mATX tavsiyelerinizi de bekliyorum
iyi forumlar arkadaşlar

-0.facebook'a girebileceğim
-şarjı normal kullanımda en az 3 gün dayanan
-radyosu olan
-rahat tuş takımı olan
-qwerty klavyeli
-mesaj gönderirken yazılımıyla canımdan bezdirmeyecek

bir telefon arıyorum.
Bütçem 250 tl

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
iyi forumlar

bikaç gün içinde ses kalitesi iyi olan bi mp3 player almayı düşünüyorum kafamda f/p olarak çok iyi gördüğüm sansa clip+ var ama sizin tavsiyelerinizi de almak istedim

250 liraya kadar flac ve wav formatlı dosyalarının hakkını verecek mp3 player tavsiyesi olanların yorumlarını bekliyorum

teşekkürler
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İkinci El İmzası:
Lafa "En son ne olur" şeklinde girenlerle halen bir alışveriş gerçekleştiremedim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.002
İkinci El Bölümü Mesajları: 130
Konularının görüntülenme sayısı: 33.772 (Bu ay: 1.211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 815 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.