Şimdi Ara

SOMİ SERAPH TİŞÖRTLER 16.99(Kargo Dahil)!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
14.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amacımız uygun fiyatlarimizdan istifade etmeniz ve bize referans olmanız. Forumun bu bölümünün de aynı amacı taşıdığını düşünerekten burayı tercih ettik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatunal3402

Amacımız uygun fiyatlarimizdan istifade etmeniz ve bize referans olmanız. Forumun bu bölümünün de aynı amacı taşıdığını düşünerekten burayı tercih ettik

delidumrul vergisi vermeden burda satış yapamassınız, bunu ben degil forum kuralları söylüyor, valla
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Evet yerimiz tekstilkentte ziyaret amaçlı buyrun bekleriz G12 bloktayiz. Satış işlemini maalesef ki elden yapamıyoruz

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Biz zaten kar etmiyoruz bunu kimseye anlatamıyoruz Kargo alıcı öder de yapabilirdik ama bu kez 11.99 yapardık fiyatı bu sizi memnun eder miydi?

• helluri kullanıcısına yanıt
    Yeni sezon urunlerimizde taleplerinizi muhakkak ki dikkate alacağız teşekkür ederiz

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Tercih meselesi Bu fiyatlara laf etmeniz gerçekten çok şaşırtıcı

• quote:

Biz zaten kar etmiyoruz bunu kimseye anlatamıyoruz Kargo alıcı öder de yapabilirdik ama bu kez 11.99 yapardık fiyatı bu sizi memnun eder miydi?

İşte bizde bundan bahsediyoruz. Şuan 3 tane alınca 3 kere kargo ödemiş gibi oluyor.

• pxcnsRy kullanıcısına yanıt
    Lale değil Cendere Grup Ayrıca şuan tişört üretimi gerceklestirmedigimiz için stoğumuz düşük Kışlık ürünleri uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak için çaba gösteriyoruz

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Bir delidumrul vergimiz eksikti onu da artık bir dahakine inşallah

• helluri kullanıcısına yanıt
    Bu tişörtlerde dediğiniz yapamıyoruz çünkü bu kargolari da biz cebimizden ödüyoruz 16.99 tlye satılan bir ürüne 5 TL kargo ücreti ödüyoruz 11.99 a da hiç kimse o tişörtleri gg komisyonu ile birlikte, vergileri ile birlikte mal edemez inanın

• esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    Ya şimdi üretemez demeyin bizde tekstil işi ile uğraşıyoruz şöyle iddialarda bulunulunca deli oluyorum

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Iddialiysaniz buyrun tekstilkente bekleriz.. 11.99 a ürünlerimizin kalitesinde tişört üretin sizden ürün alalım

• quote:

Bu tişörtlerde dediğiniz yapamıyoruz çünkü bu kargolari da biz cebimizden ödüyoruz 16.99 tlye satılan bir ürüne 5 TL kargo ücreti ödüyoruz 11.99 a da hiç kimse o tişörtleri gg komisyonu ile birlikte, vergileri ile birlikte mal edemez inanın

tamam kargoyu cepten düyormuşsun okey ben susuyorum. satışa çıakrdığınız 20 tişörtle mutlu mesut alışverişler :)
    Teşekkürler
  • quote:

Evet yerimiz tekstilkentte ziyaret amaçlı buyrun bekleriz G12 bloktayiz. Satış işlemini maalesef ki elden yapamıyoruz

Alım yapamıyor olmamız şaşırtıcı. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stoklarımız sınırlı olduğu için ve gittigidiyora stok girdiğimiz için elden satamiyoruz ancak size uygun beden ölçüsü stokta mevcut ise buyrun tekstilkentte elden görebilirsiniz ürünlerimizi

• quote:

Tamam işte sizden ekstra birşey beklememiş ki arkadaşlar.
    16.99 tl olan ürünün 5 tl'si kargo ücreti diyorsunuz. Yani tişörtü 11.99 tlden vermiş oluyorsunuz.

Arkadaşlar 3 tişört almak istiyor, siz yine 5 tl kargo vereceksiniz ama arkadaşlardan 15 tl kargo bedeli almış olacaksınız Bunun neresi etik ?
    Kargo parası neyse biz ödeyelim diyorlar arkadaşlar. Bunda sizin ne gibi bir zararınız olabilir ?

Milleti enayi yerine koymayın. Burada takılan kitlenin büyük çoğunluğu üniversite mezunu. O tarz satışları siz ancak pazarda yaparsınız. Kurumsalız demekle kurumsal olunmaz. Aynı şartlarda ben de tişört satıyorum gel sen benden al.

(Tişörtler gerçekten çok kaliteli olabilir. Fiyatı belki 20 liradan fazla da edebilir. Ben sizin cümlelerinizden yola çıkarak fazladan alınan kargo bedeline tepki koyuyorum.)

Hem kurumsal bir firmayız, şöyle büyük markayız, Avrupa'da satış yapıyoruz diyorsunuz. Hem de bazı yorumlarınızda amatörlükten bahsetmişsiniz. Bu konuda amatörlük dışında yalan da var.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    Bunun neresi etik demişsiniz de hangi e ticaret sitesinde 1 taneyi 16.99 a satıp 3 taneyi 35 36 TL ye sattığını gördünüz. Biz size indirimli ürünler satıyoruz siz onu görmek yerine kargo parası hesabı yapıyorsunuz, bize teşekkür etmek yerine yalan ile itham ediyorsunuz.Ayrica biz insanları eğitim durumlarına göre ayirmiyoruz. Sizin dediğinizi yapacak insan Allah tan korkmayan insandır ki bizim çok şükür öyle düşüncelerimiz yok. Yorumunuz gerçekten çok kırıcı ve yakışıksız ama yine de sizin düşünceleriniz teşekkür ederiz

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaş 16,99 ürün bedeli, kargoyu ben cepten karşılıyorum diyor :) yapılabilecek bir olay ama çok amatörce olur :)

adam tamam 20 taneyi o fiyattan verelim, siz alın deneyin malın dediğim kadar kaliteli olduğunu görün diğerleri de ikna olsun demek yerine lacost kalitesine ürün üretiyoruz demeye ısrar ediyor :)

Ticarette kar elbet önemlidir ama zaten ilk günden beri stok sorunlu ürünlerdi, hatta siyah olan satışta bile değildi,( bu kısmı yanlış anlamışım, ilk sayfada bir arkadaş siyah yok yazdı sanmıştım ama siyah xl stokta yok yazmış. bunu düzelteyim) adı sanı bilinmeyen mahalle arası üretimi izlenimindeki bir marka için çok gereksiz bir özgüven var firma yetkilisinde. Şurda 40 üründen 5 tl zarar etsen neolur ? 200tl para yapıyor.

200 tl lik reklam gideri yapamayacak firma bi zahmet ben çok kaliteli ürün üretiyorum da demesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 15 Eylül 2017; 2:7:13 >
    Lacoste kalitesinde bir ürün ürettiğimizi iddia etmedik Ürünlerimize benzer kalitede ürünler 39.90 a satılırken piyasada biz uygun fiyatlarla sizlere bir tanıtım yapmak istedik. Fiyatlarımız zaten dip seviyede olmasa haklısınız ama 16.99 a polo yaka tişörte hala indirim indirim demek ne kadar vicdanlı bir davranıştır arkadaşların takdirine bırakıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.