Şimdi Ara

[sona erdi] zotac gtx780 gddr5 3gb 384bit amp! edition - Gittigidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/zotac-gtx780-gddr5-3gb-384bit-amp-edition-155057145

% 7 Ggidiyor indirimi ile 1069TL 9 taksit sıfır adınıza faturalı ürün... 100TL de world puan veriyor... kart 969TL'ye geliyor... Şu an 2. eline bu fiyat isteniyor. ihtiyacı olana sıcak fırsat...
    ürün kapanmış, fırsat sona ermiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinbey -- 15 Mart 2015; 17:33:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stokda 1 adet olması garip geliyor bana teşhir vs olabilir.
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Teşhir ekran kartına denk gelmedim ben hiç kartı elleyip mi kontrol ediyorlar almadan ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

Teşhir ekran kartına denk gelmedim ben hiç kartı elleyip mi kontrol ediyorlar almadan ...

mıncıklamadan alın
  • açmayın refli link
  • Geçen hafta aynı satıcı 980 liraya satıyordu 780 i.sanırım amp değil,düz zotactı.yine tek stok vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    Vatanda vs camekanların arkasına konuluyor. Boyutları falan görebilmek için. Ama bazı adamlar camın standın üstüne falan lap lap koyup elleyip falan pcb nin lehimlerini vs bükebiliyor. Teşhir ise şayet sıkıntısı olabilir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: rkursada

Vatanda vs camekanların arkasına konuluyor. Boyutları falan görebilmek için. Ama bazı adamlar camın standın üstüne falan lap lap koyup elleyip falan pcb nin lehimlerini vs bükebiliyor. Teşhir ise şayet sıkıntısı olabilir yani

Paranoya

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Amacım ürünü kötülemek değil. Zaten teşhir midir değilmidir onu da bilmiyorum. Arkadaş teşhir görmedim demiş ben de teşhirlerin olduğunu söyledim. Bizzat da vatan mağazasındaki adam ekran kartını camekanın üstüne fırlatır gibi bıraktığı için kartın arkadaki lehimleri büküldü. Neyi paranoya anlamadım. Her üründe de olacak birşey değil. Arkadaşı bilgilendirmek amacıyla gördüğüm bir olayı anlattım.
  • Haklısınız vatanda öyle bir sorun var gerçekten... Ancak güvenlik bantları kapalı bir kutuda bir sorun olacağını sanmıyorum... Açık mı geldi kutu? Hiç sorun değil... Cayma hakkınız var 15 gün içinde... Gönderin geri paranızı alın

• quote:

Orijinalden alıntı: rkursada

Amacım ürünü kötülemek değil. Zaten teşhir midir değilmidir onu da bilmiyorum. Arkadaş teşhir görmedim demiş ben de teşhirlerin olduğunu söyledim. Bizzat da vatan mağazasındaki adam ekran kartını camekanın üstüne fırlatır gibi bıraktığı için kartın arkadaki lehimleri büküldü. Neyi paranoya anlamadım. Her üründe de olacak birşey değil. Arkadaşı bilgilendirmek amacıyla gördüğüm bir olayı anlattım.

Vatanda ki bazı çaılşanların elektronik ürünlere kazma, kürek misali bir davranış içerisinde olduğunu bizzat bende gördüm dolayısıyla hepsini suçlamamak kaydıyla diyerekten bence dikkatli olun derim !!!!!
  • Zeytinbey Z kullanıcısına yanıt
    satıştan kalkmış konuyu başlık edit.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.