Şimdi Ara

Sizi TTNET'in Maliyetlerini Arttırmaya Davet Ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iron_moon (4 mesaj) ghostweb (4 mesaj) omegama (3 mesaj) velideli (3 mesaj) fsh77 (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Sizi TTNET'in Maliyetlerini Arttırmaya Davet Ediyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    516 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Biliyorsunuz TT-NET 1 Ocak'tan itibaren kağıt faturayı kaldırıyor ve e-faturaya geçiyor. Bunun bahanesi olarak da ağaç korumayı gösteriyor ama ben TT-NET'in ve Telekom'un her yaptığının altında bişey yattığına inanan ve fahiş fiyatlarına tepkili biri olarak sizleri aşağıda maddelerini sıraladığım tepki kampanyasına davet ediyorum:

1- TT-NET e-faturaya geçerek maliyetini azaltmaya ve karını daha da maksimize etmeye çalışıyor.

2- Normalde sadece isteyenleri e-faturaya geçirmesi gerekirken herkesi geçiriyor sadece kağıt faturada kalmak istediklerini beyan edenler kağıt faturada kalabiliyor. Uygulamanin yöntemi çirkin.

3- E-faturaya geçenlere promosyonel uygulamalar yapması beklenirken (mesela kotaları 4 değil 6 olacak vs.) hiçbir ekstra sunmuyor.

Bu nedenlerden dolayı hem kendi hattım için hem de kardeşimin evindeki hat için kağıt faturada kalmak istediğimi bildirdim TT-NET'e. Sizleri de bunu yapmaya davet ediyorum. Bunun için adres:
    Tıklayınız

|
    |

• Binbaşı
    1384 Mesaj
    Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de basılı fatura alma isteğimi işaretledim.
  • Yarbay
    10003 Mesaj
    Kağıt fatura içinde ek bir ücret almasın bunlar
  • Yarbay
    3601 Mesaj
    Bende bugun 3 abonelikte bu işlemi gerçekleştirdim hiç indirim yapma sonra fatura bile gönderme oh ne güzel !
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hayır kağıt fatura için bir ücret alınmıyor. Ama kargo şirketleri TT--NET'ten ücret alıyorlar, bu da bizim istediğimiz bişey zaten
    |
    |
  • Binbaşı
    1033 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: helsloot
    Kağıt fatura içinde ek bir ücret almasın bunlar

Muhtemel. TT bu, olmaz dediğin yerden atağa kalkıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    241 Mesaj
    İyi de bu verdiğiniz linkte "Ben eskisi gibi adresime kağıtlı fatura istiyorum" diye bir ibare yok. Bu elektronik posta servisi kaydı.

Edit: Bütün bilgileri girdikten sonra açılan posta kutusunun fatura ayarları bölümünden olduğunu gördüm, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saymar -- 19 Aralık 2008; 1:25:15 >
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    e-faturaya 3-4 ay önce başvurmuştum 10 dakika her ay ücretsiz konuşma promosyonu vardı ocakta bitiyor.o zaman kağıt fatura için tekrar başvuracam
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj
    telekom faturaları kargoyla değil posta yoluyla dağıtılıyor
  • Binbaşı
    1352 Mesaj
    fatura türk telekom'a değil kesilecek ağaçlar yoluyla ülkemize çıkar,pireye kızıp yorgan yakmamak gerek.
  • Binbaşı
    1055 Mesaj
    maliyet arttırmak istiyorsan evdeki telefon prizine , 220V elektirk ver ana kofrayı yak al sana babalar gibi maliyet
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj
    Bence bunu ttnet icin degilde Doğamiz icin yapabiliriz. Agaclarimiz olmadan Yagmur olmaz Yagmur olmazsa elektirik olmaz elektirik yoksa internette olmaz. O Zaman dilimi geldiginde Forumda tartisilan internetin yavasligi falan degil yagmur yagsada elektirik suyumuz duzenli olsa tartismasi yapariz
  • Yüzbaşı
    294 Mesaj
    Tabiki ağaçlar kesilmesin doğa korunsun ama bunun maddi olarak kullanıcılara yanstılması lazım.
    Bu yüzden ben tüm gönderim seçeneklerini işaretledim arkadaşlar(sms, email, posta).
    En azından sms e de az da olsa ücret ödeyeceklerdir.
  • Yarbay
    10898 Mesaj
    telekom agactan tasarruf yapacagina indirim yapsin.
    hem kardesim ben bi dünya para veriyorum kagit fatura istiyorum.
  • Emekli Yönetici
    11178 Mesaj
    Bize yansıtacağı bir şey olmazsa, kağıt faturaya devam.
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    Ya sanki bu TT kota aşılınca ek bir maliyet altına giriyor. Bir de yok e faturaymış ek bilmemneymiş diye milleti kazıklıyolar.
  • Yarbay
    7861 Mesaj
    kağıt fatura gelsin.Onaylarken birde cinlik yapmışlar doğayı korumak için son bir şansınız var ilerlemek istiyormusunuz diye son bir soru daha eklemişler.Çevreyimi yoksa ceplerinimi düşünüyorlar bir an tereddütte kaldım ama ilgili firmanın Türk Telekom olduğunu hatırlayınca sorunun doğru cevabını verip evet devam etmek istiyoruma bastım.
  • Yarbay
    9153 Mesaj
    Arkadaşlar yapmayın lütfen sizin o bi sayfa kağıt faturanın maliyeti ne olacak

Kesilen ağaçları düşünün yapmayın böyle cahillik. Biraz mantıklı olun ya
  • Yarbay
    8077 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar yapmayın lütfen sizin o bi sayfa kağıt faturanın maliyeti ne olacak

Kesilen ağaçları düşünün yapmayın böyle cahillik. Biraz mantıklı olun ya

yanlış düşünüyorsunuz. burada ki bütün arkadaşlar doğaya saygılılar ama işin içinde cinlik var. kağıdın maliyeti düşük. ama kargo şirketlerine ödenen ücretler toplamda yüksek..
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Yukarıdaki link ADSL faturası için. ordaki işlemleri yaptıktan sonra ADSL gibi telefon faturası da adrese mi gelecek arkadaşlar?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,683
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.