Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
74
Favori
91.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim şuan 40 tane kitap filan var çekmeye bile gerek yok yarısı yurtta kaldı onlarıda bitirince koyarım resmi şubat tatilinde artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 9 Eylül 2010; 23:45:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masumelek87

BUNLAR DA BENİM KİTAPLIĞIMDAN!!

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Kitaplar güzel olmuş Sherlock holmes lar hemen göze batıyor. Bu arada ilk fotograftaki kitalık ikeadan mı? Bugun aynısını gördüm de merak ettim ikeadan başka yerdede var mı diye?

• Bu da benimki

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Creative_Director;
    Evet beyaz kitaplık IKEA dan.İlerde daha büyük ve kırmızı almayı planlıyorum.Çok memnun kaldım çünkü.
  • arkadaşlar bu konu diğerlerine oranla daha popüler diye buraya yazmaya uygun buldum şimdi konu açsam bu adminler yine kilitlerler herneyse bu hafta kitap siparişi vericem şu kitapları almayı düşünüyorum sizin düşüncelerinizi almak istedim

A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi-Harold Schechter & David Everitt
    Alaycı Kuş-Suzanne Collins
    Ateşle Oynayan Kız & MILLENNIUM II-Stieg Larsson
    Kurban & Doğarsın, Yaşarsın, Ölürler-J.S. Bolton
    Medyum-Stephen king
    Orman-Harlan Coben
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

arkadaşlar bu konu diğerlerine oranla daha popüler diye buraya yazmaya uygun buldum şimdi konu açsam bu adminler yine kilitlerler herneyse bu hafta kitap siparişi vericem şu kitapları almayı düşünüyorum sizin düşüncelerinizi almak istedim

Medyum-Stephen king
    Orman-Harlan Coben

A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi ve Medyum'u ben de almayı düşünüyorum.Bence çok güzel seçim yapmışsınız.Orjinal alacaksanız epey nakit lazım

• quote:

quote:

arkadaşlar bu konu diğerlerine oranla daha popüler diye buraya yazmaya uygun buldum şimdi konu açsam bu adminler yine kilitlerler herneyse bu hafta kitap siparişi vericem şu kitapları almayı düşünüyorum sizin düşüncelerinizi almak istedim

Medyum-Stephen king
    Orman-Harlan Coben

A'dan Z'ye Seri Katiller Ansiklopedisi ve Medyum'u ben de almayı düşünüyorum.Bence çok güzel seçim yapmışsınız.Orjinal alacaksanız epey nakit lazım

kitapyurdundan alıcam..90 tl gibi bir miktar tutuyor bu bayram yaradı bana

• quote:

quote:

quote:

Medyum-Stephen king
    Orman-Harlan Coben

kitapyurdundan alıcam..90 tl gibi bir miktar tutuyor bu bayram yaradı bana

Şimdiden iyi okumalar diliyorum o zaman.Umarım ben de kitaplığıma ekleyebilirim almak istediklerimi

• Splinter95 ;ne kadar güzel kitaplarınız var.Düzenlemek isterdim hepsini Okumak ayrı zevk,kitaplık düzenlemek ayrı bir zevk bence.
  • Splinter95 kitaplar süper.Ve Masumelek87 gerçekten de kitaplık düzenlemek çok güzel.Kitaplığıma baktıkça içim bi hoş oluyo
  •  SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

Buda Benim Kitaplığım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bizim evin de içini değiştirme söz konusu bu aralar. ben de dvd ve kitaplar için birşeyler düşünüyorum. daha çok görüntü gelse de kafamızda iyice fikirler oluşsa şekil şemal konusunda
  • Uzun zamandır kitap okumuyordum . Melekler ve şeytanlarla yeniden okumaya başladım . Şimdide simyacıyı okumayı düşünüyorum ..
    Şu kitaplıkları gördükçe biran önce okuyup kendime kitaplık yapasım geldi valla

Tebrik ederim gerçekten çok güzel görünüyor kitaplıklarınız ..
  • @Splinter95
    hocam kitaplara bayıldım ama onları düzmek lazım öyle olmaz

@Masumelek87
    haklısın hocam ya kitap düzmek cok zevkli oluyor.şu aldığım kitaplar gelsin kitaplığın son halini çekip yüklerim konuya.

ya bişe sorucam: kitaplarınızı kitaplığa neye dayanarak diziyorsunuz ebat,yazar vs..?
  • quote:

@Splinter95

@Masumelek87
    haklısın hocam ya kitap düzmek cok zevkli oluyor.şu aldığım kitaplar gelsin kitaplığın son halini çekip yüklerim konuya.

ya bişe sorucam: kitaplarınızı kitaplığa neye dayanarak diziyorsunuz ebat,yazar vs..?

Ben sıkıldıkça değiştiriyorum.Bazen boy sırasına göre diziyorum.Bazen yazar adına göre(özellikle seriler süper olur.)Bazen yayınevine göre(böyle dizince çok daha şık oluyor aslında),bazen kalınlıklarına göre yani sayfa sayılarına göre diziyorum.Çok da değişiklik istersem renklerine göre diziyorum.Şu anda okudularım bir kitaplıkta okumadıklarım ayrı bir kitaplıkta mesela.

• quote:

quote:

@Splinter95

@Masumelek87

Ben sıkıldıkça değiştiriyorum.Bazen boy sırasına göre diziyorum.Bazen yazar adına göre(özellikle seriler süper olur.)Bazen yayınevine göre(böyle dizince çok daha şık oluyor aslında),bazen kalınlıklarına göre yani sayfa sayılarına göre diziyorum.Çok da değişiklik istersem renklerine göre diziyorum.Şu anda okudularım bir kitaplıkta okumadıklarım ayrı bir kitaplıkta mesela.

aynen bende öyleyim..mesela beyaz renkliler bir araya gelince hoş durmuyor.şu aralar kitaplığı doldurmak üzereyim yeniler gelince artık üstüste koymaya başlıcam işte o zaman "sherlock holmes" serisi beni uğraştıracak.

• ve kitaplığımın son hali:

• quote:

ve kitaplığımın son hali:

sherlock holmes kitapları hangi yayınevinin acaba??

• @Masumelek87 aynı soruyu sana da soruyum sherlock holmes kitapları hangi yayınevinin??
  • @uA006
    Martı Kitabevi'nin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.