Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
185.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://siptv.app/activation/
    linkte en altta manual payment seçenekleri var, exchange rate ile 5,49 Euronun kaç ruble ettiğine bakıp "pay with the card" seçeneğine tıklayıp ruble tutarını ve comment kısmına mac adresinizi girip 3d ile ödemeyi yaptıktan sonra rusça onay ekran tarzı bir ekran geliyor ekran görüntüsü alıp info@siptv.app adresine mail atarsanız açılıyor.
    sanal kartımdan yandexin kestiği %1 komisyon ile 50,41 TL çekilmiş.
  • selamlar arkadaşlar. forumda paypal diye arama yaparken gördüm. 3 senedir paypal hizmeti veriyorum. linki burda https://forum.donanimhaber.com/paypal-para-transferi-ebay-etsy-alisverisi-icin-buraya--126655142

Daha geçen gün birisi için smart iptv için ödeme yaptım. Sizede yardımcı olabilirim. Eğer yardımcı olmamı istiyorsanız benle iletişime geçmeden önce lütfen yukardaki forum linkine bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitocak -- 6 Eylül 2020; 1:3:29 >
  • GAJU kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende Samsung Tv var. Smart İp'yi şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum,televizyona güncelleme yaparsam uygulama siliniyor anladığım kadarıyla.
    İp tv üyeliğimin bitmesine az bir zaman kaldı kullandığım ip tv hizmetine devam edersem yada başka bir yerden İP Tv hizmeti alırsam her hangi bir sorun yaşar mıyım ?
  • GAJU kullanıcısına yanıt
    Bende denedim ama nedense hata alıyorum. Tüm kredi kartlarımı denedim ama sonuç aynı :(

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  • NazimBaskurt kullanıcısına yanıt
    Uygulamaya girip oradan sanal kartla almayı deneyin ben o şekilde almıştım kendi sayfaları hata verdi sürekli.
  • the-sakal kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Sanal kartı da denedim, hep hata mesajı aldım. Halbuki telefonuma 3D şifresi bile geliyor. Ne yazık ki sistem bir şekilde hata mesajı ile sonuçlandırıyor. Sorunu çözemedim...
  • Uygulamadan satın al diye bişey yok malesef :(

activate.siptv.app adresine gidin mac adresinizi kullananın yazıyor..
  • smart ip tv uygulamasını zar zor satın aldım sonunda ama çalışıyor şükür. Ayrıca iptv konusundada 2 yıldır www.iptvturks.com adresinden alıyorum müthiş bir kalitesi var sorunsuz izliyorum tavsiye ederim herkese iyi günler.
  • Arkadaslar vpn kullanarak kredi karti ile sorunsuz olarak odeme yaptim Vpn acinca baska bi secenek geliyo paypal veya kredi karti Odeme ekraninda baska bi ulke secin

• b_la_c_k kullanıcısına yanıt
    Hocam vpn derken? Opera tarayıcı da vpn ile yapmaya çalışıyorum ama hata devam ediyor.varmi farklı bir yöntemi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk3534

Hocam vpn derken? Opera tarayıcı da vpn ile yapmaya çalışıyorum ama hata devam ediyor.varmi farklı bir yöntemi sizce
    Satın almada yardımcı olurum,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shhet

smart ip tv uygulamasını zar zor satın aldım sonunda ama çalışıyor şükür. Ayrıca iptv konusundada 2 yıldır www.iptvturks.com adresinden alıyorum müthiş bir kalitesi var sorunsuz izliyorum tavsiye ederim herkese iyi günler.
    Reklam yasak kardeş, biz yapıyor muyuz reklam yapmıyoruz biraz saygılı olun,

• ksk3534 kullanıcısına yanıt
    Telefondan yaptim hocam ben safari tarayici ile vpn olarakta speedtestin vpnsini kullandim

• Bende telefona VPN kurdum. O şekilde siteyi yenileyince kredi kartı ödemesi açıldı. TL cinsinden ödeme yaptım.
  • Arkadaşlar VPN ile kart bilgileri girilebiliyor ama ödeme alınmıyor bende. İki farklı VPN ile denedim.
  • ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    Kartiniz yurtdisi kullanimina kapaliysa olabilir ben sanal kartla yaptim islemi sorunsuz bi sekilde oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: b_la_c_k

Kartiniz yurtdisi kullanimina kapaliysa olabilir ben sanal kartla yaptim islemi sorunsuz bi sekilde oldu
    Evet hocam halloldu ama bir şekilde sağolun

• Ben de hiçbir türlü ödeyemedim ya vpn açtım olmadı normal karttan ödeme yapayım dedim yine olmadı. Bu sorunu çözmek için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı smart iptv için ?

• Lanet olsun bu işe. iptv'ye para verdik ama bu uygulama yüzünden ortada kaldık. Parasıyla bile satın alamıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.