Şimdi Ara

Skoda Fabia 1.6 Comfort mu, Fiat brava 1.6 ELX mi? ikiside 2001 model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim için önemli olan 2.el piyasası, yedek parça fiyatları, arıza verme sıklığı ve birazda rahatlık. yardımlarınız için teşekkürler

• 2'si de piyasada fazla rağbet görmeyen araçlardır,bu yönden ikisi de eşit diyebiliriz.
    Fabia'nın 1.6 comfort'u yok.1.4 16V 101 Hp'lik modeli var.B sınıfı,makul derecede kaliteli bir araçtır.
    Brava ise Fabia'dan özellikle iç mekan ve bagaj bakımından daha geniştir;C sınıfı;1.6 16V 103hp'lik motora sahip bir araçtır.
    İki araç ta iyidir benim gözümde.Eğer ki kafanda belirlediğin belli 2 araba varsa onları sür,test et,ondan sonra hangisi içine sinerse onu al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

2'si de piyasada fazla rağbet görmeyen araçlardır,bu yönden ikisi de eşit diyebiliriz.
    Fabia'nın 1.6 comfort'u yok.1.4 16V 101 Hp'lik modeli var.B sınıfı,makul derecede kaliteli bir araçtır.
    Brava ise Fabia'dan özellikle iç mekan ve bagaj bakımından daha geniştir;C sınıfı;1.6 16V 103hp'lik motora sahip bir araçtır.
    İki araç ta iyidir benim gözümde.Eğer ki kafanda belirlediğin belli 2 araba varsa onları sür,test et,ondan sonra hangisi içine sinerse onu al.

Katılıyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.