Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.790
Cevap
530
Favori
1.192.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: espri44

Migros'ta haftasonu indiriminde Tariş memecik tipi zeytinden Güney Ege sızma zeytinyağı 45.95 tl..
    Bilginize...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bugün aldım. Çok güzel bir yağ.

• Bende tariş yagdan aldim
    Oldukça güzel asit oranida düşük aromasida kivaminda tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

quote:

Orijinalden alıntı: espri44

Migros'ta haftasonu indiriminde Tariş memecik tipi zeytinden Güney Ege sızma zeytinyağı 45.95 tl..
    Bilginize...

Bugün aldım. Çok güzel bir yağ.

arkadaşlar az önce Ümraniye dinçmardan 3 litresini 60 tl ye aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

Zeytinyağı yarışmalarında genelde bir en iyi Best of Best seçilir, sonrasında çok sayıda madalya verilir. Belli bir puan skalasi arasında kalan ürüne tanımlanmış madalya verilir. Olive Japan yarışmasına bakarsanız katılanların üçte ikisi madalya almıştır:)

İyi niyetli olmaya çalışalım, madalya alan pek çok yağı tattım. Bunun yanında bu sene temiz ve adil bir organizasyon olması için yurt dışından tadım uzmanları getirildi. Küçük üreticiler teşvik edildi, hem yarışmaya katılımları için hem de bak bu sene bu yarışmaya katılacaksin,adam gibi üretim yap dendi :)

Zeytindostu derneği iyi niyetle çalışan insanlardan oluşuyor. Benim garibime giden bazı çok bilindik markaların yarışmaya katilmalis olması. Zetay, Kürşat,fromida, öz-em, laleli vs.

Piyasada bir garip durum var ama hayır olsun.
    quote:

Benim garibime giden bazı çok bilindik markaların yarışmaya katilmalis olması. Zetay, Kürşat,fromida, öz-em, laleli vs.

Piyasada bir garip durum var ama hayır olsun.

Laleli Zeytin ve Zeytinyağı işletmesi olarak faaliyet gösteren diğer müstahsiller için de üretim yapıyor ve çıkar çatışmasına sebep olmamak için ulusal yarışmalara katılmıyoruz.Bu yıl yapılan yarışmada birlikte çalıştığımız birden fazla müstahsil Altın Madalya ile ödüllendirildi.Bundan dolayı da son derece mutlu ve gururluyuz.Önümüzdeki yıllarda ülkemiz zeytinyağlarının kalitesinin tüm dünyada takdir görmesini diliyoruz.

Demişler kendi sayfalarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 14 Nisan 2016; 12:45:28 >

• Arkadaşlar Gümüş madalya alan Beyzade'den mesaj geldi.
    Eskiye göre yaklaşık %10'luk bir indirim söz konusu,
    Arayıp bilgi aldım.
    5LT tenekeler 2016 birinci veya ikinci ayda dolumu yapılmış.
    Exclusiveler 0.3 asitler 2015 Nisan. Fenol değerleri 600 700 den 350-400 e düşmüş olabilceini söyledi ama piyasadaki soğuk sıkım olmayan 40 derece üstünde sıkılan yağlarda bu değerin 0 ya da 0 a çok yakın olduğunu söyledi. Ne kadar doğrudur uzamanlar yorumlar.

Ben daha önce Yeni sezon Erken Hasat Soğuk sıkım 5LT teneke almıştım.
    Yeşil zeytinin tadını ve kokusunu kesinlikle alıyorsunuz. Piyasadaki Komili, Tariş ve Kırlangıçtan iyi olduğunu düşünüyorum.
    Sadece geniz yakıcılığı yok, o yüzden 1 yıldız eksik vermiştim. Yemeklerde ağır zeytinyağı tadı yok pilavlarda bile kullanabilirsiniz ya da ben alıştım bilmiyorum :)

Şuan 107TL ben 119TL'ye almıştım. 4 teneke alırsanız 99TL'ye geliyor.
    Naturel Sızma yani olgun zeytinlerden sıkılmış soğuk sıkım yağlarının 5LT'si 95TL, 4 teneke alırsanız 90TL'ye geliyor.

Pina'Yı yeni aldığım için şuan ben almayı düşünmüyorum. Belki 1LT 0,5 asit denemek için alabilirim. oda 24TL

1,5LT ( 500ml x 3 ) 0,3 asit Exclusise 30TL ( Üretim tarihi Nisan 2015 )

http://www.e-beyzade.com/Category/11/30/0/sizma-zeytinyagi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 14 Nisan 2016; 13:11:51 >

• Yavaş yavaş fiyatları düşürmeye başlıyorlar galiba.
    Umarım devamı gelir.
  • Ozbi kullanıcısına yanıt
    bence de güzel fyatlar, bana da mesaj gelmis daha once erken hasadını ve soğuk sıkımını aldım.
    erken hasadı 1 litre bitirdim. fiyatına göre gayet alınabilir bir yağ. markette satilan yağdan her türlü iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Arkadaşlar Gümüş madalya alan Beyzade'den mesaj geldi.
    Arayıp bilgi aldım.
    Exclusiveler 0.3 asitler 2015 Nisan. Fenol değerleri 600 700 den 350-400 e düşmüş olabilceini söyledi ama piyasadaki soğuk sıkım olmayan 40 derece üstünde sıkılan yağlarda bu değerin 0 ya da 0 a çok yakın olduğunu söyledi. Ne kadar doğrudur uzamanlar yorumlar.

Yeşil zeytinin tadını ve kokusunu kesinlikle alıyorsunuz. Piyasadaki Komili, Tariş ve Kırlangıçtan iyi olduğunu düşünüyorum.
    Sadece geniz yakıcılığı yok, o yüzden 1 yıldız eksik vermiştim. Yemeklerde ağır zeytinyağı tadı yok pilavlarda bile kullanabilirsiniz ya da ben alıştım bilmiyorum :)

Naturel Sızma yani olgun zeytinlerden sıkılmış soğuk sıkım yağlarının 5LT'si 95TL, 4 teneke alırsanız 90TL'ye geliyor.

Pina'Yı yeni aldığım için şuan ben almayı düşünmüyorum. Belki 1LT 0,5 asit denemek için alabilirim. oda 24TL

Kargo ücreti var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PiSYaKiSiKLi34

Bende tariş yagdan aldim
    Oldukça güzel asit oranida düşük aromasida kivaminda tavsiye ederim

Bugün tekrar almak için gittim. Fiyat 73,5 tl olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 14 Nisan 2016; 17:42:46 >
  • daha düşecek fiyatlar acele etmeyin bence. ihtiyacınız varsa sadece ihtiyaç kadar alınabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 14 Nisan 2016; 18:50:17 >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    A101 de satılan ve organik olduğu ifade edilen yağ iyi mi? Aldığınızı belirtmişsiniz? Fiyatına göre kalitesi nasıl? Bir aldatma mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

A101 de satılan ve organik olduğu ifade edilen yağ iyi mi? Aldığınızı belirtmişsiniz? Fiyatına göre kalitesi nasıl? Bir aldatma mı var?

ben beğendim sok kullanma tarihi biraz tuhaf (2019) daha önce de almistim soğuk sıkımını o da güzeldi.
  • Bu fiyatlar düşük değil. Bu arada uzunca bir ardan sonra tekrar ayçiçek yağına dönüyoruz yavaş yavaş, emeği geçenlere teşekkürler.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    👍

• onat kullanıcısına yanıt
    Kaçırdığıniza üzüldüm

• Gurme212 adlı siteden alışveriş yapan oldu mu? Pina 5 lt soğuk sıkın aldım 3gündür tedarik sürecinde diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

Arkadaşlar Gümüş madalya alan Beyzade'den mesaj geldi.
    Arayıp bilgi aldım.

Merhaba,

Kargo ücreti ile ilgili bilginiz var mı hocam? Teşekkür ederim.

Normal sitelerini bilmem ama, mobil siteleri 2 para etmez bu arada.

Mobil sitelerin masaüstü siteleri aratmaması için daha kaç yıl geçer acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Migrosta kristal sizma 2 lt 44.50

• gryclt kullanıcısına yanıt
    ovilo yağ almıştım, sorun yaşamadım, yağ da harikaydo bu arada
  • çağrı market kristal sızma 3 litre 60 tl. 16-20 nisan.
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.