Şimdi Ara

Sizi en çok şaşırtabilecek , ağzınızı açık bırakabilecek şey ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , şimdi kısacası size işim düştü. Anılarınızdan da yola çıkabilirsiniz. Kafanızda yarattığınız şeylerde olabilir. Düşünün ne görseniz çok şaşkın bir tepki verirsiniz nutkunuz tutulur. Her derecede olabilir bu açık , rahat olun düşünürken. Karşınızdaki kişiye aktarılabilecek ve bir tiyatro sahnesinde oynansa karşıdaki kişiye rahatça geçebilecek bir şey olursa daha hoş olur Hadi bakalım gerisini hayal gücünüze bırakıyorum.

• Jensen Ackles ' ı görsem ağzım açık kalır nutkum tutulur ne biliyim moruk felaket heycanlanırım ya
  • Aynaya baktığımda başka bir kişiyi görmek sabah uyandığımda kendimi başka bir yerde bulmak falan
  • devam devam , hoş şeyler çıkmaya başlıyor
  • takip
  • Kratos reyizi karşımda görmek.Önce sevinirim ama 1-2 dakika sonra arkama bakmadan kacarim.Sağı solu belli olmaz adam tüm Olympus'u tek başına aldı sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bindiğim otobüsün boş olduğunu görmek

• Sabah kalkınca özel yeteneklerimin olması .
    Örneğin : Uçmak

• sabah kalkmamasını sağlamak.

ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDeaN

Jensen Ackles ' ı görsem ağzım açık kalır nutkum tutulur ne biliyim moruk felaket heycanlanırım ya

yazının fonu ve rengi öyle olunca havalı olmuyorsun, kimse okuyamıyor.
  • Saat 7 diye uyandığımda saatin daha 5 olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treyarch

quote:

Jensen Ackles ' ı görsem ağzım açık kalır nutkum tutulur ne biliyim moruk felaket heycanlanırım ya

Havalı olma gibi bi niyetim yok msn'den alıştım

• yatağımda bi kadın görmek
  • Var mı daha başka şeyler?
  • Madem hayal gücümüze bırakıyorsun sabah uyandığımda aynaya bakınca kadın olduğumu görsem herhalde azım açık kalırdı. Hoşuma gitmezdi ama maksat şaşırmamız ve azımızın açık kalması.
  • Yok mu arttıran gerçekten çok yardımcı olursunuz arkadaşlar konuya bakıp es geçmeyin elbet bir katkınız olur
  • quote:

jensen ackles sam miydi dean miydi diye google bakacaktım nicki gördüm :) o bu değil de dizi bu ara süper gidiyo :)

şaşırma olarakta geçen sene muhasebede 20 soruluk finalin 15 sorusunu atmıştım 88 alıp geçmiştim çok şaşırmıştım harbi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

jensen ackles sam miydi dean miydi diye google bakacaktım nicki gördüm :) o bu değil de dizi bu ara süper gidiyo :)

şaşırma olarakta geçen sene muhasebede 20 soruluk finalin 15 sorusunu atmıştım 88 alıp geçmiştim çok şaşırmıştım harbi.

Hocam şu sıralar zaten dean'in kolyesini nerden bulurum filan diye araştırıyorum ama bulamadım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Treyarch

quote:

+1
  • Bu kadar mıyız arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.