Şimdi Ara

SOMİ SERAPH TİŞÖRTLER 16.99(Kargo Dahil)!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
8
Favori
14.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üretim az demek ki maliyetine olması normal üretimi arttırdıkça maliyetleri düşecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ürünlerimiz gerçekten kalite olarak iyiler ve maliyetleri düşündüğünüz gibi düşük değil. Google de seraph store diye aratırsanız, instagramda seraph store a bakacak olurssanız muhakkak ki bize hak vereceksiniz
  • kafam karıştı, somi mi seraph mı , cenrede mi . fiyat olarak aslında ne ucuz ne pahalı. çook daha ucuzlarını da almıştık. 20 liraya u.s polo aldık. kalite olarak dediğiniz gibiyse fiyatına diyecek yok ama toplu alımda en azından ürünlerin kargo maliyetini düşebilirsiniz. 1 ürün 3 liraya giderken 2 ürün 6 liraya gitmiyor sonuçta. bu gibi ufak kampanyalar da alacak insanlar için iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Cendere Grup bünyesinde Seraph marka tişörtler yeni sezon ürünlerde talebinizi dikkate alacağız teşekkürler
  • Arkadaşlar site wordpress, Yani amatör işi
    http://cenderegroup.com/wp-admin

Sitede yazan sabit telefon numarası sorgulatıldığında;
    Başakşehir ilçesinde Yüz Dolgusu diye bir firma çıkmaktadır.
    siteside bu:http://www.yuzdolgusuistanbul.com/

Cep telefonu numarası sorgulatıldığında bu cep numarasına ait iki adet yorum çıkmakta.
    Link:http://www.nosorgulama.com/tel/05321234567

Cendere Group ihracat yapabilmesi için şirket ünvanına sahip değil.
    Kısaca Güvenilir değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AugKunzee -- 14 Eylül 2017; 12:47:50 >

• AugKunzee kullanıcısına yanıt
    Daha önce de ifade ettim Cendere Grup web sitemiz henüz düzenlenmedi. Somi Store web sitemize girerseniz sayfanın en alt kısmında bilgilerimizi göreceksiniz. Ayrıca ihracat yapabilmesi için şirket ünvanına sahip değil ifadesini gittigidiyor sayfamızdan dukkanımıza hiç bakmadan söylediğinizi zannediyorum. Mersis numaramızı dükkan bilgilerinden görebilirsiniz
    Ve ayrıca sipariş veren arkadaşlar var forumda bugun kargolar yola çıkıyor onlar güvenilir olup olmadığımızı ifade edeceklerdir muhakkak
    Araştırdığınız numaraların 1234567 olarak yazıldığını farketmişsinizdir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatunal3402

Ve ayrıca sipariş veren arkadaşlar var forumda bugun kargolar yola çıkıyor onlar güvenilir olup olmadığımızı ifade edeceklerdir muhakkak

Burdaki konunun sizin ürünleri gönderip göndermeyeceği ile ilgili değil. Ürünlerin orjinalliği ile alakalı. Kalite iddianızın tek kanıtı deneme yanılma yöntemi olduğu için ( ki internet alışverişi hala birçoğumuz için güvenli değil ) bu gibi konular pimpirikli insanlar için önemli. Daha güvenilir olması için gerçek bilgilerle doldurmak (siteyi) çok zor olmasa gerek. Çünkü şuanda iletişim kanallarınız;

Gittigidiyor mesajları, 8 Ay önce açtığınız donanımhaber profili ve ürünü satın aldıktan sonraki kargo bilgileri.

Kısacası ben arkadaşlar gibi fiyatlar konusunda takıntı yapmak yerine kurumsallık iddianızın doğruluğunu sorguladım. Cevaplarınızı lütfen buna göre seçin.

• quote:

Araştırdığınız numaraların 1234567 olarak yazıldığını farketmişsinizdir umarım

numaraları 1234567 olarak yazılmasıda sizin amatörlüğünüzden kaynaklanıyor. Bana bu cevabı yazana kadarwww.cenderegroup.com/wp-admin adresinden giriş yapıp, theme kısmından gerekli (gerçek numara) düzenlemeyi yaparak bana, sorguladığınız numaralarınız geçici olarak eklenmiş numaralardı düzenlemeyi yaptık tekrar sorgulatabilirsiniz diyebilirdiniz.
    İyi çalışmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

quote:

Burdaki konunun sizin ürünleri gönderip göndermeyeceği ile ilgili değil. Ürünlerin orjinalliği ile alakalı. Kalite iddianızın tek kanıtı deneme yanılma yöntemi olduğu için ( ki internet alışverişi hala birçoğumuz için güvenli değil ) bu gibi konular pimpirikli insanlar için önemli. Daha güvenilir olması için gerçek bilgilerle doldurmak (siteyi) çok zor olmasa gerek. Çünkü şuanda iletişim kanallarınız;

Gittigidiyor mesajları, 8 Ay önce açtığınız donanımhaber profili ve ürünü satın aldıktan sonraki kargo bilgileri.

Kısacası ben arkadaşlar gibi fiyatlar konusunda takıntı yapmak yerine kurumsallık iddianızın doğruluğunu sorguladım. Cevaplarınızı lütfen buna göre seçin.

hocam bunun sahtesi mi var ki de orjinali olsun. bi de orjinal olsa ne olacak ki adı duyulmamış bi marka

• Bu konu nasıl acık kalıyor anlamış degilim,

buna benzer konularda şak diye kapatılıyordu onuda anlayamıyordum zaten..

Ne olacak bu forumun hali, yoksa bendemi birsey var
  • esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    Görüyorum ki Tekstil Kent' te yeriniz. Gelip yerinizden alma şansımız var mı?
  • alanlardan yorum bekliyoruz.
  • esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    3 tane alana tek kargo parası almak için yeni sezonu beklemenize gerek olduğunu sanmıyorum.

Kargo bedava gibi gösterip çoklu alımda düşürmediğiniz kargo parasından kar etme pesinde olduğunuz sürece işiniz zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adet 17 TL, iki adet 30 TL, üç adet 41 lira şeklinde gitmeli fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 tanesine 30 lira veririm daha da vermem. Pazardakinden kaliteli degildir zaten. 3 tanesine 50 lira verecegime 2 tane polo alirim havami atarim bu dandik candere mi ne idugu belirsiz on tane ismi olmayan firmadan almam

• 40 tane stokmu olur lale

Avrupa'da kurumsal bir firmayız Türkiye'de ise yeni kurumsallasiyoruz. Eksiklerimiz muhakkak ki var. Giderilmesi için çaba gösteriyoruz. Teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatunal3402 -- 14 Eylül 2017; 21:34:15 >
    Web editorumuz ilerleyen günlerde gerekli çalışmaları yapacak. Profesyonellige götüren bir yoldur amatörlük

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.