Şimdi Ara

SOLDADO vs NEGREDO(YARIM KALAN DAVA)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarih 1 Haziran 2013 Laligada 38.hafta maçları öncesi
    4.Valencia 65 puan
    5.Real Sociedad 63 puan
    9.Sevilla47 puan
    10.Getafe 47puan

Valencia Şligine katılabilmek için
    Sevilla Avrupa ligine katılabilmek için mücadele ediyor(Sevillanın üstündeki Malaga ve Rayo uefadan men yediği için 9.takıma Avrupa fırsatı doğdu)
    Gol krallığında 4.Soldado 22gol
    5.Negredo 21 gol

Son hafta maçı Sevilla-Valencia
    İlk maçı 2-0 Valencia almıştı(2 Gol Soldado)
    AMA SON MAÇI 4-3 Sevilla kazanıyor
    Negredo 4 gol atıyor Soldado 2
    Sevilla uefa biletini kapıyor
    Sociedad kazanınca ise Valencia Şligine gidemiyor, Sevillalı oyuncular mutlu, Valencialılar şokta
    Gol krallığı
    4.negredo 25 gol
    5.soldado 24 gol tamamlanıyor
    Ve Soldado 5 sene sonra bitmeyen bir hesabı kapatmak için İstanbula doğru yola çıkıyor...

SOLDADO vs NEGREDO(YARIM KALAN DAVA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdns -- 9 Ağustos 2017; 22:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim futbol siteleri kullanır bunu şimdi.
  • İyi irdelemişssin konuyu . Tabi buda bi bakış açısı
  • güzel hikayeymiş beğendim. keşke daha genç hallerindeyken alabilseydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Bütün Twitter sakat adamı fb ye itelediler diye çalkalanıyor siz ne tartışıyorsunuz. Allah akıl fikir versin size

saldado son 5 yılda sadece 1 kere sakatlık geçirmiş o sakatlıktanda kurtuldu rvp gibi hep sakatlanmıyor yani bu ntvspor söyledi zaten sağlık sonuçları kötü çıkarsa alınmaz geçen sene sakatlığı geçince son 5 maçınca 3 gol 2 asist yapmış taraftarları ispanyol gazetelerin altında tamda kendine geldi diye gitmesinze üzülüyor :) aman dikkat gomis kalp krizi geçirmesin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 10 Ağustos 2017; 0:14:52 >
  • quote:

Bütün Twitter sakat adamı fb ye itelediler diye çalkalanıyor siz ne tartışıyorsunuz. Allah akıl fikir versin size

Kardeş sahada bayılan adam alıyosun milletin santraforuna laf çakıyosun.
  • quote:

Sizin Gomis farklı mı?
  • o efsane maç inanılmazdı gerçekten. Ben Soldadoda hattrick yaptı sanıyordum o maçta baya 1 vs 1 attılar maçta.
  • quote:

Beyler burada bizimki sizinki muhabbeti yapmadım fark ettiyseniz. Çivi gibi adam almak varken 2 senedir tekerlekli sandalye ile dolaşan adamı neden alırsın ki? Zaten rvp den bir tokat yemişsin. "FB nin kumar oynayacak parası var kardeş boş yapma" derseniz anlarım ama buna kasacak zamanda kalmadı Avrupa lig başladı. Mayıs hazıranda olsa dene. Sana direkt taşıyacak forvet lazım. Yanlışsam düzeltin.

Ayrıca gomis in hastalığı anlattırmayın bana. Strese bağlı nöbet gibi. Bu geçen sene 1 kez yaşandı 10 gün sonra yine oynadı ve bir daha tekrar etmedi. Onun dışında adam deadlift squad falan yapıyor. Herhangi bir iskemik sakatlığı Yok@Deep Impact @Fraulein @Fox Die

Strese bağlıysa Kadıköy deki maçta bayılır çıkar heralde

• Böyle ufak çıtır çekişmeler lige renk katar. Kaliteyi artırır. Kazanan izleyici olur. Umarım 2 forvette daha fazla gol atmak için kendilerini yırtarlar.

• Gomis' in kariyeri boyunca sakatlık nedeniyle SADECE 5 MAÇ kaçırdığını biliyor muydun acaba ?

• Soldado komple bir forvet. Malesef Negredo dan da Gomis ten de daha iyi bana göre

Ama bizim ligde hangisi daha çok iş yapar hangi oyuncuya daha uygun ligimiz göreceğiz

İçlerinde en çok sevileni Gomis olacaktır. Gomis diğerlerinden daha sempatik tabi

Gomis 516 maç 184 gol

Soldado 495 maç 215 gol

Negredo 536 maç 219 gol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucas10 -- 10 Ağustos 2017; 8:54:36 >
  • Negredo vs Soldado vs Gomis... Üç oyuncunun da kariyer gelişimi ve mevcut performansları yakın. Güncel performans olarak en iyisi Gomis, Marsilya'da son yıl 21 golü 4 asisti var, Negredo küme düşen takımının attığı 27 golün 13'üne(9 gol 4 asist) direkt etki yaptı. Son yıl performanslarında en geride Soldado var, 4 gol 4 asist. 11 maç oynamış, çok uzun süre sakat kalmış, ama son döneminde oynayarak geldi.

Geçmiş geçmiştir, bugün burada ne verecekleri önemli. Kim daha iyi göreceğiz, ama en şanslısı Negredo, orası kesin. İtirazı olan?

Edit: Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 10 Ağustos 2017; 9:38:55 >
  • Güzel bir hikaye gercekten fakat 2. sayısınında farklı bir konuyu işleyecegini sanmıyorum yine kazanan Negredo olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 10 Ağustos 2017; 12:33:59 >
  • Lig açılsın rekabet başlasın. İyi olan kazansın.
    Ayrıca rvp nin performansıda artacaktır. Fener bu sene çok iyi 2 golcüyle oynayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

Soldado komple bir forvet. Malesef Negredo dan da Gomis ten de daha iyi bana göre

Ama bizim ligde hangisi daha çok iş yapar hangi oyuncuya daha uygun ligimiz göreceğiz

İçlerinde en çok sevileni Gomis olacaktır. Gomis diğerlerinden daha sempatik tabi

Gomis 516 maç 184 gol

Soldado 495 maç 215 gol

Negredo 536 maç 219 gol

RobinvanPersie 547 maç 252 gol

280 i Premier lig 144 gol..

Kim daha iyi tartışmayalım toplam bilançoya bakacaksak
  • 5 yıl önce olsa Negredo daha iyi derdim ama Konya maçında gördük adam futbolu unutmuş ama içlerinde en çöpü bence Gomis.
  • Roy Makaay kullanıcısına yanıt
    Ben forvet oyuncu tipine göre yorumladım. Birde bizim lige hangi oyuncu uyum sağlayacak belli değil henüz
  • Yalnız 2 side emekli gibi bir şey oldu artık son dönemeç genç olsalardı bir anlamı olurdu ama ikiside 32
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.