Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
320.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun ...
    Uzun süre binecekseniz fiyat olarak üzülmezsiniz.Ben Karoq'u tercih ettim.Zira sık araç değiştiriyorum.
    Geçtiğimiz mayıs ayında xc60 aldım,alırken zarar edersin dediler:)15k üzerine kasım ayında sattım.O yüzden ikinci elde satmayan araç yok.
    Kafanız rahat olsun.
    Keşke Mazda da 2.0 dizel ve daha akıcı bir şanzuman kullansa,bunun yanında adam gibi bir distribütör'ü olsa
    meydan bu kadar almanlar'a kalmasa....Bence fiyat -kalite endeksi olarak en uygun ve rakipsiz araç.Ancak dediğim gibi ikinci el satar ama hızlı satışı olmaz.
    Bu arada bugün itibari ile 1.6tdi dsg style +sunroof+metalik Karoq 174.500 tl oldu.
  • certac C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sizede hayırlı olsun. 1.6 otomatik dsg olması aracın albenisini arttırıyor.. sadece donanım olarak style paketinin bile pek dolu olmaması can sıkıcı.

cx-5 haziran sonunda gelecek en az 4 ay beklicez anlayacağınız onun dışında güzel gayet.
  • farstone kullanıcısına yanıt
    Madem gözünü kararttın Forester bak birde.
  • yivlik kullanıcısına yanıt
    foresterada baktim ama pek sarmadi beni. gerek ic dizayni gerekse disi cok eskidi ve 2019 da yeni kasasi cikacak. bu arada mazda icin kapora verdim zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farstone kullanıcısına yanıt
    Mazda icin kaca anlastiniz acaba? Bir arkadas da cx-5 alacakti, dun bayiiye gidecekti ama ne yapti bilmiyorum.

• Bu aracı bu kadar gömenler aracı gerçekten denedi mi merak ediyorum. Ben bugün karoq 1.6 dizel dsg test ettim ve araba çok konforlu geldi ve çok beğendim. Kodiaq da test ettim ve karoq f/p olarak çok iyi bence. Style pakete 20bin civarı opsiyon ekleyince araba kodiaq seviyesine geliyor ve üstelik yakıt tüketimi 7lt civarı dizel. Ben şahsen çok mantıklı buldum karoq'u.

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    hocam yan hava yastığının bile opsiyon olması tabi ki eleştirilir, skoda vw lesti diye eleştiriliyor, 150 bine full donanım dizel olsaydı kimse eleştirmezdi, full opsiyonla 200 bin oluyor araç, bu da peugeot 3008 den farklı kılmıyor aracı ve o daha yakışıklı bir araba yoksa araba güzel.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    Valla burada peugeot diyip diyip alanları görünce içim cız ediyor , sebebi senelerce peugeot kullanıp yaka silkmem! Servis konusunda berbattı, araba da çok trim sesi yapardı.yani hiç güvenmediğim markadır peugeot ama belki de değişmiş düzelmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yok ya 3008 i pahalı buluyorum, karoq tan ümitliydik ama o da kazık çıktı, ama yiğidi öldür hakkını yeme 3008 güzel.

Değişmiş ve düzelmiş 3008 ile tüm ön yargıları yıkmış durumda pejo ve araç çok güzel bir iç tasarıma sahip ufak tefek kusurları olsada araç kendini sattırıyor ki satışlara bakarsanız ortada..3008 evet oldukça pahalı karoq ise tabiki kötü değil ancak çok boş bir araç ve yüksek bir görüntüsüde pek yok..sonuç olarak gönlümüz 3008 desede kesemiz Tucson dedi..:)

• Aracı cumartesi günü teslim aldım.
    Koltuklar yumuşak güzel,yükseklikte 3008 den kesinlikle aşağı değil,3008 in üzerine üzerine gelen dashboard2ına karşın büyük b,ir ferahlık sözkonusu.Kapı çi malzemeler kötü bana kalırsa,ön aksam biraz gürtültülü,onun haricinde performans,yakıt,direksiyon 3008 ile kıstas olamaz.
    3008 ün bir peugeot olduğu bunun da bir vag unutulmamalı.Pejo pejodur:)
    Bir audi değil bu araç sonuç olarak.
    Artılar:
    -Ön görüş hakimiyet
    -116ps ye rağmen epeyce kıvrak bir performans(sınıfında ki benzerleri ile )
    -Yakıt ilk 250km 6,4km ortalama hız:26km/s
    -Oldukça hafif bir direksiyon
    -Farlar on numara(Far konusunda volvo benim şu ana kadar gördüğüm en iyi,ona göre oldukça iyi fiyat-performans)
    -Geniş iç hacim ve Bagaj
    -Simple-clever,şemsiye şu bu incik boncuk.Omasa da olur.Ama olduğu için değer katıyor.
    -Car Play güzel,yakın zamanda Google Maps i de aktif edersem süper olur.

Eksiler:
    -Kapı iç malzemeleri çok sert plastik
    -Ön süspansiyon gürültülü
    -Torpido gözü dar
    -Geri görüş olmaması saçmalık
    -Ön cam sileceklerini beğenmedim
    *Buna ek olarak ön cam silinirken ki ses tıpkı plastik bir malzemeye sürtünme sesi
    -Bu donanım üst donanım diye satılıyorsa en azından daha gösteişli bir jant ile sunulabilir.

Sorusu olan var ise cevaplarım.
    Fiyat diyecek olursanız 171.400 e teslim aldım.Kıstası yaparken bu arada 3008-Quasqai ve eş değerlerinin de fiyatlarının nerede olduguna bir bakmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: certac

Aracı cumartesi günü teslim aldım.
    Koltuklar yumuşak güzel,yükseklikte 3008 den kesinlikle aşağı değil,3008 in üzerine üzerine gelen dashboard2ına karşın büyük b,ir ferahlık sözkonusu.Kapı çi malzemeler kötü bana kalırsa,ön aksam biraz gürtültülü,onun haricinde performans,yakıt,direksiyon 3008 ile kıstas olamaz.
    Artılar:
    -Ön görüş hakimiyet
    -Farlar on numara(Far konusunda volvo benim şu ana kadar gördüğüm en iyi,ona göre oldukça iyi fiyat-performans)
    -Geniş iç hacim ve Bagaj
    -Simple-clever,şemsiye şu bu incik boncuk.Omasa da olur.Ama olduğu için değer katıyor.

Eksiler:
    -Torpido gözü dar
    *Buna ek olarak ön cam silinirken ki ses tıpkı plastik bir malzemeye sürtünme sesi
    -Bu donanım üst donanım diye satılıyorsa en azından daha gösteişli bir jant ile sunulabilir.

Fiyat diyecek olursanız 171.400 e teslim aldım.Kıstası yaparken bu arada 3008-Quasqai ve eş değerlerinin de fiyatlarının nerede olduguna bir bakmanızı tavsiye ederim.
    Kısacası yanlış tercih geçmiş olsun

hayırlı olsun güle güle kullanın.öncelikle insanın içine en çok sinen marka/model bence kendisi için en iyi araçtır.isterse lada niva olsun mutlu muyum? o zaman sorun yok:) yazdığımı da kesinlikle polemik konusu olarak görmeyin sadece kişisel bir görüştür.bence sizde Kıstası yaparken 3008-Quasqai ve eş değerlerinin de donanım özelliklerine bakmanızı öneririm.bu modellerin yanında karoq style standart özellikleri ile malesef bir fabia gibi kalmaktadır.

ben makyajlı fırsat aracı premium platium pack qq'yi 174 civarına aldım.benzer özellikleri karoq'a ekleyince fiyatın nerelere gittiğini hesap bile edemeyiz,kaldı ki hepsinden üstün ama malesef çok pahalı hale gelmiş 3008'i hiç saymıyorum bile...

benim karoq'da tek üzüldüğüm nasip olmaması falan değil bir sürü zamanı boşu boşuna umutla bekleyerek ziyan etmemizdi,gerek qq olsun gerek 3008 olsun 2017 model fırsat araçları neredeyse bitmişti,ne adam gibi pazarlık yapma ne de versiyon seçme imkanımız olmadı.neyse hayırlısı böyleymiş.tekrar hayırlı olsun diyorum size.

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Demek ki okuyormuşsun yorumlarımı lalo :))))

Hata yaptım demedim:) Aksine pejo ya da nissan almadığıma memnunum.

Qasqai aldığınızın 3. gününde trim seslerinden dolayı yaptığınız hatanın farkına varmak için en iyi örnek. Kusura bakmayın ama o araba o trim seslerinden dolayı ve cvt nin performans törpüleme özelliğinden dolayı listeme giremez. Zira çözünürlüğü vasatın altında bir ekran,ana ekran ile bağımsız çalışan bir android bile olamayan sistemi bence siz gözden geçirmelisiniz. Haftanın 3 günü kullandığımız bir qasqai miz var oradan biliyorum. Henüz 4 aylık kendisi.

3008 i zaten konuşmasak. En azından bu bölümde. Nedense almayanlar niyeti olanlardan daha fazla konuşuyor burada:)))

Şokçuuu bunu okuduğunu bildiğimden,sen karar verene kadar bu arabalar 220 leri bulacak:)))Ben o zamana kadar bunuda saatım o yüzden başka muhatap bul kendine :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: certac

Aracı cumartesi günü teslim aldım.
    Artılar:
    -Ön görüş hakimiyet
    -Geniş iç hacim ve Bagaj

Eksiler:
    -Torpido gözü dar

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

• 3'er bin TL daha zam gelmiş, bugün bayi fiyat listesini gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lrfan -- 17 Nisan 2018; 12:59:34 >
    Hayırlı olsun, test sürüşü yaptığımda hoşuma gitmişti. Konfor odaklı bir araç.
  • ilk çıktığında savunduğum bir modeldi karoq ama iyice boku çıktı boş donanıma bile arka arkaya zamlar sebebiyle! ekran kalitesi, bagaj büyüklüğü, küçük hacimli turbo motor ve stepne artıları harici artısı yok rakiplerden hatta bir çok eksisi de var. mevcut skoda aracım yerine bakıyordum ama vazgeçtik artık bu boş araca dünya para isteme huyu sebebiyle vag gruptan. varsın ikinci elde yavaş satılsın ama hakkını veren bir model olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

ilk çıktığında savunduğum bir modeldi karoq ama iyice boku çıktı boş donanıma bile arka arkaya zamlar sebebiyle! ekran kalitesi, bagaj büyüklüğü, küçük hacimli turbo motor ve stepne artıları harici artısı yok rakiplerden hatta bir çok eksisi de var. mevcut skoda aracım yerine bakıyordum ama vazgeçtik artık bu boş araca dünya para isteme huyu sebebiyle vag gruptan. varsın ikinci elde yavaş satılsın ama hakkını veren bir model olsun.
    Aynen katılıyorum.
    2015 Octavia 1.4 DSG Style kullanıcısıyım. 3-5 artısı olacak diye 2 katı fiyat vermek akıllı işi değil.
    Hayırlı olsun pejo pejodur tabi ama skoda da skoda yani herşeyiyle vw kısıtlanmış hali ki fiyata göre donanımdan anlaşılıyor. Kazasız belasız sürüşler.
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.