Şimdi Ara

+ SONUNDA ALDIM(MSI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI MegaBook M510A Centrino 1.7GHz 512MB 60GB DVD+-RW Notebook 1169 $ + KDV YE ALDIM. ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA KAVUŞABİLDİM LAPTOP UMA. SİZİNLE DERTLEŞMEK BİLE GÜZEL. BU SİTEYİ KURAN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TABİ BU SİTEYE GİRİP DE YORUMLARIMIZA CEVAP YAZANLARA DA. ÇOK ŞÜKÜR ÖLÜ PİKSEL OLAYIYLA KARŞILAŞMADIM. ALMADAN ÖNCE DÜN ANKARA DA İYİCE İNCELEDİM ÜRÜNÜ GERÇEKTEN ISINMA SORUNUNU HALLETMİŞLER. FAN KISA KISA SÜRELERLE O KADAR SESSİZ ÇALIŞIYORKİ. Bİ ARKADAŞ ÇİZİLME FALAN DEDİ AMA İYİCE İNCELEDİM EKRANI İYİ DİZAYN ETMİŞLER BENCE ÇİZİLME GİBİ GELİYOR. BAKALIM BİRAZ KULLANIŞA DA BAĞLI AMA. ALACAK OLAN ARKADAŞLARADA SABIR BENDEN. 3 HAFTADIR ARAŞTIRIYORDUM SONUNDA KARAR VERDİM VE UYGULADIM. BEKLEDİĞİM İYİ DE OLDU ASLINDA. HERŞEY DE Bİ HAYIR VAR. ALLAH HERKESE HAYIRLISINI NASİP ETSİN. MSI CILAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE ŞİMDİLİK BU KADAR. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

• Hayırlı olsun bende bu laptopu almayı düşünüyordum ancak sonradan vazgeçerek Acer 5002 WLMi Aldım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DANTES_07

MSI MegaBook M510A Centrino 1.7GHz 512MB 60GB DVD+-RW Notebook 1169 $ + KDV YE ALDIM. ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA KAVUŞABİLDİM LAPTOP UMA. SİZİNLE DERTLEŞMEK BİLE GÜZEL. BU SİTEYİ KURAN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TABİ BU SİTEYE GİRİP DE YORUMLARIMIZA CEVAP YAZANLARA DA. ÇOK ŞÜKÜR ÖLÜ PİKSEL OLAYIYLA KARŞILAŞMADIM. ALMADAN ÖNCE DÜN ANKARA DA İYİCE İNCELEDİM ÜRÜNÜ GERÇEKTEN ISINMA SORUNUNU HALLETMİŞLER. FAN KISA KISA SÜRELERLE O KADAR SESSİZ ÇALIŞIYORKİ. Bİ ARKADAŞ ÇİZİLME FALAN DEDİ AMA İYİCE İNCELEDİM EKRANI İYİ DİZAYN ETMİŞLER BENCE ÇİZİLME GİBİ GELİYOR. BAKALIM BİRAZ KULLANIŞA DA BAĞLI AMA. ALACAK OLAN ARKADAŞLARADA SABIR BENDEN. 3 HAFTADIR ARAŞTIRIYORDUM SONUNDA KARAR VERDİM VE UYGULADIM. BEKLEDİĞİM İYİ DE OLDU ASLINDA. HERŞEY DE Bİ HAYIR VAR. ALLAH HERKESE HAYIRLISINI NASİP ETSİN. MSI CILAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE ŞİMDİLİK BU KADAR. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

hayırlı ve uğurlu olsun,güle güle kulanmanı dilerim.

• Ben de MSI alicam ama M635 i bekliyorum işte..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weezer

Ben de MSI alicam ama M635 i bekliyorum işte..

ne zaman gelecekmiş o ya bende bekliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: DANTES_07

MSI MegaBook M510A Centrino 1.7GHz 512MB 60GB DVD+-RW Notebook 1169 $ + KDV YE ALDIM. ÇOK ŞÜKÜR SONUNDA KAVUŞABİLDİM LAPTOP UMA. SİZİNLE DERTLEŞMEK BİLE GÜZEL. BU SİTEYİ KURAN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TABİ BU SİTEYE GİRİP DE YORUMLARIMIZA CEVAP YAZANLARA DA. ÇOK ŞÜKÜR ÖLÜ PİKSEL OLAYIYLA KARŞILAŞMADIM. ALMADAN ÖNCE DÜN ANKARA DA İYİCE İNCELEDİM ÜRÜNÜ GERÇEKTEN ISINMA SORUNUNU HALLETMİŞLER. FAN KISA KISA SÜRELERLE O KADAR SESSİZ ÇALIŞIYORKİ. Bİ ARKADAŞ ÇİZİLME FALAN DEDİ AMA İYİCE İNCELEDİM EKRANI İYİ DİZAYN ETMİŞLER BENCE ÇİZİLME GİBİ GELİYOR. BAKALIM BİRAZ KULLANIŞA DA BAĞLI AMA. ALACAK OLAN ARKADAŞLARADA SABIR BENDEN. 3 HAFTADIR ARAŞTIRIYORDUM SONUNDA KARAR VERDİM VE UYGULADIM. BEKLEDİĞİM İYİ DE OLDU ASLINDA. HERŞEY DE Bİ HAYIR VAR. ALLAH HERKESE HAYIRLISINI NASİP ETSİN. MSI CILAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE ŞİMDİLİK BU KADAR. GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

gule gule kullan arkadasım yorumlarını ve fotolarını beklıyrz

• 2 hafta icindeymis
  • güle güle kullan dost
  • hayırlı olsun.performansını bi test et.bizimle paylaş istersen.ağzımızın suyu aksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: DenniZ

Hayırlı olsun bende bu laptopu almayı düşünüyordum ancak sonradan vazgeçerek Acer 5002 WLMi Aldım..

ben internette 5002 bulamadım yaw neden** sen nerden kaça aldın bide ozellikleri yazabilirmisin merak ettim şimdi
  • Hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogguzko

quote:

Orjinalden alıntı: DenniZ

Hayırlı olsun bende bu laptopu almayı düşünüyordum ancak sonradan vazgeçerek Acer 5002 WLMi Aldım..

ben internette 5002 bulamadım yaw neden** sen nerden kaça aldın bide ozellikleri yazabilirmisin merak ettim şimdi

Ben Gold Bilgisayar'dan aldım 1800 YTL Aldım..

Özellikleri için ayrıntılı bilgi almak için ;http://shop.infronic.com/wsc_product.asp?ProID=103398&CID=3244&PID=0&Last=0 Adresinden yararlanabilirsin gerçekten çok güzel bir cihaz sana ve herkese tavsiye ederim..

• HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. GERÇEKTEN ÇOK SESSİZ Bİ CİHAZ. GERÇEKTEN SICAKLIK PROBLEMİNİ HALLETMİŞLER. DVD RW I DENEDİM GAYET İYİ. EN ÇOK HOŞUMA GİDEN YANI ÇÖZÜNÜRLÜK OLAYI VE DE AYRICA BENDEN SİZE Bİ TİYO İÇİNDEN YEDEK PİLDE ÇIKTI. ŞU AN İÇİN Bİ PROBLEM YOK. ALLAH PROBLEMSİZ LAP TOP KULLANMAYI HEPİMİZE NASİP ETSİN. FOTOLARI EN YAKIN ZAMANDA YOLLAYACAĞIM.
  • aramıza hoşgeldin güle güle kullan
  • AYRICA 4+1 KULLANIYORUM ONU DA YENİ ALDIM VE 5+1 İ DE DESTEKLEDİĞİNİ SÖYLEDİLER
  • güzel alet, güle güle kullan. yedek pil vermeleri ise gerçekten şahane bi olay
    sakın birini saklama. ikisini de dönüşümlü olarak kullan iki pil seni rahat 3 yıl idare eder.
  • gerçekten güzel bir seçim olmuş bende turion işlemcili msi bekliyorum..

hala gigatek'e gelecek hadi bakalım...

ekran çözünürlüğünün 1400x1050 olması gerçekten çok güzel..

güle güle kullan.

pi testi, sandra testlerini bekliyoruz..
  • iiiiiiiiii

ne olduki aldıysan aldın
  • Resimleri bekliyoruz. Güle güle kullan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bscol

iiiiiiiiii

ne olduki aldıysan aldın

Böylelerine de ne denir ki bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.