Şimdi Ara

solo7 z2300 mx5021

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada gözüktüğü gibi bu üçü arasında bir karara varamadım kullananlar tecrübelerini aktarabilirlerse çok sevinirim genelde müzik ve film için kullanıcam.

• x230 al
  • solo 7
  • Kesinlikle mx5021 i öneririm.Diğer iki setin kullanıcıları genelde memnun değil be ikisini birleştirerek kullanıyor.Ama mx5121 dengeli bir sistem.Seni tek başına hem bass da hem tizz de hem de mid de tatmin edicektir.
  • solo7 nin bassları yetersiz gelebilir ama onu dinleyebildiğim için önerdim mx5032 i bilmiyorum
  • 3ünüde kullandım Mx ezip geçerBass'ı güçlü tok tiz ve midleride idare eder
    Ama rap müzik dinliyorsan Z-2300 alman daha iyi olur onun bass'ları daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEBRON JAMES HETFIELD -- 5 Temmuz 2009; 3:08:51 >
  • 5021 seni ve komşularını her türlü memnun eder korkma
  • bass önemli deilse solo7 al derim..
  • solo 7yi çok duydum kendimde dinledim gerçekten aşırı bass hastası değilsen solo 7 sana yeter sesi güzel gerçekten müzik dinlemek için güzel bir sistem

mx5021'i ise hiç dinleme imkanım olmadı dinleyenler mx5021 diyo ben bilmediğim için birşey demiyorum eğer güvendiğin ikisinide kullanan biri varsa onun yorumuna bakarak al yada en güzeli imkanın varsa git iki modelide dinle öyle al herkesin kulak zevki ayrıdır kendi istediğini alırsın en doğru seçimi yaparsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozi53

solo 7yi çok duydum kendimde dinledim gerçekten aşırı bass hastası değilsen solo 7 sana yeter sesi güzel gerçekten müzik dinlemek için güzel bir sistem

mx5021'i ise hiç dinleme imkanım olmadı dinleyenler mx5021 diyo ben bilmediğim için birşey demiyorum eğer güvendiğin ikisinide kullanan biri varsa onun yorumuna bakarak al yada en güzeli imkanın varsa git iki modelide dinle öyle al herkesin kulak zevki ayrıdır kendi istediğini alırsın en doğru seçimi yaparsın

Ispartadayım ben burda ne yazıkki o ürünleri satıcak bir bilgisayarcı yok cumartesi günü psu yandı 400W psu bile zor buldum tüm bilgisayarcılara baktım bir bilgisayarcıda cıktı geçici olarak hemen aldım :)

• anladım arkadaşım bende rizedeyim burasıda aynı
  • diğer ürünler hakkında bilgim yok ama, z2300 kullanıcısıyım ve de ürünümden çoook memnunum, 2 tane küçük haporlör diye açtığım kutunun içinden pc ye takınca anladım ki iki tane canavar çıkmış, hem çok temiz net sesleri var hem de yüksek ses çıkarıyor, en ufak artık fısıltı seviyesindeki seste bile hala müizkden tat alabiliyosun, bütün enstruman sesleri kulağına ayrı ayrı geliyor, bass ını anlatmıyım istersen %50 sinde bile camlar tehlikede

tekrar belirtmem de fayda var, diğer sistemlerin ne olduğunu bilmiyorum fakat z2300 kullanıcısı olarak kurduğum cümlelerden ne kadar memnun olduğumu anlatabilmişimdir umarım

• konu hort ama olsun

z2300 bass ağırlıklı, solo 7 tiz ağırlıklı, mx5021 ise ikisindende bir parça alıp üstüne kalite eklenmiş bir sistem.Çıkış gücü konusunda z2300 ikisinden de üstündür ama ben 450 Lira z2300'e verene kadar 600 Lira altec e verirdim.Solo7'yi geç zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: trapspeed

konu hort ama olsun

z2300 bass ağırlıklı, solo 7 tiz ağırlıklı, mx5021 ise ikisindende bir parça alıp üstüne kalite eklenmiş bir sistem.Çıkış gücü konusunda z2300 ikisinden de üstündür ama ben 450 Lira z2300'e verene kadar 600 Lira altec e verirdim.Solo7'yi geç zaten...

solo7yi çok küçümsedin gibime geldi.. inanki kendi setim die övmüorum.. ama gün geçtikçe daha çok hayran oluorum sete.. ob kart kullanmama rağmen o kadar güzel ve ayrıntılı sesleri veriyor ki... çoğu zaman şaşırıp kalıorum..
  • orta yükseklikte ses ile en iyi perforansı altec sunar
  • teknosa larda genelde z2300 ü açık teşir ediyorlar, ordaki bilgisayarda bir kaç şarkı seçip dinlemeni tavsiye ederim,

tizleri ufak gibi gözükse de diğer seçeneklerden hiç aşağı kalır yanıı yok, ben de başta inanmadım küçücük 2 haporlör nasıl olcak da

koca bass ın yanında solmıcak, logitech yapıyo yaa bildiğin kükrüyo,

diğer seçeneklerin bass ı bunun ancak yarısı kadar, sadece bass ı için bile z2300 derim, acaba ötekini mi alsaydım gibisinden bi soru işareti bırakmaz kafanda, söze değil performansa göre karar ver, en yakın teknosa da açık teşiri vardır
  • bende kaç gündür hangisini seçeyim diye uğraşıyorum ama ne yapcam bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

bende kaç gündür hangisini seçeyim diye uğraşıyorum ama ne yapcam bilemiyorum

bi ses sistemi alacan die bütün konuları hortlattın helal valla
  • e kolay değil en güzelini almaya çalışıyoruz sana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.