Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
12
Favori
185.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende telefonfan VPN ile Almanyayı seçerek kartla ödeme yaptım 51,03 TL ödeme yaptım.
  • Arkadsslar tam 3gun ugrastim. En sonunda yurt disinda yasayan bir arkds aliverdi. Turkiyeden kredi kartiyla alinmiyor hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRKİYE’den zor alınmıyor, şans eseri olursa oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yayın sorunlarıyla ilgili yardımcı olabilirim hocam birde yandex tarayıcı ile deneyin ordan alınabiliyor yada ülkeyi değiştirmeyi deneyin
  • Arkadaşlar safariyi indirip vpn modunu aktif hale getirin sonrasında kredi kartı seçeneği gelecektir. akabinde fatura adresini de almanya seçerseniz karttan tahsilat yapıyor ve aktivasyon gerçekleşiyor.

• belirli belirsiz yerlerden alıpta paranızı kaptırmayın bu işin dolandırıcısı çok referanslı yerlere bakın yardımcı olabilirim özelden destek isteyen olursa

• b_la_c_k kullanıcısına yanıt

Dostum sen var olasın. Çok şükür dediğin yöntemle ödemeyi yaptım. 😁

• Zoroh Z kullanıcısına yanıt

Arkadaşım bende 1 haftadır uğraşıyorum denemediğim kart, denemediğim yöntem kalmadı bi türlü yapamadım. Size mac adresimi versem bana da yardımcı olabilirmisin senin hesabına ücreti göndereyim

• GAJU kullanıcısına yanıt

Görüntülü anlatabilirmisiniz. Bir haftadır uğraşıyorum denemediğim yöntem kalmadı. Havale yapıp yorum kısmına mac adresimi yazıp deneyeceğim ama bi türlü yapamdım.

• guray1310 G kullanıcısına yanıt

Bende de durum aynı bi çözüm bulabildiniz mi?

• emirkanim kullanıcısına yanıt

Vpn gibi şeyleri de denedim ödememi kabul etmiyor, basıl yardımcı olursunuz

• isocan53 İ kullanıcısına yanıt

Bende aynı durumdayım bi çözüm bulabildiniz mi ?

• Laptopunuz ile opera browserına girip gizli sekmeyi açtıktan sonra vpn i aktif hale getirin. Daha sonrahttps://siptv.app/activation/ adresine gidin. Yandex visa vs yazan yere mac adresinizi girdikten sonra kart bilgilerinizi doldurun ve fatura adresi kısmını almanya yapıp bilgileri rastgele doldurun. İşte bu kadar.

• Yapamayan arkadaşlara ben de izah edeyim. Opera yeni gizli sekmeden açtım. Ödeme sayfası gelince -burası önemli- ödeme türünü EUR ve adresi de almanya seçip orada geçerli bir posta kodu girdim (99817)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

Bu mesaj silindi.
    Ücretine göre kalite değişir, ucuz etlinin .... yazın pm den yardımcı olayım.

• emirkanim kullanıcısına yanıt

ucuzu da gördüm pahalıyıda normalde genelde hepsi iyi ama maç zamanı kalite ortaya çıkıyor o yüzden turktorrent gibi bilinen bir yer deniyeyim dedim ve forumda kullananı vardır muhakkak diye düşünüyorum. yıllık 20 awroya satıyorlar orda

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

ucuzu da gördüm pahalıyıda normalde genelde hepsi iyi ama maç zamanı kalite ortaya çıkıyor o yüzden turktorrent gibi bilinen bir yer deniyeyim dedim ve forumda kullananı vardır muhakkak diye düşünüyorum. yıllık 20 awroya satıyorlar orda

Yurtdışımı sizin

• Smart IPTV uygulamasına alternatif olarak,TV için
    1) Tivimate
    2) Duplex
    3) Mkiptv
    4) SS IPTV
    uygulamalarını şiddetle öneririm.
    Yayın alacak arkadaşlar öyle google'dan arayıp bu işlere girmesinler , sorun çıkınca hem azar küfür yersiniz hemde paranın karşılığını alamazsiniz.
    Butik daha küçük ama stabil ve yüksek kaliteli tarzda satıcıları tavsiye ederim. Telegramda gruplar var.

• Smart IPTV İÇİN KİM YARDIMCI OLABİLİR

tv ye indirdim nasıl aktive edeceğiz

nasıl kanal ekleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: d4red

Smart IPTV İÇİN KİM YARDIMCI OLABİLİR

tv ye indirdim nasıl aktive edeceğiz

nasıl kanal ekleyeceğiz

Yazın hocam yardımcı olalım,

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.