Binbaşı
31 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar ,

hatsan Mod 90 5,5 mm Havalı tüfeğimi 25 gün önce aldım. Faturası Mevcuttur. Aşağıdakilerle beraber gönderilecektir. 2 kutu palet bitirdim ancak.
Atışları çok stabildir.malum 5,5mm pallet en çok tercih edilendir. Yanında optima dürbününü de vereceğim.
PCP ye geçme heyecanım nedeniyle satılıktır. :)
fotoları daha sonra ekleyeceğim.ama sıfırdan farksızdır.

-Hatsan Optima Tüfek
-Optima 4x20 dürbün üzerinde takılıdır.
-Tüfek kılıfı
-1 kutu gamo ts-22 pallet

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=189

Kırma namlu ve tek atış sistemi.
• .22 ( 5.5 mm)
• Quattro tetik ve SAS sistemi.
• Ergonomik tasarım, montecarlo yanaklı plastik kundak.
• Kabza ve ön kundak kısmında daha iyi kontrol ve kavrama sağlayan boğaz alası.
• Darbe emici lastik dipçik tabanı.
• 11 mm dürbün kanalı ve dürbün stopu. • Metal tetik.
• Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu.
• Manüel emniyet ve otomatik kurma emniyeti.
• Ayı kapanı emniyeti.
• Hem aşağı-yukarı hem de sağ-sol hassas ayarlanabilir gez.
• Açık arpacık.
• Truglo fiber optikli gez ve arpacık.
arkadaşlar 11 yıllık emeğimin içinde olduğu taşınabilir hdd den yanık kokusu geldi ve bir daha açılmadı.
Smart disk kutu kullanıyordum.

kutuyu iptal ettim yeni kutu aldım ama nafile HDD ye elektrik gelmiyor dönmüyor.

Diskinde değilim ama bilgileri kurtarmam gerek yoksa benim 11 yıllık emeğimin sonu olur.

Çok acil yardımınızı rica ediyorum.

Elektrik devresi yandı ise aynı modelden alıp alttaki kartını değiştirsek olur mu ?

ücret karşılığı yapabilecek olan var mı ?

acil yardımınızı rica ederim.
Arkadaşlar Merhaba,

asus k53u amd ati özellikli dizüstü pc aldım hem de 2 tane.

ancak xp driverlarını hiçbir yerde bulamadım.yardımınızı rica ediyorum.

Özellikle chipset driver i yok.Acaba xp32 desteği yok mudur ???
yardımınız rica.
arkadaşlar taşınabilir hdd 160 gb lık kullanıyorum.5 gün önce taktım hiç okumadı.işlem ışığı sürekli yanıyor.daha sonra hdd nin içini çıkarttım ve bi kasaya sata yoluyla taktım.bu defa görüyor içine giriyor fakat verileri göstermiyor.yardımcı olursanız sevinirim.içerisinde çok önemli olan benim 9 yıllık emeğim var.

dediğim gibi hdd ni içine giriyorum.boş dolu oranını gösteriyo zaten.ama bilgiler görünmüyor.
yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkürler
Arkadaşlar kendime ait pop3 maile sahibim.işyerinde outlook kullanıyorum.fakat istediğim.işyerinde aldığım mailler malum evdeki kendi bilgisayarıma düşmüyor.
şimdi takıldığım nokta işyerinde mail adresime gelen mailin kopyasını ikinci bir diğer maile göndermesini istiyorum ki eve geldiğimde diğer mailimi güncellediğimde gelen kopyalarını görebileyim.

ya da işyerinde kullandığım maili evde pc ye kurdum ancak malum güncelleme yaptığım gönder al yaptığım pc de kalıyor.istiyorum ki güncelleme yaptığımda iki pc de de mailler görünsün

bilmem anlatabildim mi :)

yardımlarınız için teşekkürler
Arkadaşlar zaman ayırıp yardımcı olursanız sevinirim.İşyerimde gelen fax ları pc den almak istiyorum.ayrıca ağ üzerinden clientler aracılığıyla yada yetkilendirmeyle birden çok pc nin bu faxları görmesini istiyorum.ama ilk önemli olan gelen faxların pcden alabilmek.!
bununla ilgili program önerisi ve kurulum hakkında desteğinizi rica ediyorum.Lisanslı program almak istemiyorum.Malum maliyet olmasını istemiyorum.Çok şey mi İstiyorum
yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler
Arkadaşlar joomla.com.tr adlı hosting satışı yapan siteyle ilgili bilgi almak istiyorum.bir paket alıcağım fakat bu firma hakkında bilgisi olan varmıdır.?

benim istediğim bir hostta birden çok domain barındırmak.Burada böyle paketler mevcut.özellikleri önemli değil.başlangıç seviyesindeyim.Bu siteyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar yeri burası değil diye düşünebilirsiniz.fakat Ftp yi en çok kullanan kuşkusuz web tasarımcısı arkadaşlardır. o nedenle buraya açtım.Mazur görün lütfen.

Ftp hesabına kendi bilgisayarımdan giremiyorum.web üzerinden girmeye çalıştığımda 530 Login incorrect. hatasını veriyor.ayrıca .Fillezilla veya cute ile denediğimde yine 530 Login incorrect . diyor.bunun güvenlik ayarlarından olabileceğini tahmin ettim güvenlik ayarlarını kurcaladım.ancak yine de olmuyor.bullguard güvenlik duvarı kullanıyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
PARALEL PLESK KULLANIMI HAKKINDA yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

Devservisten ücretsiz sınırsız host aldım.paralel plesk arayüzü kullanılıyor.ingilizce.yardımcı olursanız sevinirim
2 adet mevcut domainim var.bunları Ücretsiz yönlendirebileceğim,flash destekli hatta mümkünse hazır site aracı olan Hosting arıyorum.Tabiki fiyat çok önemli.Profesyonel dizayn yapılmayacak olup,kişisel web sitesi olacaktır.
Alan önemli değil 50 mb olur 250 mb olur.ancak fiyat önemlidir.
Hakkında
Meslek: Human Resources Manager
İlgi Alanları: internet
Forum İmzası:
Çağı Kirletenler mürteci Diyorlar Bana...Yükseldik Sanıyorlar Kendilerini, Alçaldıkça Taban....
Forum İkinci El İmzası:
Çağı Kirletenler Mürteci Diyorlar Bana. Yükseldik Sanıyorlar kendilerini, Alçaldıkça Taban.....
YOLUMUZ UZUN, YÜKÜMÜZ AĞIR.....
alışveriş yaptıklarım:mRcOLL , pamirrr , fLaVa , vitro , FATALİST , Koksalzengi, SCORPION07 , akilonya , realteco , excalibur13 , romantik83 , ozgboy , tnrwerty , Core2han , obattal , diabolical , dr.amon
Hakkımda:
YOLUMUZ UZUN, YÜKÜMÜZ AĞIR..... alışveriş yaptıklarım:mRcOLL , pamirrr , fLaVa , vitro , FATALİST , Koksalzengi, SCORPION07 , akilonya , realteco , excalibur13 , romantik83 , ozgboy , tnrwerty , Core2han , obattal , diabolical , dr.amon , lajvard
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sony Vaio
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Blackberry
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.478
İkinci El Bölümü Mesajları: 560
Konularının görüntülenme sayısı: 506.896 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.