Şimdi Ara

***SONY A6000 KULLANICI İNCELEMESİ*** (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.883
Cevap
64
Favori
159.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazılarının kapasitesi daha yüksek bir sorun olurmu onlar acaba diye düşünüyorum.
  • Merhabalar sony a6000 serisine bakıyorum almak için amaa6300 ve a6500 diye iki model daha var bunların arasındaki fark nedir ve a6000 serisini önerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eon1907 -- 21 Ocak 2018; 11:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbc32amg

Merhabalar sony a6000 serisine bakıyorum almak için amaa6300 ve a6500 diye iki model daha var bunların arasındaki fark nedir ve a6000 serisini önerir misiniz

Fotoğraf çekecekseniz arada fiyat farkına değecek ne hız ne de fotoğraf kalitsi farkı var.

Videoda kalite farkı var. Salt fotoğraf için a6000 alınmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede a6000 al yuru değmez o fiata

• quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

quote:

Orijinalden alıntı: mbc32amg

Merhabalar sony a6000 serisine bakıyorum almak için amaa6300 ve a6500 diye iki model daha var bunların arasındaki fark nedir ve a6000 serisini önerir misiniz

Fotoğraf çekecekseniz arada fiyat farkına değecek ne hız ne de fotoğraf kalitsi farkı var.

Videoda kalite farkı var. Salt fotoğraf için a6000 alınmalı.

Fotoğraf için almayı düşünüyorum slr makine gibi büyük olmadığı için tercih etmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bencede a6000 al yuru değmez o fiata

Teşekkürler
  • Hocam ileride başka bir lens almayı düşünürsen özellikle tak gez tarzı o zaman dslr gibi büyük hale geliyor haberin olsun ama başlangıç olarak gayet iyidir stok lens ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Hocam ileride başka bir lens almayı düşünürsen özellikle tak gez tarzı o zaman dslr gibi büyük hale geliyor haberin olsun ama başlangıç olarak gayet iyidir stok lens ile.

Anladım hocam ama büyük ihtimal stok lens ile kullanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,
    a6000 e alternatif benzer özelliklerde yada bir tık daha kullanışlı diyebileceğiniz model var mıdır?
    sony dışında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

Arkadaşlar,
    a6000 e alternatif benzer özelliklerde yada bir tık daha kullanışlı diyebileceğiniz model var mıdır?
    sony dışında ?

olympus omd em10ii

• quote:

Arkadaşlar,
    sony dışında ?

Fotoğraf kalitesi olarak a6000 fiyat performans ürünüdür

Başka gövdeler kullanım kolaylığı açısından daha iyi olsada a6000 den şaşmamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

quote:

Arkadaşlar,
    sony dışında ?

olympus omd em10ii

araştırıyorum bunu teşekkür ederim.
    ikisini de kullanma fırsatınız oldu mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

quote:

Arkadaşlar,
    sony dışında ?

olympus omd em10ii

araştırıyorum bunu teşekkür ederim.
    ikisini de kullanma fırsatınız oldu mu ?

Elimde Sony A7ii ve Olympus OMD EM10ii var. Kız arkadaşımla ortak kullanıyoruz şu an.

• Dikkatimi çeken bir durum var bazı arkadaşlar sony lensleri pahalı diye Olympus öneriyor ama bu markanın lenslerininde sony modellerinden aşşağı kalır yanı yok hatta daha pahalı gibi geldi bana
  • sel50mm ye Wide Angle/macro convertor kullanılsa kaliteden çok kayıp yaşarmıyım. neden mi soruyorum? olduki evdeyiz kalabalık çekim yapmam gerekiyor, 18-105 yetersiz kalıyor ışıktan dolayı, 40 yılda bir lazım olcak bir durum için düşük mm düşük diyaframlı lens yerine Wide Angle lens alsam 50mm için işimi görür mü? deneyen oldu mu. sanırım 50mm yi 22mm yapıyor
  • Bende elimdeki sony ekipmanı sattım büyük ihtimalle
    Ekipman küçülterek olympus omde 10 mark 3 almayı düşünüyorum

Elimde alfa a7r2 ve 55. mm f 1.8 zeiss 24.70. mm f 4 zeiss
    Gövde ve lensler vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 22 Ocak 2018; 23:35:04 >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    O ekipmanı ararsın gibime geliyor hocam Ama amaç küçültmek ise en iyi seçenek mark 3 gibi şuan güzel alet.
  • arkadaşlar flash arıyorum. hafta sonu nişan var akşam ev içinde foto çekicem. elimde sel50f1.8 ve 18 105f4 var. 50mm de açı sorunum var. 18 105 de flashsız ışık sorunu yaşatıyor. kendi flasıda lensin büyüklüğünden dolayı kullanılamıyor. lensi değişsem yeni çıkan sigma 16mm lik f1.4 lü lensi alsam diye düşündüm ondada tireşim önleyici yok pekte anlamı kalmıyor akşam denemeler yaptım. 1.8f ile 4.5f arasında 1.8 diyaframda titreşim kapatıp 4.5 diyaframda titreşim açık çektim sonuç aynı neredeyse. hatta kalabalık çekimde 4.5 diyafram daha avantajlı.

bana ucuz tepe flash ı lazım. ne tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

arkadaşlar flash arıyorum. hafta sonu nişan var akşam ev içinde foto çekicem. elimde sel50f1.8 ve 18 105f4 var. 50mm de açı sorunum var. 18 105 de flashsız ışık sorunu yaşatıyor. kendi flasıda lensin büyüklüğünden dolayı kullanılamıyor. lensi değişsem yeni çıkan sigma 16mm lik f1.4 lü lensi alsam diye düşündüm ondada tireşim önleyici yok pekte anlamı kalmıyor akşam denemeler yaptım. 1.8f ile 4.5f arasında 1.8 diyaframda titreşim kapatıp 4.5 diyaframda titreşim açık çektim sonuç aynı neredeyse. hatta kalabalık çekimde 4.5 diyafram daha avantajlı.

bana ucuz tepe flash ı lazım. ne tavsiye edersiniz

viltrox jy610 bakabilirsiniz. Tek pinli flaştır. Tam güç patlar. Tavandan yansıtarak sorunsuz kullanırsınız. Fiyatta 70 - 100 tl arası denk gelirse alın.

• SONY A6000 16-50MM teknosa.com'da 1670 liraya satıldı 1-2 saat önce, güzel fırsattı ama hemen tükendi.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.