Şimdi Ara

Sonunda Beklenen Oldu Her Yerden Ufo Görüntüleri Geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

yok, sizle dalga geçme amaçlı yazmadım, yanlış anlamayın...  

hani dediniz ya o kadar galaksi, ışık yılı, aklımda bu geldi hemen paylaşayım dedim sizi desteklemek için...  

o kadar koskoca evrende hakikaten de işleri güçleri yok bizim gezegene gelip öyle havada asılı duracaklar...

konuya inanmıyor değilim, ama henüz çok erken gibi geliyor...

EDIT: fazla smiley sildim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn -- 29 Haziran 2022; 23:15:46 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

aslında peter cullen(optimus prime) sesi daha çok gidermiş, başlangıç transformers vari olmuş... 

• srkn kullanıcısına yanıt

Estağfurullah abi, ben anladım olayı zaten.

Kozmik ölçekte cidden bunlar boş işler, keşke insanlar bol bol uzay belgeseli izleyip bir çok şeyin çıkarımını yapsalar.

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

Mukadderat 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    🤣🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlginç

• Bizde 90'larda çok meşhurdu bu işler .
    Her Allah günü bir TV 'de" UFO gören masum köylü" haberleri olurdu.

Hani niye "ilgi çekmiyor " diyorsanız millet doydu bunlara .
    Bu dakikadan sonra uzaylının kendisini görsek bile selam verip geçerim

• yav he.. bunlara inanan kaldi mi, goruntu kalitesini gec, Dunya'ya yaklasan her cismi aylar oncesinden fark ediyorlar, UFO denen arac dunyaya inecek, ABD topraklarina hicbir radara vs yakalanmadan girecek daha sonrasinda halka gozukecek boyle ve aninda ordu toplanmayacak oraya... yav he he mal misiniz derler adama.

• Uzaylı varsa banane yoksa banane, size ne. Siz yine sabah 8 akşam 8 çalışacaksınız sanki hayatınız mı değişecek?

• ufolar kameranın görüntü kalitesini bozuyor bu yüzden görüntüler 30 yıldır hep 144p 240p   90lardan beri ufo meraklısı ve xfiles dizisi fanıyımdır ama cidden böyle saçmalıklarda yok değil.

• Adamlar fotoğraf makinasıyla Satürn'ün halkalarını zoomluyor ama ne hikmetse net bir ufo görüntüsü henüz çekilemedi.

• Akıllı telefonunuzla yüksekte uçan uçağı çekmeye çalışın bakalım nasıl çıkıyor herkestede s22 ultra yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.