Şimdi Ara

Size uygun bisikleti seçelim | Soru-Cevap (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
3.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum Salcano city Explorer modelinin ağırlığı konusunda birşey bulamadım. Fakat btwin ağır geldi biraz

Size uygun bisikleti seçelim | Soru-Cevap

Size zahmet olmazsın mossonun verileri bu şekilde

Ağırlığı çok ideal. Maşası kalitesiz demişsiniz. Aynı modelin kilitli masalı seçeneği var ama 1.5 kilo fark ediyor maşanın bana bir yararı yok. Bu model masasiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toyota97 T kullanıcısına yanıt
    amortisorsüz maşa tercih edin. salcanonun ağırlığı 12-13 kg civarı. btwin genede alma derim.
    bisikletini satmayı düşünürsen ve 29 inçse foto atabilirmisin?
  • romax kullanıcısına yanıt
    Maalesef 26 jant dostum. Gidonu yatmaktan hafif rengini kaybetti. Selesinde ufak bir yırtık var. Onun dışında 70 km anca yaptı. Daha yeni yaptırdım bakımlarını.

• Son olarak şunu da sorayım Salcano city Explorer modelinin görüntüsü hoşuma gitti. Ağırlığı da ideal. Ve daha ucuz mossoya göre. Mossoya 200 lira fazla ödediğime değer mi?
    Edit: özelliklerini alt alta atıyorum değerlendirmesi kolay olsun diye.
    Mosso
    Salcano

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyota97 -- 31 Temmuz 2017; 17:2:55 >

200 lira fazla vermeye gerek yok. kullanılan komponentler aynı. salcanonun maşası mossoya göre daha kaliteli. geri kalan 200 lirayla ekipman alırsın.
    eyvallah sağolasın yinede
  • Desteğiniz için çok teşekkürler. N11 den baktım 673 liraya var tam istediğim mat yeşil siyah renklerde. Kadro boyu 19 inç. 20 olsa daha iyi sanırım ama çok sorun olmaz. N11 çek kupon takas bölümünde bir arkadaşın konusu var onu araştıracağım. Olursa 60 TL de oradan indirim elde ediyorum. Çok uygun bir fiyata olay çözülecek gibi görünüyor. Tekrardan teşekkürler.

• bizim buradaki bisikletçilere ve internete baktım salcano ng 750 yi nette 950 ye bisikletçide 1100 tl ye kadar buldum, pazarlık yaptım inmiyor, gidip görüşebileceğim yönlendirebileceğin bir yer var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romax -- 31 Temmuz 2017; 19:5:49 >
  • Hocam bende yarin mosss alicaktim salcano dahamı kaliteli diyorsunuz 200 liralik fiyat farki sizce neden dolayi var marka ismi olayimi

• izmirli90 İ kullanıcısına yanıt
    hayir mossonun masalari kalitesiz. her ikiside ayni komponentlerle donanimli bisiklet. salcanonun masasi duz ve full alüminyum. 12 kg gibi bir agirligi var yani hafif. hem daha uygun fiyat.

• Kardesimde city fun 70 var jantlarda paslanma oldu 2 yıl icinde bundan dolayı biraz soğugum salcanoya

city fun 70 model bisikletin jantlari celik. dolayısıyla paslanmasi gayet normal. ama explorer full alüminyum parca. janttan tut kadro masaya kadar. o yuzden bu bisiklette paslanma olacagini sanmam. zincir ve disli yaglamasinda asiriya kacmayin. masa olarakda amortisör bulunmayan sabit duz 40v modeli tercih ediniz.

• Verdiginiz bilgiler icin sagolun hocam.şu modele ne diyorsunuz bianchi city touring 821https://kadansbisiklet.com/home/332-bianchi-touring-821-28-jant-sehir-bisikleti.html

bianchi daha iyi marka fakat masasi celikten yapildigi icin yokuslarda rahatsizlik cektirir.

• Bisiklet almayı düşünüyorum. Şehir içinde deniz kenarında kullanılacak bütçe maksimum 500-600 civarı

Salcano'dan bu modeli beğendim.

http://www.salcano.com/...59_61&product_id=336

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 2 Ağustos 2017; 22:44:53 >
  • Hocam salcano ng650 md 27.5http://www.salcano.com/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=83&sort=p.price&order=ASC

Ve bianchi aspid 37

http://bianchi.com.tr/dag-bisikletleri/bianchi-aspid-37-erkek-dag-21-v-md-275/

Arasinda kaldim bu urunlerin .Salcano lastiklerinin dikenlere karsi dayaniksiz oldugunu duydum ne düşünüyorsunuz.Birde bu iki modelden hangisini tavsiye ederdiniz?Bütçem 1000 tl onerebileceginiz baska ürünler var mi?

• Qwerasd68 kullanıcısına yanıt
    ikisi arasında bianchi daha iyi.
  • Tamam saolun hocam.

• Max. 750-800₺ ş.içi yormayacak özellikleri iyi olan yokuşta beni ağlatmayacak mümkünse disk fren bulunan 100-120 kg taşıyabilecek (babamla kullanacağım) olabilirse hibrit olmazsa kilitlenebilir maşa bulunan bisiklet var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GünahÇıkartanİmam -- 3 Ağustos 2017; 22:54:12 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.