Şimdi Ara

SOMİ SERAPH TİŞÖRTLER 16.99(Kargo Dahil)!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
8
Favori
14.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esatunal3402

Avrupa da birkaç ülkeye ihraç ediyoruz. Rusya ve Afrika ile de bağlantılarımız mecvut..

Hocam baktım slim fit diye 2XL alayım dedim renk kalmamış. Olmaz böyle ama
  • ALPSALUR kullanıcısına yanıt
    Ben 1.70 75 S giyiyorum. Çok dar olmasın istiyorsanız XL öneririm. Slim fit ürünler olduklarını unutmayın
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    2XL Beyaz ürün mevcuttu. Yukarıda da yazdım beyaz rengi kesinlikle tavsiye ederim
  • "3 adet 30 tl kargo bedava"

Kampanya budur, yapın bakalım böyle kampanya da görelim....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • N11 ilan acacakmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xl mavi sipariş vermiştim ama slim fitmiş onu 2xl göderir misin yoksa siparişi iptal mi edeyim. renk fark etmez Satış Kodu: SC39818780
  • saslaner kullanıcısına yanıt
    Siparişi iptal edip tekrar sipariş verebilirseniz çok memnun oluruz

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    N11 ve hepsiburada da mağaza başvurusunda bulunduk ancak aktif olmalari 1-2 haftayı bulacaktır. Kışlık ürünlerimizi imal edene kadar mağazalarımız da hazır olacaktır

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz kampanyayı yapabilmemiz için en kalitesiz kumaşları kullanmamız gerek

• quote:

öyle birşey yaparsanız zaten burada satış yapma şansınızı kaybedersiniz, çünki ürünleriniz ve markanız mimlenir...
  • Kesinlikle o yüzden o fiyatlara satamiyoruz

• açılışa ve doğum günüme özel ücretsiz gönderme imkanınız olsa keşke beğenirsem söz bir tane de kardeşime alacağım
  • quote:

hocam yapma, burdaki potansiyelin farkında değilsin sen. belki 6 ayda satamayacağın tişörtü 1 ayda satarsın burda.

ayrıca 3 tane alsam 16*3 ödüyorum. nerde kaldı kargo bedava ? kargo fiyatı ürünün içinde zaten, burdakiler 50 gramlık kuruyemiş paketine paketin ağırlığı dahil mi diye araştıran, yumurta boylarını ölçen, bonibonları sayan insanlar.

2. ayrıca bi tişörtü 3-5 lira indirimli satmak için en adi kumaşı kullanmana gerek olduğunu sanmıyorum :) 10 yerine 5 tl kar et adın sanın duylsun en azından :)

3. ayrıcaya da gelirsek sitenizi kim yaptıysa hala amatör, site yarı inglizce yarı türkçe :) o nasıl iş öyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Eylül 2017; 1:47:21 >

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Bekiroro slm dostum bayadır gormuyordum sizi.

• iclerinde bir tek siyah olani fena degil o da satisa bile cikmamis gostermelik var.

2. ise artik kış yaklasti kisa kollu alinmaz bu zamandan sonra kaliteylede alakasi yok zamani geçti simdiden seneye alinacak kadar da markali urun degil ucuzda degil.

• olmadı esat sen bu kampanyayı yapamadın..
  • Madem tanıtım amaçlı o zaman 9.90 TL + KARGO BEDAVA olsun bence çok kişi alır eğer söylendiği kadar kaliteliyse o zaman da zaten 17'den de satılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: makcelik

Madem tanıtım amaçlı o zaman 9.90 TL + KARGO BEDAVA olsun bence çok kişi alır eğer söylendiği kadar kaliteliyse o zaman da zaten 17'den de satılır.

Ben de deneme amaçlı 2 tane almayı planlıyordum ama 17 tl ve sezon sonu olması nedeniyle fiyatı cok geldi.

Bence de 9.90 TL + KARGO BEDAVA ideal bir fiyat olurdu.
  • skymoonraider kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar gerçekten mümkün değil. Kendimizi inandıramıyoruz belki sizler de haklısınız ürün satan dışarıdaki esnaf dahi maliyetine satıyorum diyebiliyor. Ama biz gerçekten maliyetine satıyoruz.
  • quote:

Arkadaşlar gerçekten mümkün değil. Kendimizi inandıramıyoruz belki sizler de haklısınız ürün satan dışarıdaki esnaf dahi maliyetine satıyorum diyebiliyor. Ama biz gerçekten maliyetine satıyoruz.

Sizin sektördeki kar marjının yüksek olduğunu herkes biliyor....

Sezonda satılan mal sezon sonunda %70-80 indirime giriyor, yetmiyor bir alana 2.si +%50 indirim oluyor, ve halen buradan kar ediliyor...

Yani halen maliyet demeyin...

Bizim forumdaki potansiyeli de küçük görmeyin, kimi satıcı üyelerimiz sadece forumdan ekmeğini çıkarıyor nerdeyse o kadar yani...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.