Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.169
Cevap
74
Favori
91.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

Orijinalden alıntı: HilFul

quote:

bazı kitaplarım

Dahası var yani?

burda resmi olmayan 10 raf felan daha var ve kolide olan kitaplarda var. kolyacak yer bulamıyoruzda

ben seçeyim aralarından sen yolla bana maksat yerin açılsın

• quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

zamanında çok kitap dağıttıkta şimdi fiyatları artınca kıymete bindi hiçbirini vermiyoruz bu arada bu kitapların %95'i orjinal
  • Benimde kitaplık yok malesef. Zar Adam'ı bir kaç kişinin rafında gördüm acaba önerirmisiniz güzelmidir?
  • Ben tavsiye etmem arkadaşım. Konusu ilgi çekici ama yazarın anlatış biçimini sevmedim nedense. Birazda paranoyakça yazılmış bi kitap gibi geldi bana. Yarısına gelmeden bıraktım ben.
  • arkadaşlar bende yollamak istiyorum.fakat dosya boyutu büyük diyor ben nasıl siz gibi ön izlemelei koyabilirim
  • quote:

zamanında çok kitap dağıttıkta şimdi fiyatları artınca kıymete bindi hiçbirini vermiyoruz bu arada bu kitapların %95'i orjinal

Vallahi helal olsun. Mükemmel bi kitaplık olmuş. Ağzım açık baktım fotoğraflara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.öncü

arkadaşlar bende yollamak istiyorum.fakat dosya boyutu büyük diyor ben nasıl siz gibi ön izlemelei koyabilirim

S image butonuna tıkladıktan sonra kodun arasına resmin linkini kopyala tamamdır.
  • Güzel arşivler var. Ne mutlu sizlere :)
  • @Özgür Can adaş, o kitapların yüzde kaçı okundu merak ettim =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Benimde kitaplık yok malesef. Zar Adam'ı bir kaç kişinin rafında gördüm acaba önerirmisiniz güzelmidir?

Ben de de var okudum ama gerçekten yazarın anlatış tarzını hiç ama hiç sevmedim 2. kitabı olmasına ragmen okumayı kesinlikle düşünmüyorum kimseye de tavsiye etmem. işin garibi tavsiye eden 1 kişiyi de görmedim :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

Desene geç kaldık istemek için :D Ama aklında olsun olurda kitaplarından kurtulmak istersen bi mesaj yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

@Özgür Can adaş, o kitapların yüzde kaçı okundu merak ettim =)

125 tanesini felan kitapların çoğu ailemin zaten ben çoğu kitabı arkadaşlardan felan alıp okuyorum
  • Ben okuma alışkanlığını 1 ay önce kazanmış ve bu süreç içerisinde 9 kitap okumuş bir gencim , şimdilik tüm kitaplarım bu kadar ancak öğretim yılı bittiğinde buraya en azından 100 kitaptan oluşan bir kitaplığın fotoğrafını koyacağım .Bu arada kitap&yazar önerilerinide açığım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayoras

Ben okuma alışkanlığını 1 ay önce kazanmış ve bu süreç içerisinde 9 kitap okumuş bir gencim , şimdilik tüm kitaplarım bu kadar ancak öğretim yılı bittiğinde buraya en azından 100 kitaptan oluşan bir kitaplığın fotoğrafını koyacağım .Bu arada kitap&yazar önerilerinide açığım .

Neler okudun? Ona göre tavsiyede bulunabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: mistercado

quote:

Orijinalden alıntı: Sayoras

Ben okuma alışkanlığını 1 ay önce kazanmış ve bu süreç içerisinde 9 kitap okumuş bir gencim , şimdilik tüm kitaplarım bu kadar ancak öğretim yılı bittiğinde buraya en azından 100 kitaptan oluşan bir kitaplığın fotoğrafını koyacağım .Bu arada kitap&yazar önerilerinide açığım .

Neler okudun? Ona göre tavsiyede bulunabiliriz

Ya da hangi konuda okumak istiyorsun? Siyasi hariç her türlü tavsiyede bulunabilirim aslında siyaside bulunabilirim ama insanlar kendileri seçmeli bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Bende ekliyeyim dedim :D Bir kısmı bu arkasındada kitaplar var ama onlar gozukmuyor pek ...

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Unutulmuş Diyarlar serisi eksik

• daha yeni başladım sayılır okumaya ama fena değil yine de kişisel kütüphanem
     SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??
  • Çok var eski yeni, babaannemden kalma falan.. Bazılarını sokacak yer bulamadığımdan kitaplık yerine dolapta falan duruyorlar. Maalesef büyük bir oda dolusu kitapta çöpe atıldı, çok üzüldüm onlara. Ortada olanlar iki kitaplık kadar, benim müzik kitapları, nota kitapları, romanlar, resim kitapları falan. Çöpe atılanlar asıl değerliydi, o kadar çoktu ki tüm odanın duvarlarını kaplayan kütüphaneleri doldurduğundan, babamında kitapla arası olmadığından kütüphaneleri kırdı attı, kitaplarıda çöpe attı.. Kütüphanede özel yapım olduğundan çok güzeldi, ne diyim bak sinirleniyorum aklıma geldikçe, ne adam, bari istemiyorsun atma birine ver, bağışla falan, yok direk kapıya ordanda çöpe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Çok var eski yeni, babaannemden kalma falan.. Bazılarını sokacak yer bulamadığımdan kitaplık yerine dolapta falan duruyorlar. Maalesef büyük bir oda dolusu kitapta çöpe atıldı, çok üzüldüm onlara. Ortada olanlar iki kitaplık kadar, benim müzik kitapları, nota kitapları, romanlar, resim kitapları falan. Çöpe atılanlar asıl değerliydi, o kadar çoktu ki tüm odanın duvarlarını kaplayan kütüphaneleri doldurduğundan, babamında kitapla arası olmadığından kütüphaneleri kırdı attı, kitaplarıda çöpe attı.. Kütüphanede özel yapım olduğundan çok güzeldi, ne diyim bak sinirleniyorum aklıma geldikçe, ne adam, bari istemiyorsun atma birine ver, bağışla falan, yok direk kapıya ordanda çöpe..

yazık olmuş gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Çok var eski yeni, babaannemden kalma falan.. Bazılarını sokacak yer bulamadığımdan kitaplık yerine dolapta falan duruyorlar. Maalesef büyük bir oda dolusu kitapta çöpe atıldı, çok üzüldüm onlara. Ortada olanlar iki kitaplık kadar, benim müzik kitapları, nota kitapları, romanlar, resim kitapları falan. Çöpe atılanlar asıl değerliydi, o kadar çoktu ki tüm odanın duvarlarını kaplayan kütüphaneleri doldurduğundan, babamında kitapla arası olmadığından kütüphaneleri kırdı attı, kitaplarıda çöpe attı.. Kütüphanede özel yapım olduğundan çok güzeldi, ne diyim bak sinirleniyorum aklıma geldikçe, ne adam, bari istemiyorsun atma birine ver, bağışla falan, yok direk kapıya ordanda çöpe..

Benim içim cızzz etti sen böle diyince hakkaten yazık olmuş kitap atılırmı ya....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.