Şimdi Ara

Sizi TTNET'in Maliyetlerini Arttırmaya Davet Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorsunuz TT-NET 1 Ocak'tan itibaren kağıt faturayı kaldırıyor ve e-faturaya geçiyor. Bunun bahanesi olarak da ağaç korumayı gösteriyor ama ben TT-NET'in ve Telekom'un her yaptığının altında bişey yattığına inanan ve fahiş fiyatlarına tepkili biri olarak sizleri aşağıda maddelerini sıraladığım tepki kampanyasına davet ediyorum:

1- TT-NET e-faturaya geçerek maliyetini azaltmaya ve karını daha da maksimize etmeye çalışıyor.

2- Normalde sadece isteyenleri e-faturaya geçirmesi gerekirken herkesi geçiriyor sadece kağıt faturada kalmak istediklerini beyan edenler kağıt faturada kalabiliyor. Uygulamanin yöntemi çirkin.

3- E-faturaya geçenlere promosyonel uygulamalar yapması beklenirken (mesela kotaları 4 değil 6 olacak vs.) hiçbir ekstra sunmuyor.

Bu nedenlerden dolayı hem kendi hattım için hem de kardeşimin evindeki hat için kağıt faturada kalmak istediğimi bildirdim TT-NET'e. Sizleri de bunu yapmaya davet ediyorum. Bunun için adres:
    Tıklayınız

• Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de basılı fatura alma isteğimi işaretledim.
  • Kağıt fatura içinde ek bir ücret almasın bunlar
  • Bende bugun 3 abonelikte bu işlemi gerçekleştirdim hiç indirim yapma sonra fatura bile gönderme oh ne güzel !
  • Hayır kağıt fatura için bir ücret alınmıyor. Ama kargo şirketleri TT--NET'ten ücret alıyorlar, bu da bizim istediğimiz bişey zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot
    Kağıt fatura içinde ek bir ücret almasın bunlar

Muhtemel. TT bu, olmaz dediğin yerden atağa kalkıyor.
  • İyi de bu verdiğiniz linkte "Ben eskisi gibi adresime kağıtlı fatura istiyorum" diye bir ibare yok. Bu elektronik posta servisi kaydı.

Edit: Bütün bilgileri girdikten sonra açılan posta kutusunun fatura ayarları bölümünden olduğunu gördüm, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saymar -- 19 Aralık 2008; 1:25:15 >
  • e-faturaya 3-4 ay önce başvurmuştum 10 dakika her ay ücretsiz konuşma promosyonu vardı ocakta bitiyor.o zaman kağıt fatura için tekrar başvuracam
  • telekom faturaları kargoyla değil posta yoluyla dağıtılıyor
  • fatura türk telekom'a değil kesilecek ağaçlar yoluyla ülkemize çıkar,pireye kızıp yorgan yakmamak gerek.
  • maliyet arttırmak istiyorsan evdeki telefon prizine , 220V elektirk ver ana kofrayı yak al sana babalar gibi maliyet
  • Bence bunu ttnet icin degilde Doğamiz icin yapabiliriz. Agaclarimiz olmadan Yagmur olmaz Yagmur olmazsa elektirik olmaz elektirik yoksa internette olmaz. O Zaman dilimi geldiginde Forumda tartisilan internetin yavasligi falan degil yagmur yagsada elektirik suyumuz duzenli olsa tartismasi yapariz
  • Tabiki ağaçlar kesilmesin doğa korunsun ama bunun maddi olarak kullanıcılara yanstılması lazım.
    Bu yüzden ben tüm gönderim seçeneklerini işaretledim arkadaşlar(sms, email, posta).
    En azından sms e de az da olsa ücret ödeyeceklerdir.
  • telekom agactan tasarruf yapacagina indirim yapsin.
    hem kardesim ben bi dünya para veriyorum kagit fatura istiyorum.
  • Bize yansıtacağı bir şey olmazsa, kağıt faturaya devam.
  • Ya sanki bu TT kota aşılınca ek bir maliyet altına giriyor. Bir de yok e faturaymış ek bilmemneymiş diye milleti kazıklıyolar.
  • kağıt fatura gelsin.Onaylarken birde cinlik yapmışlar doğayı korumak için son bir şansınız var ilerlemek istiyormusunuz diye son bir soru daha eklemişler.Çevreyimi yoksa ceplerinimi düşünüyorlar bir an tereddütte kaldım ama ilgili firmanın Türk Telekom olduğunu hatırlayınca sorunun doğru cevabını verip evet devam etmek istiyoruma bastım.
  • Arkadaşlar yapmayın lütfen sizin o bi sayfa kağıt faturanın maliyeti ne olacak

Kesilen ağaçları düşünün yapmayın böyle cahillik. Biraz mantıklı olun ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar yapmayın lütfen sizin o bi sayfa kağıt faturanın maliyeti ne olacak

Kesilen ağaçları düşünün yapmayın böyle cahillik. Biraz mantıklı olun ya

yanlış düşünüyorsunuz. burada ki bütün arkadaşlar doğaya saygılılar ama işin içinde cinlik var. kağıdın maliyeti düşük. ama kargo şirketlerine ödenen ücretler toplamda yüksek..
  • Yukarıdaki link ADSL faturası için. ordaki işlemleri yaptıktan sonra ADSL gibi telefon faturası da adrese mi gelecek arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.