Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
73
Favori
87.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 398
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 10 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VeRMİNaaRD (71 mesaj) TossA CoinTo Your Witcher (48 mesaj) .solitario. (27 mesaj) Mr.Prestige (26 mesaj) Milan Kundera (22 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (308 mesaj) Mobil (246 mesaj) Tablet (17 mesaj) (5 mesaj) Mini (66 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1284 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar aslında bu konuyu açmadan önce çok düşündüm acaba açsammı açmasammı diye. diğer bölümlere bakıyorum millet hep "pc resimleri"ni, "dvd arşivleri"ni,hobi olarak uğraştıkları şeylerin resimlerini çekip foruma yüklemiş, kimsenin kitaplardan bahsettiği yok.bende sonunda kararımı verip açıyım dedim umarım değerli vaktinizi almıyorumdur şimdi kendi kitaplığımın resmini koyucaktım fakat başta katılım olursa koyuyum dedim evet ilk kim başlamak ister?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .solitario. -- 21 Aralık 2009; 17:04:33 >

• Geçen gün düzenledim kitaplarımı. Baya sıkış tepiş idi. Yetmediği için kitapları bu şekilde koymam gerekti. 300'den fazla kitabım var. sahip olduğum tek değerli şey kitaplarım. 5 yıllık bir süre sonunda oluşturdum.

Bu başlığa en son Aralık 2016 tarihinde yazmışım. O dönem üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir öğretmen adayıydım. KPSS koşuşturmasını yaşayan biriydim. Aradan geçen 4 senede kitaplığım gelişti, büyüdü. Ben değiştim, öğretmen oldum.
    4 yıl sonunda büyüttüğüm ‘kişisel kütüphanemi’ sizlerle paylaşmak istiyorum. Umuyorum bu görseller birçok kişiye ilham olur ve onlar da kitaplarla dolu bir dünya yaratmaya çabalarlar. Sevgiler.

Üniversitedeyken bu başlığın her mesajını tek tek imrenerek okuyordum. Hayalimdi çünkü güzel bir kitaplığa sahip olmak. Şimdi kendime göre güzel, gittikçe daha da güzelleştirmeye çalıştığım bir kitaplığım var. Yıllar sonra bu konuya gelip paylaşmak istedim.
  • Yarbay
    5195 Mesaj
    Kütüphanem olsa koyardım fakat kitaplarım kutuların içinde, poşetlerde duruyor. Maalesef daha kütüphane yaptıramadık...
    |
    |
  • Kıdemli Yarbay
    11408 Mesaj
    Çok deli arşivim vardı da parasızlıktan dağıldı...
    |
    |
    Çok yerinde bir konu olmuş! Açan arkadaşa teşekkürler.
    En azından 2-3 defa kitaplıklarım dağıldı geçmişte. Şu anda 2 ayrı odada 2 ayrı büyük raflı kitaplıkta ve bazılarıda evde biraz dağınık köşelerde 1000'i aşkın kitabın bulunduğu kitaplıklarım var. Bundan sonra da dağılmalarına izin vermicem hiç!
    |
    |
    benim kitaplığım küçük. çünkü okuduğum kitapları başkalarına hediye ederim. resimde gördükleriniz de elimde kalanlar ya da henüz okumadıklarım.

bu arada konuyu açan arkadaş niye eklemiyor resimlerini.
    |
    |
  • Yarbay
    7822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OzanCB

Kitapların hepsi ayrı ayrı yerlerde olduğu için böyle oldu
    Bunların haricinde 50 civarı ansiklopedi ve bir çok ders kitabı var.

başkanım bunlardan bize onerebılecegın kıtaplar hangılerı,,,

mutlaka okuyun dedıklerın???
    |
    |
    arkadaşlar konuya olan ilginizden dolayı teşekkür edrim buda benim kitaplık:

• Yarbay
    2220 Mesaj
    adamlar hepimizin evlerine sokmuşlar kitaplarını helal olsun harbiden
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

adamlar hepimizin evlerine sokmuşlar kitaplarını helal olsun harbiden

vallahi ya ama kardeşim bizimkilerde bu kadar güzel yazsın onlarıda okuyalım.
    |
    |

Genel görünüm

1 Numaralı fotoğrafta, 2.rafta arka taraftada kitap bulunmaktadır. Kitaplıyım konusunda hiç mütevazi değilim...

• Yarbay
    3834 Mesaj
    Kitaplıkta en çok April yayınlarının duruşunu seviyorum ayrı bi güzel geliyor . Bende resmini koycaktım ama kitaplar farklı yerlerde toplu bi yerde değil
    |
    |

When a man lies, he murders some part of the world
    These are the pale deaths which men miscall their lives
    All this I cannot bear to witness any longer
    Cannot the kingdom of salvation take me home
  • Binbaşı
    1284 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Kitaplıkta en çok April yayınlarının duruşunu seviyorum ayrı bi güzel geliyor . Bende resmini koycaktım ama kitaplar farklı yerlerde toplu bi yerde değil

topladıktan sonra görmek isteriz
    |
    |

Orijinalden alıntı: .solitario.

quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

topladıktan sonra görmek isteriz

Tamam . PC resmi olsa herkes koyardı kitaba pek rağbet yok sanırım
    |
    |

• Bende ekliyeyim dedim :D Bir kısmı bu arkasındada kitaplar var ama onlar gozukmuyor pek ...

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür -- 30 Aralık 2009; 16:43:12 >
    AMD Ryzen 9 5900X || MSI MAG X570 Tomahawk || 4X8GB XPG Spectrix D60G 4133mhz || XFX Speedster MERC 319 AMD RX 6800 XT || WD 240GB Green || Adata XPG SX6000 Pro 2X1TB || FSP PT-1000FM Platinum || Arctic Liquid Freezer II 360 || Thermaltake View 51 || 6*Corsair LL120 RGB || ViewSonic VX2758-2KP-MHD || SteelSeries Arctis 3 || Asus ROG Gladius II Core || Asus ROG Strix Flare
    || System: Pcpartpicker || Steam ID: DarthMentor || Origin: DarthMentorr || Playstation: ozgurcank || Uplay: trigger440 || BattleTag: trigger4400#2789 ||

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 15 saat 34 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

bazı kitaplarım

Dahası var yani?
    |
    |

Orijinalden alıntı: HilFul

quote:

bazı kitaplarım

Dahası var yani?

burda resmi olmayan 10 raf felan daha var ve kolide olan kitaplarda var. kolyacak yer bulamıyoruzda
    |
    |
    AMD Ryzen 9 5900X || MSI MAG X570 Tomahawk || 4X8GB XPG Spectrix D60G 4133mhz || XFX Speedster MERC 319 AMD RX 6800 XT || WD 240GB Green || Adata XPG SX6000 Pro 2X1TB || FSP PT-1000FM Platinum || Arctic Liquid Freezer II 360 || Thermaltake View 51 || 6*Corsair LL120 RGB || ViewSonic VX2758-2KP-MHD || SteelSeries Arctis 3 || Asus ROG Gladius II Core || Asus ROG Strix Flare
    || System: Pcpartpicker || Steam ID: DarthMentor || Origin: DarthMentorr || Playstation: ozgurcank || Uplay: trigger440 || BattleTag: trigger4400#2789 ||
  • Yarbay
    3834 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HilFul

quote:

bazı kitaplarım

Dahası var yani?

burda resmi olmayan 10 raf felan daha var ve kolide olan kitaplarda var. kolyacak yer bulamıyoruzda

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.