Şimdi Ara

Sokak Köpekleri Saldırdığı Yaşlı Kadını Öldürdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elazığ'da sürü halinde gezen sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan yaşlı kadın hayatını kaybetti.

Elazığ'da sürü halinde gezen sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan yaşlı kadın hayatını kaybetti. Olay, merkeze bağlı Esentepe Mahallesi Kır Çiçeği Sokak'ın sonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ağabeyi ve yengesiyle birlikte yaşayan Çiçek Boztaş (82), su doldurmak için evden çıktı. Çeşmeden su doldurup dönen yaşlı kadın, evine yaklaşık 30 metre kala sürü halindeki sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Köpeklerin birine saldırdığını uzaktan gören bir kişi, hem yardım istedi, hem de yardıma koştu. Çevredekiler yetişene kadar köpekler yaşlı kadını bir çok yerinden ısırdı. Olay yerine yetişenler köpekleri kovalarken sağlık ekiplerine de haber verdi. Ambulansla Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan yaşlı kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Öte yandan mahalle sakinleri sokak köpekleri nedeniyle sıkıntılarını aktardı. Bu sabah üzücü bir olay meydana geldiğini belirten mahalle sakinleri, daha öncede bir kaç defa sürü halinde gezen köpeklerin saldırısı olduğunu dile getirerek yetkililerin ilgilenmesini istedi.

https://www.haberler.com/sokak-kopeklerinin-saldirdigi-yasli-kadin-oldu-12068180-haberi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 21 Mayıs 2019; 15:22:40 >

• Eğer bu kadını öldüren köpekler sokağa terk edilen köpeklerse, o kadının katilleri o köpekleri sokağa terk eden kişilerdir.
    Belediyeler her ay köpekleri kontrol edip tüm köpekleri kısırlaştırmalı. Doğan her köpeğe bir kimlik verilmeli. Ve birgün bir köpek birine saldırdığında o köpeğin kimliğine bakılmalı ve o köpeği sokağa salana ceza verilmeli. Köpek bir insanı öldürmüşse o köpeğin eski sahibi cinayetten yargılanmalıdır.
    Hayvanın her türlüsünü besledim . Köpeğim bana bile saldırıyordu. Kurt köpeği kırması olduğu için sebebini bilmediğim bir şekilde koyunlara saldırıyordu. Bir kaç defada yoldan geçen çocuklara saldırdı. En sonunda istemeye istemeye öldürmek zorunda kaldık. (8-9 yaşında falandım)
    Hayvan sevmeyin demiyoruz ama öyle popülist fotolar atmakla hayvansever olunmaz. Köpekleri sokağa salanlar yine bu tipler.

Gecen sene köpek saldırısı sonrası bizim köyde çocuğun birinin akli dengesi gitti. Çocuk geceleri uyuyamıyor. Okula falan gidemiyor.

Çözüm basit köpek beslemeyi yasaklayacaksın. Şuanda besleyenlere de köpeğini üstüne zimmetleyeceksin. Köpek ölse bile köpeğinin öldüğünü kanitlamasanı isteyeceksin. Kaybettiyse yüklü miktarda para cezası keseceksin.
  • İnsanlık düşmanı fanatik hayvanseverler tarafından "Kesin köpekleri tahrik etti.", "Zaten 82 yaşındaymış." gibi sözlere maruz kalacaktır.

Başsağlığı dilerim yakınlarına.
  • Ben kopekler yuzunden cam acamiyorum. Hele bir tanesi var kanser gibi bi acayip havliyor digerlerini de havlattiriyor. En azindan buyuk kopekleri alsinlar, benim boyumda kopek risklidir, ki ben 190 boyundayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer bu kadını öldüren köpekler sokağa terk edilen köpeklerse, o kadının katilleri o köpekleri sokağa terk eden kişilerdir.
    Belediyeler her ay köpekleri kontrol edip tüm köpekleri kısırlaştırmalı. Doğan her köpeğe bir kimlik verilmeli. Ve birgün bir köpek birine saldırdığında o köpeğin kimliğine bakılmalı ve o köpeği sokağa salana ceza verilmeli. Köpek bir insanı öldürmüşse o köpeğin eski sahibi cinayetten yargılanmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 20 Mayıs 2019; 19:49:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Eğer bu kadını öldüren köpekler sokağa terk edilen köpeklerse, o kadının katilleri o köpekleri sokağa terk eden kişilerdir.
    Ankarada su tesisatı için vatandaşın verdiği paralar ankaparktaki dinozorlara harcanmış. Aynısı barınaklarda da olur. Vatandaşa düştü iş yine. Herşeyde olduğu gibi.
  • Doğuda normaldir köpek beslemeye çalışıp büyüyünce sokağa salan normal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Popülist hayvansever: Kim bilir yaşlı kadın ne yaptı da kızdırdı hayvanları?
  • haberin videosunda bile 10dan fazla köpek var. bunlar çok tehlikeli barınaklarda olması lazım...bazı çakma hayvanseverler bunu anlamıyor ne yazık ki
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    barınak falan bunlarla baş edemez hocam başka çaresi yok itlaf edilmesi lazım özellikle sahiplide olsa pitbulların tamamının yok edilmesi lazım
  • yazık günah ya çoluk çoçuk yaşlı insanlar ölüyor

Travmalar yaşıyor

Kayserideki olayı gösterince bir taneyi örnek göstermeyin falan diyen bir tip vardı nerede o?

Sokak hayvanları öldürülünce ortalığı ayağa kaldıran popülistler insan canı söz konusu olunca sessizliğe gömülüyor
  • Köpekler sokaklardan toplanmalıdır.Kediler sorun değil ama köpekler sıkıntılı hayvanlar.
  • Bizim burada bir tanıdık pitbull besliyor. Masraflı oluyor diye bedavadan vermeyi teklif etti. Kabul etmedim.

Durduk yere saldırsa kaçabilme şansıda yok. Saldırgan değildi. 4 veya 5 aylık falan dedi fakat bu hayvanların içgüdüsel olarak bir durum tetiklemesi mevcut. Canı birşeye sıkılır durduk yere hayvanın saldırısına maruz kalmak istemem. Canımı yolda bulmadım. Sevimli fakat saldırdı mı. Neyse.
  • Her yer köpek dolu. Bulunduğum şehirde şehrin göbeğinde bile otellerin kafelerin önlerinde uyuyan köpekler var şahsen ben rahatsız oluyorum.

• O hayvanseverlerin %95i Bostancidan öteye çıkmadıklarindan bütün köpekleri Cavailer cinsi sanıyor iki gün İstanbul'un normal semtlerine biraksan hayvan düşmani olurlar

• Hayvanın her türlüsünü besledim . Köpeğim bana bile saldırıyordu. Kurt köpeği kırması olduğu için sebebini bilmediğim bir şekilde koyunlara saldırıyordu. Bir kaç defada yoldan geçen çocuklara saldırdı. En sonunda istemeye istemeye öldürmek zorunda kaldık. (8-9 yaşında falandım)
    Hayvan sevmeyin demiyoruz ama öyle popülist fotolar atmakla hayvansever olunmaz. Köpekleri sokağa salanlar yine bu tipler.

Gecen sene köpek saldırısı sonrası bizim köyde çocuğun birinin akli dengesi gitti. Çocuk geceleri uyuyamıyor. Okula falan gidemiyor.

Çözüm basit köpek beslemeyi yasaklayacaksın. Şuanda besleyenlere de köpeğini üstüne zimmetleyeceksin. Köpek ölse bile köpeğinin öldüğünü kanitlamasanı isteyeceksin. Kaybettiyse yüklü miktarda para cezası keseceksin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.