Şimdi Ara

Sony Channel Türkiye Saat 21:00'da Yayına Başlıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
2
Favori
21.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Arrow , flash ve viking leri verecek olmalari çok iyi oldu. Görüntü kalitesi sanki ilk gecesinden daha iyi oldu kanalın. Eğer birde game of thrones u verirlerse yeni sezonda , bu kanal Türkiye de rekor kırar benden söylemesi

arkadaşlar...ülkemize gelen sony channel türkiye versiyonu sansür hariç şahane yayın yapıyor game of thrones dizisini almanya rtl-2 özel kanalı üzerinden izlerim yapımda oldukça erotik sahneler mevcut sansürsüz gösteriliyor şayet dizi sony channel türkiye versiyonu üzerine gelirse eğer kesin sansürlü şekilde gösterilir keşke rütük kurumu geceleri sansürü serbest bırakaydı yapımların erotik sahneleri kesintisiz gösterileydi fakat malesef türkiye üzerinden yayın yapan rütük lisanslı televizyonların sansürsüz yayın yapmaları henüz imkansız belki gelecek yıllarda vaziyet değişip sansür tarihe karışabilir temenni ederim...

Türkiye de belli kalıplaşmış şeyler var . ne yazakki sansür de bunlardan biri. Bu olayın değişeceğini zannetmiyorum . ama kanali beğendim. 1 numarada TLC 2 numarada life time vardı . buda geldi , daha test yayınında ama ilerleyen günlerde tam anlamıyla oturacaktır kanal . ve istedikleri gibi tutarsa hd yayın acarlar . Sony tüm dünyada büyük yatırım yapıyor kanallarina . bi hd kanal açmak onlar için Çocuk oyuncağı . su an Türkiye de nabız yokluyorlar . ama bana kalırsa tutacak bu kanal . birde dizilerde hoş i met your mother , prison breakin yeni sezonunu falan yayinlayabilirlerse çok çok çok efsane olur . çarşamba prison break on yeni sezonu geliyor ama ne yazıkki Türkiye de yayınlayan kanal yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Turksatda kanal çıkmıyor bende frekansları girdim

Planet Pembe diye aratın bazı cihazlar hala eski adıyla kanalı gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elephone

quote:

Saol hocam buldum simdi

• quote:

quote:

quote:

Saol hocam buldum simdi

Rica ederim.
  • arkadaş bu sony channel hakikatende süper bir kanal bende gece gündüz bu kanal açık adamlar hakikaten yapmışlar bee bu kanal çıktığından beri diğer kanallara bakmaz oldum burdan şunu söylüyom:diğer paralı platformlara kapak olsun...
  • sony channel sürekli film yayınlıyor.fakat şifresiz kanal olduğundan şifreli kanallardan daha fazla sansür olabilir.başka türk kanallarında öyleki küfür yok sigara yok reklam yok normal konuşmayı bile sansürlüyorlar.normal konuşmadaki o bölümü kesiyorlar.türkiyeden yüklenen youtubede videoları bile sansürlü.
  • Umarım Sony Channel HD yayınında 5.1 dolby digital plus ses kodeği kullanır uydu yayınlarında dts çok fazla yer kapladığı için genelde aac ve/veya e-aac kodeğini kullanırlar ac3 kullanan var ama çok nadir. Umarım Sony Channel HD 5.1 dolby digital plus ses kodeğini kullanır. Umarım :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diziler filmler güzel beğendim kanalı ilerde hd olursa tadından yenmez listede ilk 10da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: modern yaşam 2

Umarım Sony Channel HD yayınında 5.1 dolby digital plus ses kodeği kullanır uydu yayınlarında dts çok fazla yer kapladığı için genelde aac ve/veya e-aac kodeğini kullanırlar ac3 kullanan var ama çok nadir. Umarım Sony Channel HD 5.1 dolby digital plus ses kodeğini kullanır. Umarım :(

Uydudan çok zor bu. En az maliyetlisi hangisi ise onu seçmeye çalışıyorlar.
  • Gerçekten böylesi şifresiz ve reklamsız kanallara ihtiyacımız var:)

Haber,spor ve samaç sapan kanallardan bıktım.

Kapatılan kanallardan sonra yerlerine ya reklam kanalı ya da sürekli aynı şeyleri gösteren korsan kanalları geliyor.

Sony Channel gibi kanallara sahip çıkmalıyız.
  • bu kanala hd yayın yakışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bu kanala hd yayın yakışır

Sosyal medyadaki uydu ile ilgili haber yayınlayan sayfalara göre kanal en geç mayıs ayı sonuna kadar HD yayına geçecekmiş. HD yayın içinde gerekli resmi başvuruları yapmışlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bu kanala hd yayın yakışır

Sosyal medyadaki uydu ile ilgili haber yayınlayan sayfalara göre kanal en geç mayıs ayı sonuna kadar HD yayına geçecekmiş. HD yayın içinde gerekli resmi başvuruları yapmışlar.

güzel haber

• Quard kullanıcısına yanıt
    evet çok haklısınız böyle bir kanala sahip çıkmamız lazım bence valla resmen ilaç gibi geldi bu kanal hiç kafaya takmıyorum yok hd olsun yok şusu olsun yok busu olsun diye alıyorum kuruyemişimi demliyorum çayımı yaslanıyorum arkama bu güzel kanalın tadını çıkarıyorum...
  • arkadaşlar...sony channel üzerine zappinglediğim vakit hep yeni bölüm yabancı dizilere rastlarım...
  • Çok güzel bir kanal filmler ve diziler gerçekten kaliteli okuduğum kadarıyla da yakın da HD yayına geçecek, birde dil ve altyazı seçeneği eklerlerse mükemmel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ::Deathman::

Çok güzel bir kanal filmler ve diziler gerçekten kaliteli okuduğum kadarıyla da yakın da HD yayına geçecek, birde dil ve altyazı seçeneği eklerlerse mükemmel olur.

Alt yazı seçeneğinin olacağını resmi olarak açıkladılar ancak platform ve kablolu yayında olacak dediler. Uydu konusunda bir şey demediler belki uyduda alt yazı seçeneği olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ::Deathman::

Çok güzel bir kanal filmler ve diziler gerçekten kaliteli okuduğum kadarıyla da yakın da HD yayına geçecek, birde dil ve altyazı seçeneği eklerlerse mükemmel olur.

Alt yazı seçeneğinin olacağını resmi olarak açıkladılar ancak platform ve kablolu yayında olacak dediler. Uydu konusunda bir şey demediler belki uyduda alt yazı seçeneği olmaz.

Çok güzel bir haber verdin bana, eğer uydu ya da eklerlerse favori kanalım olur

• ben türkçe seviyom...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolf41 -- 15 Nisan 2017; 18:43:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf41

ben türkçe seviyom...

bende Türkçe'yi seviyorum sonuçta Türk'üz değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.