Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
12
Favori
185.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar instagramdan bir sayfa buldum 3 aylık 60 tl,link veriyor 3 saatlik deneme sürümünü kullanıyorum şuan gayet iyi görünüyor. kandırılmak istemiyorum sizlere sorayım istedim. pcden vlc üzerinden giriyorum,cepden ios dan GSE IPTV diye bi program indirdim ordan. ne diyorsunuz, satın alayım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil611

arkadaslar instagramdan bir sayfa buldum 3 aylık 60 tl,link veriyor 3 saatlik deneme sürümünü kullanıyorum şuan gayet iyi görünüyor. kandırılmak istemiyorum sizlere sorayım istedim. pcden vlc üzerinden giriyorum,cepden ios dan GSE IPTV diye bi program indirdim ordan. ne diyorsunuz, satın alayım mı ?
    öyle satan çok var. alıp dene öyle 3 saatte 5 saatte pek anlamazsın 3 aylık al dene ..bi gün bi kanal yok bi gün öbürü yok. ..sadece bein sport kanlları genel olarak iyi o da arada sapıtıor..pek tavsiye etmem ama böyle yarım yamalak idare ederim dresen al dene 3 ay. ben aldım kullnıorm ama hhergün sorun çıkıor..oturup bi filmi adam akıllı izlediğim pek olmadı..ama arada bi iyi oluor işte..
  • lg smart tv de iptv kullanan varmı arkadaşlar. ssiptv den ott playera geçtim. smart ip tv ye de para vermerk istemiyorum. bi de smarter iptv var ama bi türlü giriş yapılamıyor. oysa aynı uygulamanın cep versiyonuna sorunsuz giriliyor. fikri olan var mı
  • Samsung smart tv de ssip tv son günlerde donmaya başladı. Başka oynatıcı tavsiyesi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

lg smart tv de iptv kullanan varmı arkadaşlar. ssiptv den ott playera geçtim. smart ip tv ye de para vermerk istemiyorum. bi de smarter iptv var ama bi türlü giriş yapılamıyor. oysa aynı uygulamanın cep versiyonuna sorunsuz giriliyor. fikri olan var mı
    Ott player da denedim ssiptv de denedim. Hiç biri smart iptv gibi değil maalesef. Ya satın alacaksınız ya da eldekilerle idare edeceksiniz. Smarters programını kullanabilmek için iptv sağlayıcısının url kaydı yapması gerekiyor. Kayıt yapılmamışsa server bilgilerini girince yetkilendirme hatası verir. Yanlış hatırlamıyorsam 120$ kayıt ücreti vardı. Yapan çıkar mı meçhul

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Ott player da denedim ssiptv de denedim. Hiç biri smart iptv gibi değil maalesef. Ya satın alacaksınız ya da eldekilerle idare edeceksiniz. Smarters programını kullanabilmek için iptv sağlayıcısının url kaydı yapması gerekiyor. Kayıt yapılmamışsa server bilgilerini girince yetkilendirme hatası verir. Yanlış hatırlamıyorsam 120$ kayıt ücreti vardı. Yapan çıkar mı meçhul

Alıntıları Göster
    teşekkürler hopcam demek ki smarter ip tv o yüzden çalışmıyor. bu arada lg de mkiptv diye bi program buldum o bayağı iyi çıktı. sıralama kanal geçişi özellikler ve bedava bi program için çok iyi. şu asnda tek eksisi bazı filmlerde alrtazıyı seçtirtmiyor. tv box da da perfect player kullanıyorum. onda herşey yapılabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

teşekkürler hopcam demek ki smarter ip tv o yüzden çalışmıyor. bu arada lg de mkiptv diye bi program buldum o bayağı iyi çıktı. sıralama kanal geçişi özellikler ve bedava bi program için çok iyi. şu asnda tek eksisi bazı filmlerde alrtazıyı seçtirtmiyor. tv box da da perfect player kullanıyorum. onda herşey yapılabiliyor

Alıntıları Göster
    Aynen hocam mkiptvyi unuttuk :) Box varsa sorun yok alternatif bol olur tvnin smartına göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Aynen hocam mkiptvyi unuttuk :) Box varsa sorun yok alternatif bol olur tvnin smartına göre.

Alıntıları Göster
    box u da içerdekşi tv ye taktım hovam. bazen de balkona alıyorum oturduğumuz yere göre
  • SSıptv yide denedim ottplayerıda ottplayer daha iyi kanal geçişleri vs çok daha iyi smart ip tv ye bence para vermeye gerek bile yok benim işimi ottplayer rahatca görüyor gayet memnunum.
  • Beyler telefondan izlerken altyazı ses vs. hertürlü seçenekleri değiştirebiliyorum. 2014 model sanırım LG tvde smart ip tv de naptıysam ne altyazı ne ses seçeneklerine erişebiliyorum. Bunu nasıl çözecem kafayı yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No_FeaR2266 -- 3 Temmuz 2019; 23:35:56 >
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Apple tv ile kullanabiliyormuyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu uygulamada maç yayını izlediğimde top havalandığında falan sadece topta görüntü kaybı yaşanıyor.Bu sorunu yaşayan ve çözen var mı acaba?

Pc de yada telefonda izlerken bu sorun olmuyor.

Televizyon sony xe9005
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

https://siptv.app/activation/

Bu adresten satın alabilirsiniz önemli olan tvnizin mac adresini doğru yazın bu önemli ve mail adresini, kart bilgilerinizi girdiğinizde aktif et dediğinizde aktif ediyor ve mail geliyor aktif olduğuna dair,

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba,

Ben satın aldım 16 temmuzda, mailde geldi. Aynı gün işten eve geldiğim de baktım aktif olmuştu. Birkaç gün kullandım fakat birkaç günden sonra uygulamaya girdiğimde sanki aktif etmemişim gibi, deneme süresi sonunda çıkan, ödeme ekranı çıkmaya başladı. Şu an siptv.app/mylist sayfasından kanal yüklemeye vs çalıştığımda bu mac aktif değildir diye hata veriyor. Nasıl bir şey yapmam lazım sizce?

• Merhaba, bir haftadan beri iptv de sorun yaşıyorum. siptv de videoları seyretmeme rağmen tv yayınlarını izleyemiyorum.
    Siptv yi silip yeniden yükledim. Evdeki internet modemimi resetledim. Ttnet i aradım biz birşey yapmadık dediler. ZTE modemi aradım bizimle alakası yok dediler. İptv yayıncısı ile görüştüm bizlik bişey yok dediler. Ama gerçek şu ki siptv de tv yayınları açılmıyor. Telefonumdan yayınlar açılıyor. Başına böyle bir durum gelen var mı? Bu arada siptv deki mac adresim yanlış görünüyor. Kablolu ve kablosuz mac adresimden farklı bir mac adresi var. Bunu siptv ye mail ile bildirmeme rağmen geri dönüş olmadı. Tv ye başka bir iptv oynatıcısı kuramadım.
  • Birde şunu farkettim. Kendi evimdeki modem üzerinden İPTV Extreme programı ile iptv yi açmaya çalıştığımda doğrudan açılmıyor. Farklı player programlarıyla açabiliyorum. Ama dışarıdan internete girdiğimde hemen açılıyor. Acaba kendi modemim kısıtlamamı koydu. Ama 9 ay boyunca sıkıntı olmamıştı. Eğer böyleyse bu durumu nasıl çözerim?
  • Reklam yasak kardaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 23 Ağustos 2019; 22:52:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba benimde bir sorum olacak bende ödeme yapmaya çalışıyorum ama ödeme reddedildi diyor neden yapar acaba bilgisi olan var mı
    kredikartı ile yapmaya çalışıyorum kart tl orası euro bi alakası olabilir mi acaba
    bilgi verirseniz menun olurum
  • arkadaşlar bişey daha soracağım kart ayarlarından da bir işlem yapmak gerekli mi acaba
    mai order kapalı yurtiçi-yurt dışı kapalı kart kullanıma bununla alakalı olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

OttPlayer alternatif olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz ama biraz meşakatlidir.
    Çok teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar bu hatalar neden kaynaklanıyor bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.