Teğmen
01 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 166 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar herkese merhaba. 100-150 bin bandında bir limitim var. Belirlediğim kriterlerde bir araba bu fiyata bulunur mu gerçekten bilmiyorum ama sormak istiyorum yine de.

1-Otomatik Vites (6 otomatik aşağısını düşünmüyorum)

2-Model yılı olarak 2012 ve üzeri istiyorum.

3-Yakıt konusunda beni üzmeyecek.

4-Kronik şanzıman problemleriyle uğraşmak istemiyorum.

5-Yokuş çıkarken araba bayılmamalı.

Kısacası F/P açısından beni üzmeyecek bir araba önerisi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Gazetecilere açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş maçı için "Bu futbol terörürün ötesinde bir kumpas da var. Tribünlerdeki terörü birileri organize etti" dedi.

DERBİ MAÇTAKİ OLAYLAR

Bu konu bizi üzdü ciddi manada. İstanbul’a indiğim anda buna şahit oldum. Bu futbol teröründen öte bir şey. Burada açık konuşam lazım burada bir kumpas da var. Dikkat ettiyseniz olay hep korner köşelerinde oldu. Dört korner köşesinde bunlar oldu. Tribünlerdeki terörü birileri organize etti. Bu kendiliğinden olan bir şey değil. Maç gayet güzel gidiyor. Quaresma kornerini atacak; yok çakmakmış şuymuş buymuş atılıyor. Böyle bir şey olamaz.

"ŞENOL HOCA'YA YAPILAN AFFEDİLECEK BİR ŞEY DEĞİL"

Bakıyorsunuz Şenol Hoca’nın başına gelen olay. Bunlar kabul edilebilir şeyler değil. Keşke Tolga da orada bir yanlışın içine girmeseydi. Şenol Hoca’ya yapılan affedilecek bir şey değil. Ben Şenol Hoca’yı, Fikret Başkanı, Aziz Başkanı aradım görüştüm. TFF bakalım neler çıkaracak. Biz de Spor Bakanlığımızla üzerine gideceğiz. En çok üzüldüğüm şey de şu; tribünlerde hanımlarımızın, kızlarımızı gitmesini isteyişimizin amacı neydi? Fair Play’i sağlamaktı. Olay ama neredeyse tam tersine döndü. Bu katlanılır yenilir yutulur bir şey değil.

Kaynak :http://www.hurriyet.com.tr/gundem/erdogandan-son-dakika-aciklamasi-40811814

Ercan Taner'in efsane sunumu,Rıdvan Dilmen'in her zamanki "Gol olur" aforizması,takımın mücadelesi,Kral'ın ustaca bitirişi ve golden sonra çalan şarkı.Keşke her şey eskisi gibi olsa.

2002 ve sonrası yıllarda orta sahanın ortasına yapılan transferlerin 2-3 örnek dışında tek yönlü ve kazma olması sadece bir tesadüf müdür ?

ÇİFT YÖNLÜ - Emre Belözoğlu
ÇİFT YÖNLÜ - Stephen Appiah
ÇİFT YÖNLÜ - Marco Aurelio

TEK YÖNLÜ - Kemal Aslan (OFANS)
TEK YÖNLÜ - Selçuk Şahin (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Deniz Barış (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Claudio Maldonado (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Josico Moreno (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Özer Hurmacı (OFANS)
TEK YÖNLÜ - Cristian Baroni (OFANS)
TEK YÖNLÜ - Sezer Öztürk (OFANS)
TEK YÖNLÜ - Mehmet Topal (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Raul Meireles (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Ozan Tufan (DEFANS)
TEK YÖNLÜ - Josef de Souza (DEFANS)
Selamlar arkadaşlar.1 yıldır kullandığım Nike Mercurial'den pek memnun değilim.Çok ince bir yapısı var ve şutlarım önceki kullandığım ayakkabılara göre şiddetli gitmiyor.Ayrıca yanları ve üst tarafı patlamaya başladı.Özellik olarak Teknik ve çok kolay çalım atabilen biriyim.Kanatlarda ve orta sahada oynarım.Tarzıma uygun,aynı zamanda beni yavaşlatmayacak bir ayakkabı almak istiyorum.Krampon düşünmüyorum.200-220 TL'ye kadar bir limit belirledim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar şu anki kulaklığım Sennheiser CX 200 Street II..Neredeyse 5 yıldır kullanıyorum.Kablosu bayağı bir yıprandı ve bazı yerlerinde soyulmalar başladı,koptu kopacak.Artık yeni bir kulaklık alayım diyorum.Maximum harcayabileceğim para 150 bilemedin 200 lira.Metal müzik dinlemiyorum.CX 200'den memnundum ama bu kez daha iyisini almak istiyorum.Bana dinleyeceğim müzikleri temiz dinleten,arkadaki bası,tizi rahatlıkla duyabileceğim aynı zamanda yalıtımı da sağlam bir kulaklık lazım.Ha bu arada Note 4'de kullanacam.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler şimdiden.
Herkese merhaba arkadaşlar.Başlıkta de belirttiğim üzere 2005 Model Ford Fiesta 1.4 Comfort aracıma USB girişli MP3 oynatabileceğim bir teyp arıyorum.Fiyatı uygun bir cihaz bulabilir miyim ? Önerilerinizi bekliyorum.

NOT:Çakmaklık kullanıyorum verim alamadım,o yüzden teyp arıyorum.Şimdiden Teşekkürler.
Letonya la bu letonya.Gole boğman lazım senin bu takımı ! Umut Bulut kim kardeşim ? Yaw kanser sebebisin yeter artık.Bu adamın Türkiye Futbol tarihinden silinmesi lazım.Ne taktik,ne teknik hiç bir numarası yok.ERSUN YANAL !
Vallahi helal olsun arkadaşlar maçı 90 dakika izledim.Bu 2 adam gerçekten çok farklı oyuncular.
İlk 3 büyüğe koyun inanın direkt 11 oynarlar.
Az önce bir Facebook sayfasında Real Madrid başkanının Dursun Özbek'e plaket verdiği ile ilgili bir paylaşım gördüm.Altına millet neler neler yazmış.Anasına,bacısına küfürlerden tutun da saçına, başına kıyafetine kadar herşeyine sövmüşler.Vicdan sahibi biri olarak bu duruma kendini düşürmesine çok üzüldüm. Bu taraftara kendisini sevdirmesi çok zor artık. Aradaki bağ tamamen kopmuş. Başkanlık kolay bi meziyet değil herkes kaldıramaz. Dursun Özbek sessiz sakin bir adam,yapamıyor.Bir fenerli olarak kalmasını istesem de bir insan olarak kendi iyiliği için gitmesi gerektiğini düşünüyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.445
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 29.669 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.173 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.