Şimdi Ara

Sony Channel Türkiye Saat 21:00'da Yayına Başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
21.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Channel Türkiye Saat 21:00'da Yayına Başlıyor

Planet grubunu satın alarak ülkemizde medya sektörüne giriş yapan Sony grubunun dizi ve film kanalı Sony Channel 28 mart 2017 saat 21:00 itibariyle ülkemizde yayına başlıyor. Kanalda Law And Order, Saving Hope, The Night Shift, Hustle, Spooks gibi yabancı içerikli dizi ve filmler yayınlanacak.

Sony Channel, saat 21:00 itibariyle Planet Pembe kanalının frekansından yayına başlayacak ve Planet Pembe kanalı yayın hayatına son vermiş olacak. Sony Channel'ı uydu üzerinden 11558 MHz frekansı, dikey polarizasyon ve 30000 sembol oranı ile izleyebileceksiniz. Dijital platform üzerinden Sony Channel'ı takip etmek isteyen izleyiciler kanalın yayınına Türksat Kablo TV 256. kanaldan, Tivibu 203. kanaldan, D-smart 98. kanaldan ve Turkcell TV+ 94. kanaldan ulaşabilecekler. Kanal Türksat uydusunda ve platformlarda şifresiz olarak yayın yapacak.
    https://www.facebook.com/sonychannelturkiye
    https://www.twitter.com/sonychanneltr
    http://www.sonychannelturkiye.com

• Çok yazık güzelim marka'yı ne hale getirdiler şahsen ben Sony marka'sının sahibi olsaydım eğer Türkiye'de ki Sony'nin başındaki kişiyi ceo/genel müdür, reklam ve pazarlama müdürünü ve markamı rezil eden bütün sorumlularını tazminatlarını ve tüm yasal haklarını ödeyip derhal kapının önüne koyardım ama ama ama malesef ben Sony marka'sının sahibi değilim keşke olsaydım ama değilim hadi yine iyisiniz heee ceo/genel müdür, reklam ve pazarlama müdürü ve markayı rezil eden bütün sorumlular yırttınız valla
    Mali durumdan dolayı bir çok kanal türksat uydusundan yayınlarını sonlandırıyor veya duraklatabiliyor. SONY CHANNEL DSMART üzerinden yayın yapıyordu uzun bir zamandır. Ödemelerini aksatması dolayısıyla yayınları durduruluyor. Kanallar yüksek ihitmal geri döner. Aralık ayında "S SONY ÇOCUK" adıyla Aralık ayında UTV - HD ve KTV - HD lisansı alınmıştır. Bir şirket çekileceği bir ülkeye yatırım yapmaz kanaatindeyim.
  • planet pembenin yerini tutmaz hiç iyi olmaadı bence...
  • Biraz kaliteli diziler olsa belki tutardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazır yeni başlamışken kanallara bir de EPG electronic program guide yayın rehberi de ekleyeverseler de hangi saatte ne var görebilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

hazır yeni başlamışken kanallara bir de EPG electronic program guide yayın rehberi de ekleyeverseler de hangi saatte ne var görebilsek.

Aynen hocam epg sayesinde birçok pogramı takip edebiliyorum hatta bazen program başladığında kanalın otomatik açılması için ayarlama yapıyorum gerçi kanal açıldığında ya reklam oluyor ya da program başlamış oluyor :D ama olsun epg olmalı mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • modern yaşam 2 M kullanıcısına yanıt
    LG TV'lerde Fil TV'yi 1 Dakika izlerseniz çoğu kanala EPG Geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

LG TV'lerde Fil TV'yi 1 Dakika izlerseniz çoğu kanala EPG Geliyor

Keşke bizim tv'de LG TV olsaydı ama malesef bizim tv projeksiyon tv yani malesef uydu alıcısıyla kullanıyorum ama gerçektende işe yaradı epg bilgisini bir türlü alamadığım TLC ve LIFETIME Channel'ın epg verisi çıkmaya başladı :D bu bilgi için Çok Teşekkür Ederim Sayın @zero fear :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modern yaşam 2 -- 28 Mart 2017; 19:56:45 >
  • modern yaşam 2 M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• arkadaşlar...sony channel ülkemize geliyor ve planet pembe kanalı kapanıp yerine yeni kanal ekleniyor dünya üzerinde meşhur olmuş pek filmler ve diziler japonya orijinli sony channel tarafından yayınlanıyor...iptv üzerinden kanalı zaten izlerim şahane yayın akışı mevcut türkiye versiyonu hayırlı olsun derim beni şaşırtan vaziyet türkiye versiyonun şifresiz yayın yaptığıdır çünkü dünya versiyonları şifreli yayın yapıyor bildiğim kadarıyla benim forumdaşlarım...saygılarımı sunarım...
  • An itibariyle geçti. Logo çok emanet gibi duruyor.

• Şu anda muhteşem gatsby filmi tv ilk kez oynuyor.Kaliteli işler yapacaklar gibi görünüyor.

• HAYIR'lı Olsun Yeni Kanalımız..Logo hafif ,ufalsa iyi olur gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen logo biraz küçük olması daha iyi olur ve opacity değerini biraz daha düşürseler ve şu LÂNET olası sansürü kaldırsalar bu kanalı izlemeyen kalmaz ama o sansür bu kanalı bozuk para gibi harcıycak ve olan Sony ile Türkiye ilişkilerine olacak çok yazık çok :/

• Film kanallarında ekranın mümkün olduğunca boş olması gerekiyor. Logo biraz daha küçültülürse ve HD yayına geçilirse güzel olur.
  • Tutunamayan tnt den sonra

Fox Disney tlc lifetime şimdide Sony Channel bu zamanda yabancı yatırım iyi cesaret.

Bu arada bu gidişat nasıl olacak yerli tv ler rekabet edemeyip kapanacak mı yoksa bu kanallar fox gibi yerlilere benzeyip mantar gibi evlilik programı yerli diziye mi dönecek.

• EVET güzel bir başlangıç ile başladılar, sadece çözünürlük biraz göze batıyor ama tvde olmayan filmleri daha ilk gecesinde oynatması taktire şayan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

Tutunamayan tnt den sonra

Fox Disney tlc lifetime şimdide Sony Channel bu zamanda yabancı yatırım iyi cesaret.

Bu arada bu gidişat nasıl olacak yerli tv ler rekabet edemeyip kapanacak mı yoksa bu kanallar fox gibi yerlilere benzeyip mantar gibi evlilik programı yerli diziye mi dönecek.

Umarım öyle bir gaflet içersine düşerek hata yapmazlar ama HAYIR o hatayı yapsalarda artık umurumda bile değil çünki daha en başta yaptıkları sansürle Sony Channel'ın değeri benim gözümde sıfırın altına indi isterlerse uzay yolcularını (passengers 2016) yayınlasınlar logan'ı yayınlasınlar o sansür olduğu sürece dünya'ya ne kadar nam salmışta olsalar o kanallar benim için yok hükmündedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessions -- 28 Mart 2017; 23:6:24 >
  • Görüntü kalitesi çok kötü biraz netleşmesi lazım birde hd geçerlerse tadından yenmez sony kendi yapım şirketi var ordan gelecek filmler ve diziler bu kanalın kalitesinin artıracak

• Çok aç bakabilme şansım oldu açtığım da Gatsby vardı güzel içerikler olacağı çok açık birde HD yaparlarsa süper olacak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.