Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
74
Favori
91.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odamdaki roman tarzı kitaplar en son 120 küsür de içerde ailenin kütüphanesinde en az 500-600 kitap vardır.Set halinde çoğu
  • resimler şahane devamı gelmeli
  • Kütüphane-Müzik odamız ve evin bazı bölümlerinden fotoğraflar , kendi odamdakileri çekemedim telefonumun şarjının bitmesi sebebiyle , oradada yaklaşık 300 kitap vardır. Bi bu kadar kitap daha var evin her bölümünde. Dolaplar 2metre 15 santim , sandalye kullanıyoruz yukarıya çıkmak için
     SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Evet Dağınık , geçenlerde dökülen kitapların altında sazımı kurban vermiştik
    Ama aradığımı kolayca bulabiliyorum nasılsa
    Bi' rivayete görede amcam burada gözlüğünü kaybetmiş Bi'daha bulamamış

Not; Resimler küçük çıkmış düzeltiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 2 Eylül 2010; 22:35:16 >

• @ClassRouGe
    hocam bu ne hal ya acaip dağınık...benim simetri takıntım vardır görünce bir tuhaf oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

@ClassRouGe
    hocam bu ne hal ya acaip dağınık...benim simetri takıntım vardır görünce bir tuhaf oldum

Sorma , daha orada koltuk ve o koltuğun yanında masa sandalye , org , saz , gitarlar , amfi , vantilatör var
    Dizmeye çalışsak 1 haftada ailecek uğraşsak yaparız da , evde bize yer kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ClassRouGe

quote:

@ClassRouGe

Sorma , daha orada koltuk ve o koltuğun yanında masa sandalye , org , saz , gitarlar , amfi , vantilatör var

yapma be... peki bu kitapların çoğu okunmuşmu?gerçi öyle görünüyoda

• hepsi kolilerde..aslında bendede arşiv vardı baya güzel..internet öss falan filan derken ilk önce okuma azmim kayboldu sonrada yer kaplayan kitaplar kolilere doldu.. şimdi bir kitabın yüzünü acıyorum..50.sayfada pes diyorum..sıkılıyorum..gerçi filmler içinde aynı... 20 dk da sıkılıp yarım bırakıyorum..psikoljik midir nedir?
  • quote:

quote:

quote:

@ClassRouGe

Büyük çoğunluğu okunmuştur da okunmayan kitapta vardır. Zaten bazı kitaplardan 2şer 3er var , fazla bulursam bağışlıyorum. Annem alıyor , ben alıyorum , babam alıyor , kardeşim alıyor habersiz okuyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@ClassRouGe

Büyük çoğunluğu okunmuştur da okunmayan kitapta vardır. Zaten bazı kitaplardan 2şer 3er var , fazla bulursam bağışlıyorum. Annem alıyor , ben alıyorum , babam alıyor , kardeşim alıyor habersiz okuyoruz.

ohoo sizin ev tam bir kütüphaneye dönmüş şşşt sessizlik...

• Kitap bendede çok ama satmam.Çünkü Bir Tayland atasözü der ki : Kitap okursan adamlığa ilk adımını atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Orijinalden alıntı: HilFul

quote:

bazı kitaplarım

Dahası var yani?

burda resmi olmayan 10 raf felan daha var ve kolide olan kitaplarda var. kolyacak yer bulamıyoruzda

•  SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Kişisel kitaplığım hepsini son 2-3 senede aldım. Bizimkiler pek kitap okumaz, o yüzden babadan bi halt kalmadı öteki odada genelde dini kitaplar vardır. Kuran tefsiri vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Klee -- 4 Eylül 2010; 16:37:05 >
  • quote:

bazı kitaplarım

Maşallah baya iyi bir kitap okuyucusunuz heralde ailecek gerçekten tebrik ederim
  • Bu da benim kitaplığım arkadaşlar, büyük bir bölümü kolilerde (yaşıma uygun olmayanları).
    Yarısı diyebilirim, ansiklopedileri saymazsak...

Yeni aldığım çizgi romanlar

Yeni aldığım çizgi romanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üzgün Kaslı -- 5 Eylül 2010; 11:20:33 >

• HOCAM BUNLARI HEPSİ ORJİNAL Mİ?
    quote:

arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı teşekkür edrim buda benim kitaplık:

• quote:

Orijinalden alıntı: joseph116

HOCAM BUNLARI HEPSİ ORJİNAL Mİ?
    quote:

arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı teşekkür edrim buda benim kitaplık:

Hepsi orijinal ise baya para bayılmışsındır ama iyi iyi

• Şu anda 100 kadar kitap var.Geçen gün ders kitabı,dergi,ansiklopedi,eski romanlar vs. bir çuval dolusu köye gönderdim.Pek yeni kitabım yoktur.Giderim kullanılmış kitapçıya bir kitap veririm bir kitap alırım.
  • BUNLAR DA BENİM KİTAPLIĞIMDAN!!

[simage]

Uploaded with ImageShack.us[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masumelek87 -- 27 Nisan 2011; 23:19:37 >

• DieselTRoniC;
    Size özel msj yazmayı denedim gönderemedim izin yok diyor.Yazdığım msjı buraya kopyalıyorum.
    Henüz okumadığım bir kitap o.Okuduktan sonra neden olmasın.(Size de uyarsa tabi beklerseniz)Takas yapabiliriz ben de jean christophe grange arıyorum mesela.Ben izmirdeyim.Burda olsaydınız elden teslim edebilirdim.Posta kargo fln hiç alışveriş yapmadım nasıl olur bu işler bilmem pek.İyi bayramlar bu arada!
  • Teşekkür ederim size de iyi bayramlar ,
    Pm'den iletişim adresimi bıraktım , dilerseniz ordan daha rahat görüşebiliriz .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.