Şimdi Ara

Sonunda E 250 4 matic :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan 1 hafta önce 300 C ile konu acmistim yorumlar ve kullanicilar tarafından uyarilarak vazgectim şimdi Ankara mengerler mercedes bayisinde E250 cdi 4 matic premium paket ve ayni arabanin medya paketlisi bulunuyor fiyat 285 digerine 295 istiyolar arada ki 10 bin tl ye deger mi bide bmw ye hic bakmadim ne yapmaliyim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 285 veren 295 versin bir zahmet

Guzel secim bence .

• alırsan ss at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 14 Haziran 2014; 14:50:39 >
  • Bmw'ye de bakin icinizde kalmasin hocam. 525xd de guzeldir.

• 5.25 Xd' ye de bakın bence. İçinizde kalmasın ;)

• Bana göre E serisi 5 serisinden kalite,konfor olarak önde.5 serisinin tasarım artısı var.E ye göre biraz daha güzel gibi.
    Ama ben daha iyi bir araç olmasından dolayı E serisi alırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E serisi daha sik 5 den bence

• quote:

Orijinalden alıntı: emre356

Bana göre E serisi 5 serisinden kalite,konfor olarak önde.5 serisinin tasarım artısı var.E ye göre biraz daha güzel gibi.

5 serisi E'den konfor hariç aklına gelebilecek her yönde daha üstün bir araç.

Sallama bilgilerle kandırmayalım lütfen kimseyi
  • M paket 525 xdrive görürseniz muhtemelen mercedesten vazgeçersiniz
  • 2 gündür pazarlik la 290 çekmeye calisiyoruz araci daha görmedik pazarlik bile telefonda bmw bana tip olarak biraz eski geliyor audiye hic bakmadik ins bu hafta ici resimler ve inceleme yazısı yazarım: )

• A6 2.0 TDI çok konforlu bir araçtır. Mercedes yeni E lerde çok güzel gerçekten kaliteli. Çok fazla konfor istiyorsanız ben arabada rahat etmek istiyorum diyorsanız A6 TDI öneririm hem daha kaslı görüntüsü var E ye görede daha kaslı gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: superstreet

quote:

Orijinalden alıntı: emre356

Bana göre E serisi 5 serisinden kalite,konfor olarak önde.5 serisinin tasarım artısı var.E ye göre biraz daha güzel gibi.

5 serisi E'den konfor hariç aklına gelebilecek her yönde daha üstün bir araç.

Sallama bilgilerle kandırmayalım lütfen kimseyi

Bir Bmw fanından da böyle bir yorum beklenirdi zaten.Bilmeden konuşmamanı salık veriririm.E serisinin 5 serisinden daha kaliteli ve konforlu olduğunu ben binerek söyledim.Bunu düşünen sadece ben değilim.Aşağıdaki videolara da bakmanı tavsiye ederim.Tamamen tarafsız bir adamın(Ön sağ koltukta oturan),gerektiğinde. Mercedesin bazı modellerini eleştiren,gerektiğinde Bmw nin bazı modellerine hasta olan M5 sahibi adamın yaptığı yorumlar.Ha sen hem videodakilerin hem benim taraflı olduğumu düşünüyorsan yapacak bir şey yok.İnsanları yanlış bilgilendirme,kandırma gibi cümlelerle iftirada bulunma.Mercedes babamın malı değil.Ama ikisine de binen ve otomobilden anlayan herkes E serisinin daha kaliteli,daha konforlu bir araba olduğunu anlar.Şu F10 5 serisini acayip büyütüyorsunuz gözünüzde.Tasarımı çok güzel bi araba,birçok yönden de başarılı ama en mükemmel en iyi falan değil.

http://youtu.be/Dyitg0TCusg
    http://youtu.be/MV093FVgApo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre356 -- 14 Haziran 2014; 15:45:06 >

• Mercedesin e serisini 5 seri bmw ile konfor ve o mukemmel hissiyat olarak yanyana bile getirmem.

Mercedes candir.

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

A6 2.0 TDI çok konforlu bir araçtır. Mercedes yeni E lerde çok güzel gerçekten kaliteli. Çok fazla konfor istiyorsanız ben arabada rahat etmek istiyorum diyorsanız A6 TDI öneririm hem daha kaslı görüntüsü var E ye görede daha kaslı gözüküyor.

A6 da iyi bir tercih olabilir.Hem de rakipleri kadar sık görülen bir model değil.Daha sıradışı olur.

• bence xdrive 5.25 daha sportif ve daha heybetli duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecondLieu -- 14 Haziran 2014; 17:30:15 >
  • Yazılmış BMW 525 xdrive bakın derim.

Özellikle şanzıman anlamında Mercedes'ten iyi.

Kalite olarak aracı nasıl doldurduğunuzla alakalı bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

M paket 525 xdrive görürseniz muhtemelen mercedesten vazgeçersiniz

Test etmiş biri olarak söylüyorum, Mercedes E sınıfında ise 525 xdrive kesinlikle D sınıfında olmayı hak ediyor.

Arabada 200 küsür beygirlik performansın A sı yok.

Ayrıca malzeme kalitesi de E ye göre çok daha kötü.

Bir tek şanzımanı işe yarar.
  • bir yakınım 2-3 ay kadar once 250ye almıstı ama bayıden degıl tabıkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Test etmiş biri olarak söylüyorum, Mercedes E sınıfında ise 525 xdrive kesinlikle D sınıfında olmayı hak ediyor.

Aradaki fark öyle abarttığınız kadar yok siz 500 beygirlik bir aracamı biniyorsunuz?1720kg aracın 0-100 değeri 7 saniye ve bunu makul bir yakıtla 2,0 dizel bir motorla yapıyor daha ne yapsın performansı gayet başarılı bende 530i vardı benzinli 13 beygir ve 1000cc fazlası olmasına rağmen 0-100 değeri 7,6 saniye idi.
    E serisinin başarısızlığı ortada makyajlı model yine nispeten iyi malzeme kalitesi bir tık üste olabilir ama arada dağlar kadar fark yok.
    Artıları 5 serisini daha başarılı kılıyor bence.
    +daha iyi ve verimli bir motor
    +8 ileri zf şanzıman
    +tasarım
    +vergi avantajı
    bence tercih için gayet yeterli sebebler mercedesin elindeki koz buna bakarak sadece iç mekan kalitesi kalıyor,buda bmw nin kalitesiz olduğu anlamına gelmez.

Yani fikir beyan ederkende biraz insaflı olmak lazım sınıfının en başarılı en çok satan aracını şanzımandan ibaret yaptınız gerisini çöpe attınız yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 14 Haziran 2014; 18:08:19 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

quote:

Aradaki fark öyle abarttığınız kadar yok siz 500 beygirlik bir aracamı biniyorsunuz?1720kg aracın 0-100 değeri 7 saniye ve bunu makul bir yakıtla 2,0 dizel bir motorla yapıyor daha ne yapsın performansı gayet başarılı bende 530i vardı benzinli 13 beygir ve 1000cc fazlası olmasına rağmen 0-100 değeri 7,6 saniye idi.
    E serisinin başarısızlığı ortada makyajlı model yine nispeten iyi malzeme kalitesi bir tık üste olabilir ama arada dağlar kadar fark yok.
    Artıları 5 serisini daha başarılı kılıyor bence.
    +daha iyi ve verimli bir motor
    +8 ileri zf şanzıman
    +tasarım
    +vergi avantajı
    bence tercih için gayet yeterli sebebler mercedesin elindeki koz buna bakarak sadece iç mekan kalitesi kalıyor,buda bmw nin kalitesiz olduğu anlamına gelmez.

Neredeyse 300 bin liralık araba alınıyor, vergi düşünmeyelim isterseniz. Bende evlenmeden önce 300 bine kadar araba bakıyordum hiç vergi aklımda bile yoktu, Camarolara bakıyordum.

Şanzıman konunusunda bir şey diyemem bence de ZF daha güzel bir şanzıman ama tasarım görecelidir. Bence makyajlı bir E serisi 5 serisinden çok daha güzel duruyor.

Daha iyi ve verimli motor dediğiniz unsur ise tamamen yanlış. İki aracı da test ettiniz mi bilmiyorum ama ben iki aracı da sürdüm. BMW daha spor bir araba olarak bilinse de sanki aracın içinde her şey slow motion akıyormuş gibi hissediliyor. Sport Plus modunda bile arabanın üstünde sanki fazladan 500 kilo varmış gibi hissettiriyor.

Tekrarlıyorum, E serisi eğer E sınıfında ise benim gözümde 5 serisi D sınıfındadır.

5 serisinin kokpitin ön yüzünde kullanılan plastik benim Civic'in plastiğinden daha sert. Ben size o kadar söyleyeyim, gerisini siz anlayın.

Hele o şerit piano black kaplamasına yanlışlıkla sert bir şekilde eliniz çarpsın, içeri göçer gibi his veriyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.