Çavuş
08 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Burada herkes oynadığı yada planladığı kuponları paylaşsın. Ben başlıyorum bugüne özel kuponum aşağıda. Herkese bol şans.

Futbol :

Basketbol :

Yatırım tavsiyesi değildir. Herkese başarılar.
Kayıtların en yenisi 8 yıllık ki 15 sene önceki kayıtlarım da var görüntülerinden anlaşılır zaten ben şahsen çok beğenmesem de yine de idare ederler. Elimde sadece bunlar var şimdilik. Yenilerini yaparsam eklerim. 17 yıldır çalıyorum bu arada. Umarım beğenirsiniz.

Gitar Performanslarım
Merhaba,

Geçen sene de ev programımı burada paylaşmıştım. Bu sene de paylaşacaktım ama biraz geç oldu. Şubat ayı başında başladım. 16. haftaya geldim. 81 kg idim başladığımda ve baya göbekliydim. Şu an 68 kg civarıyım ve göbekten eser kalmadı. Dar geliyor diye atacağım çoğu pantolon ve şortumun içine şu an benden 2 tane sığar. Yani 3,5 ayda baya iyi oldum diyebilirim. Öncelikle ekmek yemeyi, şekeri ve tuzu kesinlikle almadığımı belirtiyim ki kilo vermememin asıl ve en önemli nedeni bu oldu. 13 kg verdim sonuçta ve yağ oranım %27'den %17'ye geldi. Bunun yanında günlük yaklaşık 1500 kcal civarı alıyorum ki makrom kilomu korumak için 2500 kcal civarı. Ayda 4-5 kg verdim bu şekilde. Sizde makrolarınızı internette bularak ona göre düzenli diyet yapmalısınız. Günde başlangıçta 200gr ve son bir aydır 300gr tavuk göğüsü tüketiyorum. Aşağıda da ayrıntılı çalışma günleri ve off günleri beslenme programımı yazdım. Off günler 2 öğün yiyorum ve kardiyo yapıyorum. Egzersiz günleri kardiyoyu hafif yapıyorum. Bunun yanında egzersizden önce önemli olan beslenme bence. Yine hiç bir supplement kullanmadım (yağ yakıcı, protein tozu) sadece son 2 haftadır kreatin alıyorum. Beslenme programım aşağıdaki gibi ve her gün aynı şekilde besleniyorum. Ayda bir öğün cheat yapıyorum. Bazen tavuk yerine kırmızı et yada dondurulmuş uskumru da alıyorum. Egzersiz sırasında da 1,5 bardak civarı şekersiz üzüm hoşafı içiyorum. Performansa olumlu etkisi oluyor. Üzüm suyundan da baya ucuza geliyor. Kısaca beslenme durumum bu şekilde ve kesinlikle kuralları geçmemek için her şeyi yapıyorum.

Beslenme Programım :

Bunun yanında hafta hafta ve gün gün ne yaptığımı vg.sinasalikweb.xyz adresinden görebilirsiniz.

Burada benim evde kullandığım 2 adet dambıl, bir adet mekik sehbası ve bir adet de barfiks barım var. Orada yazan ağırlıkların açıklamasını Ağırlıklar kısmında sitede yazdım. Yine de belirtiyim. Bende libre ve kg olarak iki çeşit ağırlık var bu yüzden başlangıcı libreler ile yaptım hafif olduğundan. Sonra kiloya geçtim. Yine sitede eğer ağırlık olarak 'V' yazıyorsa vücut ağırlığı demek oluyor. Mesela şınav gibi. Yine 'Vkg' yazıyorsa o da vücut ağırlığı ve normal ağırlığı sırt çantasına koyup veya elime alıp o şekilde çalışıyorum demektir. Şınav çekerken artık sırtımda 5kg yükle çekiyorum mesela onun için 5Vkg yazar. Bunun yanında mesela biceps curl için 3kg yazıyorsa orada o aslında dambılların bir tarafına taktığım ağırlığı belirtiyor. Yani tek dambıl toplam 6kg ağırlık ve 1kg de bar ağırlığı desen aslında 7kg oluyor ama orada yazan dambılın bir tarafına takılan ağırlık olduğu için 3kg yazıyor. Bench press vs için de aynı şey geçerli. Orada yazanlar normalde tek dambılın bir tarafına taktığım ağırlık ama 'Vkg' tarzı ağırlıklarda ne yazıyorsa o oluyor.

Değişim resmimi bu sene başlarken resim çekmedim ama geçen seneki başlangıcımdan farklı olmadığı için onunla beraber şu anki 16 haftalık halim olarak aşağıdaki gibi atıyorum;

Siz de beğenirseniz bu programı evde uygulayabilirsiniz. 1. haftadan itibaren her hafta ne yaptığım görünüyor. Şu an 21. haftaya kadar var ama zamanla yeni programları ekleyeceğim. Bunun yanında şunu da belirtiyim. bun egzersizlerin dışında her gün pump için 60 şınav ve yaklaşık 30 barfiks yapıyorum off günlerde kardiyo harici. Herkese başarılar.
Silinebilir...
Merhaba benim TTNet sözleşmem 1 Nisan'da bitiyor. 24 aylık taahhüt ile indirimli yararlandığım paketimden farklı bir pakete geçeceğim. TTneti aradım hemen geçelim dedi ama taahhüt sürem dolmadı bu açıdan indirimleri geri ödeme durumum olur mu caze şeklinde erken geçersem? Peki öyle bir şey varsa tam ne zaman geçmeliyim? Yani, 31 Mart'ta mı tam aramalıyım yeni paket için yoksa 1 Nisan'da mı yoksa 2 Nisan'da mı? Ceza yemek istemiyorum açıkçası. Müşteri hizmetlerine sorsanız hemen geçelim diyorlar ama işte onlar için sıkıntı yok. 1 gün için ceza yemek istemiyorum. Ayın 2'sinde geçsem bir sıkıntı olur mu? Taahhüt ve sözleşme bitince kapanıyor mu internetim ve cihazları almaya mı geliyorlar. Paket değiştirmek için geçte kalmak istemem açıkçası :) Cezasız bu paketi nasıl değiştiririm asıl sormak istediğim bu aslında.
Merhaba, bir sorum olacak ama. Burada daha önce yazdığım bir sistem (websitesi) aracılığı ile beraberlik ve basketbol alt üst kuponları paylaşıyordum. Daha sonra ara vermiştim. İyi ki ara vermişim çünkü ara verdiğim dönemde 50 maçta 3 beraberlik bilebildim (liglerin çoğu tatildi) para yatırmadan oynamıştım tabi deneme amaçlı :) Yanlız bu hafta bütün ligler artık başladıktan sonra yine bir kez daha parasız deniyim dedim ve şu an için 4 maçta 3'ünü bildi 3 maç kaldı. Böyle olunca da programa güvenim bir kez daha geldi açıkçası. Yanlız ben bu paylaşımları artık youtube kanalım üzerinden yapmak istiyorum ve hani bağış sistemi de ekledim oradan da bağış almak istiyorum. Zorunlu değil tabi kupon satmıyorum ama öyle bir şey de yapmayı planlıyorum. Kanalın takip durumu, izlenme ve alınan bağışa göre kupon paylaşımlarını devam ettirmeyi düşünüyorum. Sonuçta (sistem) site için bir emek harcadım. Bunu yapmamın yasal bir sonucu olur mu çünkü amacım satmak değil bağış. Bu konuda hani şikeli maç vs satma durumu yok sadece sistemin bana söylediğini kanalda paylaşmak ve bağış durumuna göre devam etmek. Cevaplarınızı bekliyorum.
Silinebilir...
Artık kendim de oynamadığım için paylaşımda bulunmayacağım. Herkese bol şans.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 636
İkinci El Bölümü Mesajları: 52
Konularının görüntülenme sayısı: 18.492 (Bu ay: 399)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.