Şimdi Ara

Sokak köpekleri çocuğa saldırdı ve öldürdü. (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
2
Favori
40.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orada bak çözüm sunmusum mesajimda.

Ama kime anlatıyoruz.

Karşımızda kapı duvar pencere.

Blok, hadi boş yapma daha.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokak köpeği kadar gereksizvezararlı bir hayvan yok. Hepsi şehirden uzaklaştırılmalı. Ev köpeği olup, saldırgan ya da gürültücü ise onlara da aynı şekilde yapılmalı. Bu belediyeler için zor bir şey değil. O ailenin yerinde olsam alayını zehirlerdim. İntikam icin degil diger cocuklarin sagligi icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Biz de finallerdeyiz hocam bizim derslerimiz de bitti ama medeni sinavi 9unda o yuzden calismak zorundayim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kötü yetiştirilmemesi lazım tabi ama her köpeğin yapısı bir değil bazısı saldırgan oluyor vahşi türleri değiştiremezsin. insanlara böyle zarar vermemesi için önlem alınmalı.

• https://twitter.com/izzet_buzkan/status/1081987305072660480/photo/1

adli tıp raporu yok deniliyor ama rapor var galiba. durum ortada resmi yazı var eğer sahte değilse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiiliyol -- 6 Ocak 2019; 23:43:45 >
  • Benim ilçemde oldu olay. Sosyal medya üzerinden infial yaratılmak isteniyor, yok silah sesleri durmuyor, halk hayvanları katlediyor gibi propaganda yapıp insanları galeyana getirmek istiyorlar bunların hepsi provokatörlerin uydurması inanmayın sakın.

Sıkıntı tamamen ilçe belediyelerinde ve büyükşehir belediyesinde. A ilçe belediyesi kendi bölgesinden topladığı sokak köpeklerini, B belediyesi bölgesine bırakıyor. B belediyesi bölgesine C belediyesi bırakıyor derken köpekler ıssız yerlerde grup halinde yaşama mücadelesi veriyor, araç vs kovalayıp takip ede ede ilçe merkezine geliyorlar ve sürü halinde geziyorlar ve saldırgan oluyorlar. Olan olayların temelinde bu yatmaktadır.

Allah ailesine sabır versin. Çok zor bir durum. Bu durumu tüm hayvanlara nakletmek haksızlık olur. Onların Allah'ın dilsiz kullarıdır. Adam akıllı kapasitesi geniş bir barınakta gözetim altına alıp kısırlaştırma yapılmalı. Sokağa salinmamali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu köpeklere insanlardan fazla değer veren yaratıklar yüzünden oluyor bunlar.

Köpepin size kuduz bulaştırması için temas etmesine bile gerek yok.

Avrupa da başıboş köpek yok. Köpekler bir yerde başıboş geziyorsa orası geri kalmış bir yerdir.

Sokaklara hevesini alıp köpekleri atan şerefsizler ve hiç bir sorumluluk taşımadan köpekleri savunan yaratıklara sesleniyorum.

Sokaklardaki köpekleri ya evinize alın yada bedava duyar kasmayın.

Pislik içinde yaşayan, kontrolsüz üreyen, çeteleşip insanlara saldıran köpeklerin yeri sokaklar değildir.

Ne din de yeri vardır ne de başka bir şeyde.

Gavur bile çözmüş olayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Bu mesaj silindi.
    Zavallı. :) Kenan Evren sana ya da büyüklerine şeker vermişti biliyorum. Her konuda sözü bir şekilde "12 Eylül, işkence, darbe, Kenan Evren"e getiriyorsun.

Ettiğin hakaretler için neden dört gün verdiler anlamadım.

Devam et ama. Daha da fazlası gelecektir.

Ayrıca öğretmenim. Çıldırmaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E767019CA -- 7 Ocak 2019; 1:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Temizlik görevlisi değil, öğretmenim.

Sıkıntılı olan da sizsiniz.
  • İnsan olmakla dünya varlıkları arasında diğer canlıların yaşam hakkından daha fazla hakkı olduğunu iddia edebilirmisiniz?

Bir insanın annesi varsa bir kaplanın yok mu?

Madem cennet ve cehennem var o zaman insanın varlığını devam ettirebileceği bir başka hayat da var iken hayvanların tek yaşamı burası değil mi?

Hırsızlık vakasına suç hırsızın mı? Yoksa o hırsızlığa giden fukaralığı engelleyemeyen toplumdamıdır?

500 tane yada 5 milyon tane köpeği bir dağ yığını gibi öldürebilmek insanlık ise ben insan olmaktan Allahtan azlimi istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.