Şimdi Ara

Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
15.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işin sonunda birileri, elindeki üçü onlatayım derken elindekinden olacak.

• Kampec kullanıcısına yanıt
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 İşi bilmeye devam et

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence daha kötüsü hacklendiklerinden haberleri bile olmaması, yani açık hep mevcut aralıklı olarak Dataset güncellenir.

• Bu alanda yapılan bir araştırma verilerine göre;

Kötü haber;

Ülkemizde kişi başına düşen dolandırıcı sayıcı dünya ülkeleri ortalamasının üzerinde.

İyi haber;

Ülkemizde dolandırıcı başına düşen keriz sayısı dünya ülkeleri ortalamasının çok çok üzerinde.

Peki bu ne anlama geliyor özetleyecek olursak;

Bu kadar dolandırıcıya rağmen hala ülkemizde dolandırıcı açığı var.

Tosun gelse bu millete iki güzel laf söylese mor yumurta var elimde bu sefer bu çok daha değerli gelin beraber kazalım, ayrıca Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir bu da böyle biline dese yine. Hemen parasını yatıracak tonla insan çıkar.

Yok canım diyenler jet fadıl örneğini inceleyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frzstate -- 15 Mayıs 2021; 12:25:26 >
  • Var mı aslı beyler.

• Hadi bakalım :D

https://rfmirror.com/Thread-SELLING-BtcTurk-PRO-Crypto-Exchange-Database-For-Sale-Selfie-with-IDs

Edit, adam ciddi alıcılara ulaşmanın peşinde muhtemelen firmaya satmak istiyor. Aksi halde tamamını paylaşacağını söylüyor. Kimlikler her nekadar 2019 datası olsa bile kimlik çekimi ve selfie ile sizin adınıza borsalara üye olabilirler. Kimlik doğrulanmış üyeliklerle çalıntı kart ile hesaplara çekim yapabilirler, paravan 5 10 üyelik açıp kara para gibi durumlarda paravan hesaplardan transferler ile izlerini silebilirler vs vs vs.

Firmadan resmi bir açıklama ?

Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 15 Mayıs 2021; 13:35:5 >

• İşin komik tarafı KYC adi altinda kimlik bilgilerini selfisini verenlerin bilgilerinin kimlik hirsizlarinin eline gecmis olmasi . Ne hatlar, banka hesaplari ve sirketler acilacak adlarina . Sucta kullanilacak :)

• FaRCoN kullanıcısına yanıt

birisinin sırf oy toplamak için "eyy amerika" dedikten sonra %10 düşen istanbul borsası mı?

Üstelik işin komik tarafı ani düşüşler ile bu küçük krizleri yaşatan tarafın büyük çoğunluğu asyalılar yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 15 Mayıs 2021; 15:23:0 >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Komik mi? Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme) 

• quote:

Orijinalden alıntı: isakoc

Btctürk dünyadaki ilk coin borsalarından birisi. Bu borsanın başına gelenlerin daha kötüsü japon borsalarının başına geldi. Neden kendi halkınızı küçük görmekten vazgeçmiyorsunuz? Sen kendini küçük gördükçe büyük olman imkansız.

Kariyere devamke

• Alt coin üst coin yan coin komşu coin nerde biizm koyun

• Yemeksepeti skandalı ne oldu herkes unuttu gitti. Bu da unutulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan/ kullanıcısına yanıt
    Borsada her inisin bir çıkışı her çıkışın bir inisi vardır. Bu krizler düşüşler alım firsatidir. Ne Olursa Olsun düştüğü yerden geri dönmüştür. Bu sadece bist için geçerli değildir. Peter Lynch Borsada Tek Başına kitabını tavsiye ederim. Borsa kısa vadeli zengin olma yeri değildir. O yüzden bazılarının ismi küçük yatırımcı geri kalan azınlıksa gerçek yatırımcıdir. Takas analizlerinde yabancıların bir hisseyi ne kadar ellerinde tuttuklarina bakabilirsiniz
  • Binance var ne yapacanız bunları.

• Adamlara database'den alınmış bilgilerin kopyasını gönderiyorum bana bunlar sosyal medyadaki haberler hakkında incelemedeyiz sistemimiz hacklenmedi diyorlar sanırım bunlar hacklenmeyi siteye index basma sanıyorlar pazartesi günü kanuni işlemleri başlatayım o zaman anlarlar ne olduğunu

• Arkadaşlar: uzun süredir kullandıgım btc giremiyorum..sıfre hatası veriyor..yenı sifre vs hala tırt..var bir seyler ama hayırlısı..

• FaRCoN kullanıcısına yanıt

Senin deyimin ile alış fırsatından aldıktan sonra doların yükselmesiyle beraber, muhtemel aldığın hissenin aynı tas aynı hamam olduğu da kitap ta yazıyor mu? Çünkü bu ikisi aynı anda oluyor. Uluslararası alanda senin elindeki paran, bir hiç uğruna değersizleşmişken türk lirasında belki geçici bir kar sağlamış olursun.

Hepsini geçtim böyle bir rezalet ile, uzun vaadeli/ kısa vaadeli yatırımcının ne alakası var?

-Hadi diyelim bir alakası olsun.

-Buradan kar edebilecek insanlar kısa vaadeciler. Uzun vaadeli adamın elinde hissesi zaten vardır. Düştükten sonra zaten düşmüş olan hissesini satıp başka düşmüş olan bir hisseyi almak bist100 bazında hiç bir şey ifade etmez. Yeni aldığı hisse artınca eskisi de artmış olacak.

-Daha fazla beklesinler yükselince satsınlar diyebilirsin. Ama zaman bedava değil. belki 1 yıl sonra satılması gereken hisseleri 2 yıl sonra satıp da aman efendim ben burada kar ettim demek ne kadar doğru tartışılır.

Kitap önerisi için listeye ekledim, Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.