Şimdi Ara

Skoda Fabia 1.2 2012 model alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 100 bin TL civarı bir araç bakıyorum. 2 kişilik bir aile kullanacak. %90 şehir içi yılda bir iki kez uzun yol yapılacak. Çocuk yok.

Bulduğum araçlar 1.2 skoda fabia ambiante dynamic paket. 97 bin km de. 2011 model. 3. Sahibinden. Son fiyat 98 bin TL.

Bir diğeri renault symbol 1.2 Joy. 41 bin km de ilk sahibinden. 2015 model. Son fiyat 101 bin TL.

Siz olsanız ne alırdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan K. -- 21 Haziran 2021; 9:48:32 >

• Yukarı.
  • Babamda dediğiniz araç var yaklaşık 44 bindir 2011 model ambiente dynamic model aracını kullanıyor.

Araç ile öncelikle hiçbir sorun yaşamadı
    Aracın düz ve yüksek tavanı sayesinde çok ferah hissettiriyor.
    İç hacim çok iyi ( skoda klasiği)
    Motor atmosferik ve belli güçte bir motor buna rağmen şehir içi ideal şehir dışı için ise sorun yaşamadı kaç kere Antalya ya gitti geldi. ( İzmir şehir içi için çok çok yeterli çünkü yol yok her yer kırmızı ışık dolu)
    Şehir içi 6.3 baba tarzı sürüş sitili ile yakıtı var şehir dışı daha da düşüyor.
    Bende 2016 fabia vardı bu eski kasa fabialar daha bir kaliteli gelmişti. Mesela rüzgar sesi eski kasada daha iyiydi.
    Vites geçişleri falan vw kalitesinde lıkır lıkır geçiyor.

Aklıma gelenler bunlar umarım yardımcı olur
  • nightbringer kullanıcısına yanıt

Yanıtınızı şimdi gördüm hocam teşekkür ederim. Maalesef gönlümden geçmesine rağmen 2. el değer kaybı, hızlı satış ve tasarımının eskimesi nedeniyle fabia'yı almadım. 2015 symbol aldım. Kalite konusunda fabia çok daha iyi farkındayım ama malum Türkiye gerçekleri.

• Hakan K. H kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun kazasız belasız yolculuklar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan K.

Yanıtınızı şimdi gördüm hocam teşekkür ederim. Maalesef gönlümden geçmesine rağmen 2. el değer kaybı, hızlı satış ve tasarımının eskimesi nedeniyle fabia'yı almadım. 2015 symbol aldım. Kalite konusunda fabia çok daha iyi farkındayım ama malum Türkiye gerçekleri.

• 3 el değiştirmiş parçası pahalı skoda alınmaz, bende 1.2 joy var her türlü güzel araç

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.