Şimdi Ara

Smart IPTV uygulamasını satın alamama (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
12
Favori
185.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

haklisin. denedim ve kablolu ile kablosuz baglantida mac adresleri farkli. ancak yine de smart iptv uygulamasinda cikan mac adresi degil ikisinde de..? 🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belkab

haklisin. denedim ve kablolu ile kablosuz baglantida mac adresleri farkli. ancak yine de smart iptv uygulamasinda cikan mac adresi degil ikisinde de..? 🙄

ben bu zamana kadar bütün işlemlerimi smart iptv'de yazan şeylere göre yaptım, sana da aynısını tavsiye ederim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

eyvallah, teşekkurler

• Nasıl satın alıcaz bunu yaaa yandex ödeme yöntemi nedir arkadaş koyun oraya kredi kartı ile ödeme yöntemi alalım işte ne uğraştırıyonuz.. Eskiden bu şekilde değildi daha kolaydı nasıl alıcaz şimdi bunu?

• vordik V kullanıcısına yanıt

Muhtemelen dolandırılmışa benziyor hocam çünkü ödemeyi alınca anında full oluyor program yanı öyle bekleme olmuyor ayrıca lila ajans filan nedir sanmıyorum

• Ben Samsung için kurdum tizen işletim sistemi.Video açıyorum kendi kendine ileri sarıyor bunun çözümü yokmu.Satin aldığım yer bu samsunglarin kronik sorunu diyor bilseydim almazdım ya

• Yeni bir televizyon aldım LG 50NANO796 Smart İpTv uygulamasını kurdum bilgisayardan mac adresine girip url adresimi ekliyorum fakat tv de uygulama görmüyor yazdığım adresi. Daha önce bu şekilde sorunsuz kuruyordum bir çözümü varmı bu sorunu yaşayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Donanım haberde iptv satışı yapmak yasak mı bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalgücü

Donanım haberde iptv satışı yapmak yasak mı bilgisi olan var mı ?

Reklamı yassak, iptv mi istiyorsunuz. Whatsapp +31 6 83857601 iletişime geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 5 Ocak 2021; 20:22:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Yeni bir televizyon aldım LG 50NANO796 Smart İpTv uygulamasını kurdum bilgisayardan mac adresine girip url adresimi ekliyorum fakat tv de uygulama görmüyor yazdığım adresi. Daha önce bu şekilde sorunsuz kuruyordum bir çözümü varmı bu sorunu yaşayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Bazen oluyor, modemin fişini, tv’nin fişini çekip yükleme yapın sonra modemi tv yi sırayla açın, wifi ise kablo ile deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirkanim

Bazen oluyor, modemin fişini, tv’nin fişini çekip yükleme yapın sonra modemi tv yi sırayla açın, wifi ise kablo ile deneyin

Alıntıları Göster

Çözdüm hocam ethernet kablosunu çıkarıp direk wifi den bağladım tv yi oldu kablo ıle bağlamada sorun yapıyor demekkı

• quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Çözdüm hocam ethernet kablosunu çıkarıp direk wifi den bağladım tv yi oldu kablo ıle bağlamada sorun yapıyor demekkı

Alıntıları Göster
    Sorun kalmadıysa süper, bazen wifi’de sorun oluyor bu tersi olmuş.
  • opera tarayıcı ıle vpn acıp yukleyebılıyoruz sanırım dogrumu?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitocak -- 1 Ocak 2021; 5:0:28 >
  • wechat, mint payment ve bitcoin dışında ödeme seçeneği çıkmıyor.

nasıl ödeme yapabiliriz kredi kartıyla?

• quote:

Orijinalden alıntı: frktslc

wechat, mint payment ve bitcoin dışında ödeme seçeneği çıkmıyor.

nasıl ödeme yapabiliriz kredi kartıyla?

Smart iptv uygulamasını bırakın onun yerine daha kaliteli daha kullanışlı uygulamalar var.
  • emirkanim kullanıcısına yanıt

mesela hangileri var tv için

• EVET ARKADAŞLAR KONUYLA İLGİLİ DAHA ÖNCE ARKADAŞLAR YAPMANIZ GEREKENİ YAZMIŞ BEN TEKRAR YAZAYIM.GOOGLE CHROME DA YAPTIM BEN ÖNCELİKLE İLK OLARAK CHROME MAĞAZASINDAN Unlimited VPN proxy indirin sonra onu aktif hale getirin chrome da. daha sonra smart iptv nin ilgili adresine tekrar girince ordan kredi kartınız ile ödeme ekranı çıkacak bilgileri yazın fatura adres kısmı için almanya seçin rastgele doldurun geri kalanını...ben yaptım az önce oldu sorun yaşamadım deneyin siz de yaparsınız

• Arkadaşlar yeni Smart cihaz aldım. En iyi en memnun kaldığınız ip Tv uygulaması hangisi

• SopranosTony kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim, dediklerinizi adım adım yaptım ve sorunsuz ödeme gerçekleşti.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.