Şimdi Ara

SOMİ SERAPH TİŞÖRTLER 16.99(Kargo Dahil)!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
8
Favori
14.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Lacoste kalitesinde ürün ürettiğimizi iddia etmiyoruz ancak kaliteli kumaş kullandığımızi iddia ediyoruz.Bu ürünlerimiz seraph markası ile yurtdışında satılıyor açıp bakabilirsiniz. Düzeltme için teşekkür ederiz evet stoklarımızin yetersiz olduğunun farkındayız ancak kış sezonu için hazırlık yaptığımız için stok sıkıntısı yaşadık. Arkadaşlar ürün zaten kargo bedava 16.99 ne istiyorsun anlamadım bedava mı verelim neden bu kadar lafını yaptınız gerçekten hayretler içerisindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    Hocam burası DH. Diğer forumlarla karıştırmayın. Hem adam 3*16.99 alirsa dediği gibi nerde kaldı ücretsiz kargo? Iki ürün için de bosuna kargo ödemiş oldu. Ben öyle siparis versem ayrı ayrı satın alirdim madem kargo ücreti odeyeceksem.

Hazir konu tutmusken benim önerim kampanyayi güncelleyin ve tarihi bir satışa imza atın. Yada 3-5 siparişle kapanır bu konu.

Saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz 3 ürün için 15 kargo mu ödüyorsunuz da burada üyelere 15 tl giydiriyorsunuz? Burada "Allah korkusu" nerede?

Kimse size bedava verin demiyor bu kargonun sebebini soruyor, satış yapmak istiyorsanız uslübunuza çeki düzen verin sn "cendere grup" çalışanı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatunal3402

Öncelikle Lacoste kalitesinde ürün ürettiğimizi iddia etmiyoruz ancak kaliteli kumaş kullandığımızi iddia ediyoruz.Bu ürünlerimiz seraph markası ile yurtdışında satılıyor açıp bakabilirsiniz. Düzeltme için teşekkür ederiz evet stoklarımızin yetersiz olduğunun farkındayız ancak kış sezonu için hazırlık yaptığımız için stok sıkıntısı yaşadık. Arkadaşlar ürün zaten kargo bedava 16.99 ne istiyorsun anlamadım bedava mı verelim neden bu kadar lafını yaptınız gerçekten hayretler içerisindeyim

Esat, sabırın saygın yumasak başlı olman 10 numara belli yani gercekten efendi bir kişisin buna kefilim.

Ticaret biraz farklı birsey senin ticaretten fazla anlamadıgını dusunuyorum cözüm gücün sıfır.

Burda sergiledigin sey tezgahtarlık lakın onuda çok dok yapmaya calısıyorsun beymen satıcısı triplerine giriyon.

İşini bilen esnaf 3.90'a 1-4 tisortu türkiyenin her yerine gönderir. Hadi 3.90 olmazda 4.50 tl veya 5.50 tl olur.

Burda sana anlatılmak istenilenin özü bu sanırım...

Dip not: Bu forum kargo ücretine karşı çok aşırı hassasdır. Kabala hesap yapıp öpüyüm dersen ekşiye gidecen adamım orda mal çok.

• Yeni ürünlerimizde talebinizi dikkate alacağız arkadaşlar isteyenler için 2 li 3 lu satışlarımız olur böylelikle tek kargo ödemiş olursunuz

• man utd kullanıcısına yanıt
    Talebinizi dikkate alacağız Teşekkür ederiz

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Evet forumun kargo ücretine karşı hassas olduğunu yeni fark ettik Esasında alıcı öder kargolu satış yapmak istedik ancak müşterilerin bu yönteme çok sıcak bakmadığını düşünüp kargo ücretsiz yaptık. Kargo ücreti gibi bir hesabı ise hiç ama hiç yapmadık. Yani 3 tane alan 3 kargo öder bizde oradan kar ederiz gibi bir hesabımız hiç olmadı.

• Benim anlamadığım satıcıya kargo ücreti diye niye bu kadar yüklendiğiniz? 17 TL ye tshirt satıyor hala çingene pazarlığı yapıyorsunuz. 15 TL olsa zengin mi olacaktınız? Bu forum da bazen gerçekten suyunu çıkartıyor.

Arkadaş ürününün kaliteli olduğunu iddaa etmiş. Alıp da beğenmeyen varsa paylaşsın da konu gerçek amacına dönsün. 6 sayfa konu olmuş hala boş muhabbet dönüyor. İşinize gelmiyorsa almazsınız olur biter.

Saçma sapan cevap yazacak olan varsa söyliğim, arkadaş dayımın oğlu olur, savunmaya geçtim. Bunu da ciddiye almayın mümkünse.

@esatunal3402 hocam birkaç sorum var. Beyaz renk S beden tekrar stoğa girecek mi? Siyah rengin yaka ve kol kısımları kırımızı mı yoksa pembe tonunda mı? Fotoğraftan pek anyalamadım. Son olarak 1.70 boy 60 kg için S beden iyi midir? Çok darsa bile zayıf olduğum için sorun olmaz ama hafif göbek var.
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederiz dusunceniz için. Ürünlerin yenilerini üretmiyoruz mevsim dolayısıyla. Stoğa girme durumu maalesef ki söz konusu değil. Sizin boy ve kilonuza önerimiz M bedendir. Ancak M bedenlerimizin hepsi tükenmiş. Kış sezonu için ürünler üretiyoruz şuan, en yakın zamanda satışa çıkaracağız.
  • esatunal3402 E kullanıcısına yanıt
    Ben mesajı yazarken vardı, kısmet değilmiş.
  • sonuç olarak 6 sayfa konu olmuş kaç gün geçmiş ne bir ürün fotoğrafı var ne teslim aldım diyen neden?
  • quote:

Öncelikle teşekkür ederiz dusunceniz için. Ürünlerin yenilerini üretmiyoruz mevsim dolayısıyla. Stoğa girme durumu maalesef ki söz konusu değil. Sizin boy ve kilonuza önerimiz M bedendir. Ancak M bedenlerimizin hepsi tükenmiş. Kış sezonu için ürünler üretiyoruz şuan, en yakın zamanda satışa çıkaracağız.

Peki 1.86 89 kg sporla uğraşan birine hangi bedeni önerirsiniz ? Gerçi kalmamış ama beden olarak merak ettim.
  • Akıl kârı değil fiyat öyle acayip uygun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 16 Eylül 2017; 18:57:15 >
  • Loves_ kullanıcısına yanıt
    2 gun önce satışı başlattık. İlk ürünleri dün kargoladik henüz kargolarin büyük kısmı ulaşmadı o sebepten teslim aldım diyen yok

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Beyaz L bedeni mevcut ancak size XL öneririz. L beden dar gelebilir

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Fiyatın yüksek olduğunu düşünmüyoruz. Bu fiyata dışarıda 1 öğün yemek zor yeniyor. TL gerçekten alım gücü düşük bir para birimi... Tekstil piyasasında ise herşey dolar...

• quote:

Beyaz L bedeni mevcut ancak size XL öneririz. L beden dar gelebilir

XL bedeniniz kalmamış. Üzgünüm.
  • 3'lü set alıp tek kargo fiyatı ödemek yöntemiyle daha uyguna getirilebilirse şahsen ben alırım diye düşünüyorum. Ancak bu benim görüşüm, diğer arkadaşların başka talepleri varsa bilemem.
  • sku kullanıcısına yanıt
    Evet sezonluk ürünlerimiz şuan dikim aşamasında. DH kullanıcılarının bu isteğini dikkate alıp yeni sezon ürünlerimizde o şekilde opsiyonlar sunacağız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.