Şimdi Ara

Sokak köpeği kabusu devam edyor: bebek arabasna ve çocuklara saldrylorlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
2
Favori
10.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metanol

Evet, ülkeniz hakkında ilk defa bu kadar olumlu bir şey söylenmesi rahatsız etmiş sanırım sizi.

Ya da İngilizceniz olmadığı halde videoda söylediklerini sanki negatifmiş gibi sunacak bir cehalete sahipsiniz.

Bence artık hayatta var olma amacı "oksijen tüketmek" dışında bir şey olmayan kimse başka canlılardan şikayet etmesin.

Alıntıları Göster

Cehaletmi ben 11 yaşında hyde parkta geziyordum özel okulda 7 yaşından 19 yaşına kadar ingilizce eğitimi gördüm türkiyenin en iyi hocalarından birtanesiylede özel ders aldım ielts sınavlarına hazılarlandım 2.5 3 sende ingilterede yaşadım bir çok ülke gezdim bana ne anlatmata çalışıyorsun sen neden rahatsızmışım adamlara ilginç geliyor banada ilginç geliyor onlarla beraber yaşadığım için

İşte klasik kafa hakaret etmekten başka birşey bildiğiniz yok buda eğitiminizi gösterir son lafı söylemeye ne gerek vardı neyse muhatap olmıcam keşke yabancılar gibi düzgün konuşabilseniz ama nerede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 18 Haziran 2020; 4:30:43 >

• Sonra vay efendim show haber köpeklere saldıran vicdansız şahısın görüntüleri sosyel medyada olay oldu der.Ulan bende olsam öyle birşeyde kendimi ve ailemi savunmak için bırakın öldürmeyi deşer geçerim kimsede hayvan hakkını savunamaz.Köpekleri bende severim ama hayvan bu napcağı bellimi olur.Hiçbir hayvan iyi insandan daha değerli değildir.Bu sözüm ona saldırgan hayvanadır.

Ha birde bunun hayvanları besleyip azdıran tayfası var.Ben onlarıda deşer geçerdim.Fitil fitil burunlarından getirirdim.Sokakta tasmalı köpek gezdiren kekolarada uyuz oluyorum.Silahım olsa çeker vururm köpeğini gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtüöz -- 18 Haziran 2020; 4:49:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

salgın dönemi ile alakalı değil.. sokak köepkelerinin toplanması yasakmış zaten asısı kısırlastırılması yapılıp alındıgı yere tekrar serbest bırakılıyormus. bakın altını cızerek yazıyorum alındıgı yere bırakılıyor baska bır yere de değil.

evet o şekilde dediğiniz gibi. ama salgın dönemi toplamak-aşı vs bile yasaklandı hiçbir işlem yapamıyorsunuz ... ortalık sokak hayvanı kaynıyor.sayılarında ciddi anlamda bir artış var.

• Kedi-köpek gibi sokak hayvanları Korona virüs salgını başladığından veri aç kaldılar.

Korona virüs salgını öncesinde pek çok insan sokak hayvanlarını kendi imkanları ölçüsünde besliyordu, korona virüs sebebiyle herkes evlere kapanınca sokak hayvanları aç kaldı.

Eskiden kış mevsiminde kurtların köye inip küçükbaş hayvanları telef etmemesi için köylüler köyün dışında 4-5 noktaya kurtların yemesi için hayvan ölüsü bırakırmış. Aynı durumu Korona virüs salgını boyunca belediyeler yapmalı(ydı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 18 Haziran 2020; 9:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Neyin kontrollü deneyini yapacaksın.

Lise öğrencisi 14 yaşındaki mehmet'i köpekler öldürdü.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201901071036962698-resmi-aciklama-ogrenci-kopek-saldirisi-hayatini-kaybetti/

Rabia sizin yüzünüzden yaralandı. Ailesi kurtarmasa onun da sonu belkide mehmet gibi olacaktı.
    https://twitter.com/rabiaibili/status/1272150853034692614

2 yaşındaki davut suna'yı köpekler öldürdü.
    https://twitter.com/KopekSorunu/status/1254493494703468545

Davut sunanın arkadaşlarına bak.
    https://www.cnnturk.com/video/turkiye/sanliurfada-6-cocuga-kopek-saldirisi-3unun-durumu-agir

O yüzden bana demogoji yapma. İtlaf yasası er yada geç çıkacak. O gün yollarda gezip her bir köpeği tek tek ihbar edip yakalanmalarını sağlayacağım.

Cok beklersiniz! Itlaf yasasiymis. Gavur Avrupa zannettiniz heralde burasini biz hayvan itlaf etmeyiz burasi muslumanlarin cogunlukta yasadigi ulke. Dinimizde hayvan itlaf etmek yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• apartman bahcesinde besledigimiz sokak kedisini bahcede kardi delinmis sekilde olu bulduk kopek parcalamis sanirim. daha oncede sokak kopegi bulduk bizim kedilere verdigimiz yemeklere geliyorlarlar suru halinde gezip parcaliyorlar diger sokaklarda.

Sokak köpeği kabusu devam edyor: bebek arabasna ve çocuklara saldrylorlar

• Kesin kedi, köpeklere kötü davranmıştır onlara biraz mama verse başını okşasa bunlar olmazdı 😒

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 18 Haziran 2020; 10:44:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözüm belli

1) köpeğine bakamayıp sokağa salanları tespit edip 10 bin TL para cezası + topluma hizmet cezası kesiceksin.

2) Gang oluşturmuş köpekleri uyutucaksın veya kısırlaştırıp barınağa tıkıcaksın.

Ben doğanın içinde büyüdüm lojmanda. Nerde köpeğine bakamayan sıfatsız var arabadan köpeğini bizim oralara atıyorlardı. Fino mu dersiniz alman kurdu mu dersiniz çeşit çeşit köpek gördüm. Sorsanız bu okul çocukları çok hayvanseverdir.

• Bunun müslümanlıkla ne alakası var kardeşim hasta mısın ya, bende müslümanım elhamdülillah. Pitbull sahibiyim ve 2 yaşında kızım var beraber uyuyorlar hiçte bir vahşiliği yok köpeklerimin.

Bence burada ki tek sorun senin hastalıklı zihniyetin.

• itlaf dediği öldürmek yani başka bişey anlamayın. Köpeklerin öldürülmesi gerektiğini söylüyor. Madem öyle o küçük bıcırık çocuğunu öldürsene la gücün köpeklere mi yetiyor. Ağzı var dili yok, sizinle aynı camide namaz kılınır mı birader. Sizinle aynı dinde bile olmamak lazım.

• seri4lkiller kullanıcısına yanıt

ben islam ile alakası var demedim. sözde müslümanlar ile alakası var dedim. sen daha okuduğunu anlamıyorsun. ama üzülme ülkenin genel problemi bu canım.

• islamla alakalı tek bir harf yazmadım farkındaysan sadece müslümanlıkla alakalı konuştuğun için sana cevabını verdim.

"Sözde Müslüman" diye bir tabir yoktur. 5 Vakit namaz kılmıyorum fakat çok şükür müslümanım gerektirdiği herşeyi yapmıyorum evet ama Müslümanım.

Sen olabilirsin olmayada bilirsin buna saygım var fakat saygı duymuyorsan hadi canım köyüne derler adama :) Son cevabımdır ki okuduğunu anlayamayan islamdan bahsetmediğim halde islam diyen biriyle daha fazla karşılıklı konuşamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seri4lkiller -- 18 Haziran 2020; 12:33:15 >
  • seri4lkiller kullanıcısına yanıt

peki

• geceleyin olmus parcalamislar kediyi apartmanin bahcesinde kopeklerin ne isi var ? kapali alan orasi

• quote:

Orijinalden alıntı: EstetikWebTasarim

Bu mesaj silindi.

gereksiz insan müsfettesi. devamlı kullandığın profil ile böyle bişey yazmaya g.zün yemedimi?

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Yallah hindistana, o yasa çıkacak ben de zevkle yardım edeceğim size inat.

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Ruyanda cikar anca 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Çıkınca sana pm gönderirim bugün şu kadar köpeği yakalattım derim

• Hatay / Dörtyol da yaşıyorum aynı sorun burada da var. Çete olmuşlar artık çok kalabalık geziyorlar ve hepsi kocaman kocaman köpek olur olmadık yerde saldırmaya başladılar birbirlerinden cesaret alıyorlar. Bunun önüne geçilmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.