Şimdi Ara

Sleeping Dogs TÜRKÇE YAMA - %100 - ÇIKTI- [TECHNOGAME] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
6
Favori
60.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sleeping dogs definitive edition için çalışır mı yama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Squiadtr kullanıcısına yanıt
    Normal sürümü ile uyumlu.

• teşekkürler

• Keşke Def. Edition ile uyumlu olsaydı.
  • Oyunun kodlaması farklıydı, uyarlayamadık malesef...
  • Devinite edition üzerinde çalışıyoruz die yazmışsınız çalışmalar ne alemde ona göre iade edicem
  • sleepıng dogs un zaten tr cevırısı vardı
    ama def. edıtıon uyumlu deıldı
    bnde oldugu ıcın yama bılıyorum
  • Oyunu 2 sene Önce Torrentten İndirip oynamıştım, Türkçe yama kurmuştum ama sanırım o Definitive edition değildi. Büyük bir zevkle oynayıp bitirdim oyunun severlerinden oldum. Fakat Geçen steam de yapılan hala da 1 ekime kadar devam etmekte olan, Sleeping Dogs Definitive edition u Satın alıp 6 Saatlik bir 15 gb lik indirme sürecinden sonra Oyuna girdim gayet çalışıyordu. Hemen çıktım buradaki yamayı indirip sorunsuz şekilde steam common steamapps Sleeping dogs Definitive edition Klasörüne kurup oyuna girdiğimde Oyun siyah ekranda kalıp Ekranın da ortasında oyun içi mouse imleci kaldı o şekilde duruyor. Yani oyun çöp oldu yama sayesinde. UX.BIG Tipi klasörler var yamada Düzgün dosyası da yok. Yamayı kaldırmaya çalıştım Yamadan çıkan klasörleri sildim olmadı. Oyunu sildim. şuanda tekrar yüklüyorum. Eskilerden senaryo aklımda olduğu için mecbur ingilizce oynayacağım. Fakat keşke çalışsaydı. Definitive edition çalışmıyorsa bile bu saatten sonra Def. edition a özel yaparmısınız bilmiyorum ama lazım yani. Boşa gitti.

• Definite Edition ile uyumlu değil sanırım yazık oldu
  • Definite Edition ile uyumlu değil Kinguinde indirim zamanı almıştım ben normal sürümü. Yamada sağlam. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 27 Eylül 2017; 11:17:16 >
  • Puccanis kullanıcısına yanıt
    3 mesaj yukarıda, Temmuz'da yazdığım gibi, oyunun kodlaması farklıydı ve uyarlanamadı...

Uyarlayabilecek kişiler oyunun yapımcıları veya iyi bir progdamcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 27 Eylül 2017; 15:58:1 >
  • Deathinfinite DLC paketi ile beraber aldım yükledim yamayı çalışmadı,sebebi ne acaba
  • oyuna yükledim fakat oyun senaryosu %100 demissiniz altyazılar %100 demissiniz fakat konusmaların hiç biri yüzde 100 değil ?

adam konusuyor sadece belli aralıklarda türkçe altyazı cıkıyor. eyvallah emege saygı fakat neden % 100 de 100 yazılır ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sago.Key_ -- 1 Ocak 2018; 16:18:57 >
  • Uzun süre çevrilmesi beklenen bir oyunda oynamak isteyenler adına sevindim.Darısı Dying Light Enhanced Ediition başına...

• Oyun steam'de %85 indirimde. Definitive Edition'la uyumlu olsa harika olurdu. Bir gelişme yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Oyun steam'de %85 indirimde. Definitive Edition'la uyumlu olsa harika olurdu. Bir gelişme yok sanırım
    Aynı olay Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration sürümündede var.

Raise of the Tomb Raider için yapılan yama Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration sürümündede maalesef çalışmıyor. Ki oyunun en dolu tabiri uygunsa %100 DLCli dolu dolu olan sürümü bu.
  • Aslında şu eski yamalara bir grup felan el atsa fena olmaz. Devil may cry 4 darksiders 2 ve bu pyuna

• bende def. edition var. Acaba yamanın kullanılabilir olduğu sürüme nasıl geçebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencik900

bende def. edition var. Acaba yamanın kullanılabilir olduğu sürüme nasıl geçebilirim ?
    U crew hazırlıyor. Geçende paylaştılar face üzerinden.

• Ben technogame yamalarını beğeniyorum. Bir şekilde portlamayı başarabilirler mi.Keşke technogame çıkarsa. U-crew yamalarından memnun değilim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.