Şimdi Ara

Sokak köpekleri çoluk çocuğa bela olmaya devam ederken belediyeler engelleniyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
6.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok medeni dediğimiz abd ve avrupada bu sistem var. Bakalım bize nezaman gelecek...
  • Yok genelde sey derler baska motorcu köpeği domaltmis catir catir tecavüz etmis o yüzden tüm motorculara saldırıyorlarmış. O zaman bir insanda cocukken siddet gördü büyüyünce baskasina siddet gösterip öldürdü oda sucsuz desek aglarlar. Hayvanseverim diyip twitterda instagramda foto atip belki bi kiz yazar diye düşünürler aksamda 10 tane tavuk kanatini löpcük ederler. Kopekseverleri insan olarak görmüyorum beyinsiz sürüsü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Assassino! kullanıcısına yanıt
    Türküm araplardan nefret ettigim kadar totosu pembelerden de nefret ederim. Insan kopekten üstündür ve istememe hakki bulunur medeni ülkeler gibi köpeksiz sokaklarda yasama hakkımız bulunmakta. Yallah hindistana

• Sokaktan kurtardigin hayvanlarin fotosunu yaninda nickinin oldugu kagitla beraber at görelim

• Denesenize kimin sayisi daha fazla gorelim emin ol rahatsiz olan sayisi sizden fazla sosyal medyayla olmaz bu is

• Yavrucum benim ne hale gelmiş.İyi ki yüzü fazla zarar görmemiş.
    Bu kadar başı boş köpeğin gezdiği başka bir ülke var mı acaba.
  • harbiden bu insanların sıkıntısı var zulum nedir ya abartmayın ne yapsın köpeğe gel kardeşim yasalar geriği seni barınağa götürmemiz gerekiyo bize zorluk çartma mı desin ne yapsın yanii benim sokağımda da çete halinde köpekler var kovmaya korkuyorum biri çıkıp başıma bela açıcak diye belediye ye haber veriyosun bi bok yapamıyolar
  • Köpeklerin yerleri sokaklar değildir. Köpekler ataları kurtlar gibi ormanlarda vs yaşayamazlar . Sokaklardan toplanılıp barınaklarda sahiplendirilmeli . Sokakta gördüğünüz köpekleri de sadece kapıya bir kap koyarak beslemek yerine ya tamamen sahiplenin ve ona sıcak bir yuva verin . Yada belediyelerin gelip alması için ihbarda bulunun .

Serkan İnci'nin bu konuda güzel bir videosu var tarafsız olarak izlemenizi tavsiye ederim

• Sokak kedilerine bi lafım yok hem fare iri böcek falan temizledikleri için gayet yararlı hayvanlar ama zebellah gibi çete halinde gezen sokak köpekleri ciddi hayati tehlike yaratıyo. Bunları toplayıp çine satabiliriz ekonomik gelir sağlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Çok medeni dediğimiz abd ve avrupada bu sistem var. Bakalım bize nezaman gelecek...
    Ona gerek yok Tayland, Filipinler, Çin, Kore, Vietnam gibi ülkelerdeki insanlar köpek eti yiyiyor o hayvanları buralara ihraç edip üstüne birde döviz kazanmış oluruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

Sokaktan kurtardigin hayvanlarin fotosunu yaninda nickinin oldugu kagitla beraber at görelim
    sana neden köpeğimin kedimin fotosunu atayım??? kin tut da gördüğünde öldür diye mi? yallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dribblingmaster

Sokak kedilerine bi lafım yok hem fare iri böcek falan temizledikleri için gayet yararlı hayvanlar ama zebellah gibi çete halinde gezen sokak köpekleri ciddi hayati tehlike yaratıyo. Bunları toplayıp çine satabiliriz ekonomik gelir sağlar..
    vicdansızlığa bak biz adamları kınıyoruz adamlar çine köpek götürüyor. biz ayağında bir aksaklık olunca sokakta gördüğümüz köpeği koşa koşa özel veterinerlere götürüyoruz adamların vicdanına bak. çıkar sizden bu vicdansızlığın hesabı aheste aheste katiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veganmısın?... O vicdan ineklere, koyunlara, tavuklara falanda var mı biz inek yiyoruz onlarda köpek yiyo zehirlenirlerse vicdanen rahatsız olurum ama bu şekilde ortada vicdanen rahatsız olduğum bi durum yok sağlıklı beslenmek için protein almamız lazım onların kültüründe de köpek var . Başıboş zebellah gibi köpeklerden ölümüne nefret ediyorum akşam vakti bazen sokakta dolaşmayı, sabahları koşu yapmayı imkansız kıldıkları oluyo. vicdan babanızın malı değil benim özgürlük alanımı kısıtlayan şeyler vicdanımı incitmez...
  • Biz de çocuktuk, ailemiz eğitim verdi gözünün içine bakma, kaçma diye oramızdan buramızdan ısıran köpek olmadı hiç. O hayvan ve yaşama hakkı var özgürce gezme hakkı var yasalarca da sabit o yüzden boş konuşmak yerine al çocuğunu karşına oturt ona konuş eğitim ver.

Asıl cehalet hayvanı insan gibi muhatap almak pislik yuvalarına göndermeye çalışmak kafese tıkmaya çalışmak bir canlıyı...

Evet bizi neden ısırmadı bir cevap ver hele ? Biz ki en çok sokakta büyüyen nesiliz..

Aşırı saçma bir konu olmuş
  • Ben yıllardır muhitimde sokak köpeği görmedim hayvan barınma merkezi var oraya götürdüler belki de. Ayrıca köpekle ilgili başıma gelmiş en ciddi olay beni çevreleyip havlamaları saldırıya yeltendiklerini görmedim.
  • Yalanin ortaya cikti simdi aglayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

Yalanin ortaya cikti simdi aglayabilirsin.
    senin gibi kedi köpek düşmanına kedimi köpeğimi atıcak değilim 4 yıldır köpeğim 3 yıldır kedim var ama sen ne anlarsın bu gibi duygulardan. köpeğimi esenyurtta tinercilerin elinden kurtardım kedim de atatürk havalimanında açlıktan ölmek üzereydi bu kadar detay yeter sana.
  • o kadar cahilsiniz ki sokak köpeklerini sevenlerin kimsenin evinde köpek kedi olduğunu sanmıyosunuz çıkın şu köyünüzden artık ya binlerce insanın evinde kedisi köpeği var artık çok normal bu. adam evimde kedim köpeğim olduğuna inanmıyo cahilliğe bak sen ağla bu kadar gelişemediğin cahil olduğun için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.