Şimdi Ara

Sokak köpekleri çoluk çocuğa bela olmaya devam ederken belediyeler engelleniyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
6.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Benim gibi hayvan besleyenlerin neden hiç başına gelmiyor ? Dediğiniz doğru olsa benim gibi sürekli sokak hayvanlarıyla iç içe olanların saldırıya uğraması gerekir aslında . Çünkü insanlar tedbir aldığı halde hayvanlar saldırıyor , biz ise tam tersi tedbir değil kendimizi tehlikeye atıyoruz sizin mantığınıza göre .
    nasıl hayvan besleyenlerin başıına gelmiyor? yukarıda örnek verdim işte, köyde adam beslediği yemek verdiği sahiplendiği köpekleri tarafından gece parçalanarak öldürülüyor.

al senin için bir google araması...

sahiplerini parçalayan köpekler oku...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Nisan 2020; 4:13:12 >

• aha tam da senin istediğin türden bir örnek ... aman dikkat et haa... senin gibi masumane bi şekilde beslemeye gitmiş ve köpekler parçalamış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Nisan 2020; 4:21:57 >
  • molella M kullanıcısına yanıt
    Milyonda bir örnek ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Milyonda bir örnek ...
    yahu yukarıda örnek kısıtlı kelimelerle bir google araması verdim, bunlar sadece sahibine saldıran köpekler, aramayı dahada genişlet bi zahmet onu da sen yap, göreceksin birsürü vaka var, ayrıca bunlar sadece google kayıtlarına işlemiş vakalar, daha senin bilmediğin, duymadığın ya haber yapılmamış, yada kayıtlara geçmemiş birsürü vaka olduğu da bir gerçek, sen bilmiyorsun, duymadın diye böyle şeylerin sayısının az olacağı anlamına gelmez, köpekler sebepsiz yere, üstelik tanıdığı, bildiği, onları elleriyle besleyenlere bile saldırıp zarar verebilecek potansiyelde hayvanlardır, sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyorsun, belliki anlamak istemiyorsun, sana başarılar ne diyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Nisan 2020; 5:39:52 >
  • az önce cevap yazan arkadaş ne güzel yazmıştın neden sildin anlamadım...

aman allahım şuraya bakın, kabus gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Nisan 2020; 5:42:8 >
  • Siz ne anlatıyonuz burda. Devlet hapishaneden insanları çıkartıyor salıyor dışarı, siz köpek diyorsunuz 80 milyon diyorsunuz. Herşeyi hallettik bu kaldı bitek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjProgressive -- 26 Nisan 2020; 6:8:9 >
    Bilim söyledi. Burda boş boş hayvan düşmanlığı yapacağına git araştır. Köpeklerin doğal ortamını ve neden böyle olduğunu bir zahmet. yazık acıyorum aslında sizin gibilere. hayvan düşmanlığınızın nedenini yazdım önceki mesajımda; sevgisizlik...
    Sinirlerimi germesin diye sildim anlamayacak çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Bilim söyledi. Burda boş boş hayvan düşmanlığı yapacağına git araştır. Köpeklerin doğal ortamını ve neden böyle olduğunu bir zahmet. yazık acıyorum aslında sizin gibilere. hayvan düşmanlığınızın nedenini yazdım önceki mesajımda; sevgisizlik...
    adam hala düşman diyo bilmemne diyo acıyorum bilmemne diyo bozuk plak gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyo bu cinsler, defalarca dediğim gibi atacak başka cephaneleri yok bunların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjProgressive

Siz ne anlatıyonuz burda. Devlet hapishaneden insanları çıkartıyor salıyor dışarı, siz köpek diyorsunuz 80 milyon diyorsunuz. Herşeyi hallettik bu kaldı bitek.
    ne yani sorun açık açık ortadayken görmezden mi gelelim, bide böyleleri var başka şeyleri bahane edip yutturmaya çalışıyolar.. ne yapalım şimdi salınan suçluları geri çağırın mı diyelim, diğer sorunların çözülmesini bekleyip ozamana kadar tahammül mü edelim, biraz mantıklı konuşun ya... ortada sorun varsa vardır, önem sırasına göre sıralayacak durumda mıyız, insanlar ölüyor insanlar, böyle ince hesaplara gelecek durumda mı herkes?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Nisan 2020; 16:39:45 >

Sahibine saldıran köpeklerin çoğunun türkiyede yasaklı ırktan olduğunu biraz araştırsanız görebilirsiniz . Sokakta zaten bunlardan göremezsiniz , sokak köpekleri onlara göre daha masum , daha insan canlısı ve daha evcildir .
    Bir mahallede insanları tanımak istiyorsanız sokak hayvanlarının insanlara davranışına bakın diye boşuna dememişler . Neden bu köpek saldırma olayları etiler , beşiktaş çarşı , erenköy , suadiye gibi düzgün semtlerde olmuyor ? Oralarda oturan herkes hayvanlara iyi davranır yemek verir su verir geçerken kafasını okşar . Biraz düzgün araştırmak incelemek lazım olayları . Detaylara girmezseniz katliam yapmış olursunuz .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sahibine saldıran köpeklerin çoğunun türkiyede yasaklı ırktan olduğunu biraz araştırsanız görebilirsiniz . Sokakta zaten bunlardan göremezsiniz , sokak köpekleri onlara göre daha masum , daha insan canlısı ve daha evcildir .
    Bir mahallede insanları tanımak istiyorsanız sokak hayvanlarının insanlara davranışına bakın diye boşuna dememişler . Neden bu köpek saldırma olayları etiler , beşiktaş çarşı , erenköy , suadiye gibi düzgün semtlerde olmuyor ? Oralarda oturan herkes hayvanlara iyi davranır yemek verir su verir geçerken kafasını okşar . Biraz düzgün araştırmak incelemek lazım olayları . Detaylara girmezseniz katliam yapmış olursunuz .
    başka maşka ırktan mı orasını bilemem tek bildiğim şey şuan dışarıda onlar dolaşıyor... ben hayvanseverim bunu da belirteyim, birşeyin azı karar çoğu zarar.

gözle gözükmeyen bir koronavirüsünün bile insanlığı ne hale getirdiği apaçık ortada, bu virüs hayvan kaynaklı bir virüs, birkaç gün önce birkaç tane ev hayvanının insanlardan koronavirüs kaptığı belgelendi, insandan koronavirüs kapan ev hayvanı kaptığı virüsü pekala insana da bulaştırabilir, bu sonuca göre sokakta gezen hayvanın da insana ve hayvana virüs bulaştırması beklenebilir.

Bu insanlar bir garip, bir tarafta hayvanat bahçelerinde binbir türlü hayvanı sırf kendi göz zevki için yerinden yurdundan koparıp kafese hapsedip özgürlüğünü kısıtlarken, bir tarafta inek koyun tavuk ve hindi başta olmak üzere bilimum çeşitlilikte hayvanı son teknoloji fabrikalarda el değmeden katledip etlerini paketlerken hayvan hakları ve vicdan öğeleri tatile çıkar, bir diğer tarafta da sokakta milletin başına bela olan hayvanatı körü körüne savunur, itiraz edenlere de hayvan hakları ve vicdandan bahseder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 27 Nisan 2020; 20:33:32 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.