Şimdi Ara

Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
15.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FaRCoN

Türk Borsasıymis lafa bak, hayali paralarla para kazananlarin söylediği lafa bak. Çok borsa görmek hem ülkeye birşeyler kazandırmak istiyorsanız borsa İstanbul var

Bilmediğimden soruyorum, borsa İstanbul'da listelenen hisselerin ne kadarı Türk, ne kadarı yabancı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeceninGölgesi1982 G kullanıcısına yanıt
    Alan razı veren razı.

• pcpcpcpc P kullanıcısına yanıt
    Sanırsın kripto parayı bir tek fakirler alıyor. Şu kripto borsasında alayı zengin fakirin parası mı var ki borsasına girecek de para koyup zengin olacak, zenginin alası Elon parayı yatırmış, işi dünyanın en büyük şirketi olmasına rağmen adam Bitcoin alıyor sen ona laf et.

• Database hacklendi ise hesaplardaki bütün coinleri almış olmaları lazım

• Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    Valla hocam, bu kimlik/veri ihlallerinden kaçış yok gibi. Allah sonumuzu hayır etsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • desteğe sordum.

söz konusu iddiayla ilgili bilgi sahibiyiz, ekiplerimiz konuyu incelemektedir.

Sistemlerimizde herhangi bir güvenlik ihlali bulunmamaktadır.

olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz.

Bu bilinçle, kişisel verilerinizin güvenliğine en üst düzeyde önem vererek, sizlere sunduğumuz ve sunacağımız tüm ürün ve hizmetlerimizde kişisel verilerinizin güvenliğinin ön planda olduğu bilinciyle faaliyetlerimize devam ettiğimizi belirtmek isteriz.

dediler.

zaten 2019 verileriymiş o linktekide sanırım.

ben bitanede tr'de olsun diye bu sene açmıştım. kimliği kaptırmadık inş Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 13 Mayıs 2021; 21:26:58 >
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt

herkese kopyala yapıştır yapıyorlar...

kusura bakmayın olay dogru demezler ki

thodex sayfasında bile asılsız iddialar uyarısı halen duruyor

fakat şu var

malum forumda konuyu açan kişi daha yeni üyelik açmış

gündem olmak için yapılmış fake bir olay olabilir

tabi bu btcturk için büyük sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 13 Mayıs 2021; 21:35:10 >
  • Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme)
  • Bunlarda kaçacak zemin hazırlıyorlar herhalde :))

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Borsanızada coininizede. Gidin tam zamanlı iş bulun çalışın.

İnvesting kripto forumunu bi görsen! Çıktı Mercedes parası diyen mi ararsın, çıktı Passat parası diyen mi. Kriptoda Avrupada 1., dünyada 4.yüz. Bu memleket daha nasıl gelişsin.

• hah g.... fotoğrafını bilboardlara afişe edicekler btctürkden beklemezdim böyle bişi

• Tosuncuk is loading...

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Btc bilgilendirme mesajı atmış

Şok iddia: BTCTurk saldırıya uğradı, kullanıcı verileri satışa çıktı (Güncelleme)

• Valla kendileri bilir. Ker*m Tib*k düşünsün ödeyeceği tazminatı.

• dangerous kullanıcısına yanıt

enpara ve yapıkredi ile atıyorum paraları genelde. kesinti yok binance türkiyede. oradan da istediğim borsaya aktarıyorum.

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt
    borsalarda, arbitrajlar da olur. iki borsa arasi gunde yuzde 15 fark bile oilan durumlar var. millet gecen donemki yukseliste bu farklardan parayi kirdi

• Gel birde burdan yak.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Btc bilgilendirme mesajı atmış

Alıntıları Göster

Tabi öyle dicekler başka ne diyecekler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.