Şimdi Ara

SOLDADO vs NEGREDO(YARIM KALAN DAVA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fenerbahçeli biri olarak Soldado transferi içime sinmedi diyebilirim.Çapraz bağ olayı canımızı yakacak bence.Çok gereksiz bir risk alındı.Umarım bizi bunları söylediğimize utandıracak kadar iyi top oynar.İşte o zaman özrümüzü de dileriz. Diğer isimler hakkında pek yorum yapmak istemiyorum.3 isim de birbirine yakın kazmalıkta oyuncular.Al birini vur ötekine.Bana göre Anadoludaki bazı forvetler 3 büyük takımın forvetinden daha iyi forvetlere sahipler.(Adebayor,Eto,W.Love)
  • Soldado'yu Valencia'da iken çok seviyordum Spurs'a gidince Arda Kural gibi çöktü adam.
  • Futbolu mu unutmuş? Adam takımla sadece 1 kere antrenmana çıkmasına rağmen atılan tüm hava toplarını aldı ve fiziğiyle tüm konyalıları ezdi. Aynı maçı mı izledik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Futbolu mu unutmuş? Adam takımla sadece 1 kere antrenmana çıkmasına rağmen atılan tüm hava toplarını aldı ve fiziğiyle tüm konyalıları ezdi. Aynı maçı mı izledik?

maci da siz kazandiniz galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fokof kullanıcısına yanıt
    Maç, orta saha ve defansın hazır olmaması sebebiyle kaybedildi. 30 dakika oynayan Negredo ile ne alakası var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Maç, orta saha ve defansın hazır olmaması sebebiyle kaybedildi. 30 dakika oynayan Negredo ile ne alakası var?

cunku konyaspor hazirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

Güzel bir hikaye gercekten fakat 2. sayısınında farklı bir konuyu işleyecegini sanmıyorum yine kazanan Negredo olacaktır.

Güzel gidiyordun ne diye bozdun ki

• Gördüğüm güzel bir yazı vardı. İstanbul'un her 2 yakasınıda İspanyol Matadorlar sallayacak diye.Avrupa ve Asya kıtalarına Matadorları getirdik. Güzel bir hikaye olmuş ayrıca tebrikler.
  • Konu tartışmaya kapalıdır.

SOLDADO vs NEGREDO(YARIM KALAN DAVA)SOLDADO vs NEGREDO(YARIM KALAN DAVA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lafügüzaf. -- 16 Ağustos 2017; 18:49:13 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.