Şimdi Ara

Size uygun bisikleti seçelim | Soru-Cevap (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
1
Favori
3.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler dilerim.1500 tl gibi bir bütçem var şuan için ve amortisörsüz bir şehir bisikleti almak istiyorum.Önce yol bisikleti almak aklımdaydı fakat bulunduğum yer yine az cok çukur var ve kaldırıma inip çıkmayı arada patikaya girmeyi çok sık olmasada severim, yaparımAmortisör istemiyorum çünkü her ne kadar kitli dahi olsa performans düşüyor bence.Ve bunun yanında tekerlerininde ince olması avantajım olucak.Mosso legarde 1721 hoşuma gitti fakat amortisörlü malesef o da.Boy 178 kiloda 84 civarı bir şeyler :).Aşırı bir konfor aramıyorum açıkçası, daha çok asfaltta kullanıcam bisikleti zaten.Bunları göz önüne alarak tavsiye edeceğiniz modeller nelerdir ?

Edit:Cs 327 ve kron spx 300 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odisabi -- 24 Temmuz 2017; 12:49:15 >
  • Odisabi O kullanıcısına yanıt
    spx çok iyi modeldir. düz maşa daha rahat olur ama patikalara gireceksen km daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam valla ayda yılda 2 kere anca sedona 410 modelini övdüler bayağı kafamda yamadı değil :D 11 kilo bisiklet olunca akıl çeliyor hocam
  • arkadaşlar 29' hangi model öneriyorsunuz mtb
  • WHİSTLE BAYİSİNDEN MİWOK 1730 PROF.DAĞ BİSİKLETİ_ÜCRETSİZ KARGO_

İlan No: 463383365

http://www.sahibinden.c...iz-kargo-463383365/detay

KTM ULTRA FLITE 27.5 (30 VİTES) DEORE SLX

İlan No: 453916783

http://www.sahibinden.c...eore-slx-453916783/detay

Bu ikisi arasında kaldım yorumlarınızı alabilir miyim?
  • Kenseii kullanıcısına yanıt
    ilanlar açılmıyor fakat o marka bisikletler gerçekten çok kalitelidir.
  • HedoTurkoglu kullanıcısına yanıt
    max bütçe?
  • 2000 tl ye ktm ultra flite te anlaştık

Özellikleri;

Kadro Model/Tip:

Ultra 27,5" M:1452 Alloyframe 6061

Maşa:

Rock Shox XC30 27" TK-Coil-100

Ön Aktarıcı:

Shimano Deore M611

Arka Aktarıcı:

Shimano SLX m670 Shadow

Aynakol:

Shimano Deore M610 42-32-24

Ön Fren:

Shimano M396 hydr. Disc

Arka Fren:

Shimano M396 hydr. Disc

Vites Kolları:

Shimano Deore M610 3/10

Ruble:

Shimano HG50-10 11-36

Gidon:

KTM Line HB-FB12L-Flat.680

Gidon Boğazı:

KTM

Sele:

KTM

Sele Borusu:

KTM Line AS-021 7

Jant Seti:

KTM Line 27,5 Ryde-M435

Lastikler:

Scwalbe Rapid Rob 27.5x2.1" 54-584

Ağırlık:

13,00//13,40 Pedal İle

Materyal:

Alüminyum

• Ben de arada yaklaşık 20km kadar kullanmak için bisiklet bakıyorum. Elimde lisede aldığım yaklaşık 15 yaşında Bianchi Grizzly modeli var. Eski bir model olduğu için belki bilinmiyordur, şöyle bir şey:
    Size uygun bisikleti seçelim | Soru-Cevap
    (fotoğraf alıntıdır)

Gençlikte hevesten gittim çift amasörlü bisiklet aldım. Şimdi pişmanım tabi sonuçta dağda kullandığım yok bisikleti. En fazla hafif bozuk yol o kadar.
    Şehir içinde kullanmak için elimdeki bisiklete 26*1,5 ya da 26*1,75 ya da 26*1,95 gibi düz desenli bir şehir lastiği alıp kullansam acaba sorun olur mu? Yoksa illa şehir bisikleti mi almak gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 25 Temmuz 2017; 16:56:6 >
  • 1000 TL dostum
  • https://www.gittigidiyor.com/kampanya/favori-bisikletlerde-indirim

burada alınası bilsiklet var mı 26 jant almayı düşünüyordum yüzde 20 düşüyor bende
    500e tamamlarsam 50 bonus da verecek

yazın az kullanacağım sorun çıkarmayan bir model fp ürünü olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 25 Temmuz 2017; 17:35:36 >
  • Merhaba,
    Bütçem 500 700 Tl arasında genellikle şehir içi dolaşıyorum ama arada sırada dağ turlarına katılmak istiyorum.
    Şu an elimde Ümit Velocity var.Pek tat vermiyor tavsiye edebileceğiniz bisiklet var mıdır ?
    Bu arada öğrenciyim ne kadar ucuz o kadar iyi.
    Teşekkürler...
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    rr340
    mondial stardom
    mondial ardor
    mondial turbulance
    ng750
  • Merhaba bende mümkün olduğu kadar hafif ve dayanıklı bir şehir bisikleti bakıyorum 1000 tl ye kadar.Kardeşimde salcano var hep pas yaptı salcano gibi olmasın yardımcı olacak kardeşim varsa sevinirim.
  • Mondial marka bisikletleri internet uzerinden pek satan yok. Nasil temin edecegiz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle selamün aldykum benim istediğim hem arazi hemde çok iyi olmayan asfalt yollarda sıkıntı çıkarmayacak 1000 tl bütçeli dış görünüşü güzel(nedense bunu çok önemsiyorum :) ) tam bir f/p ürünü öneriniz varsa alırım bu arada boyum 1.86 ve mümkünse arka amörsitör olmasın cevabınız için teşekkür ederim

• Dostum merhaba. Öncelikle insanlara yardımcı olduğun için sağol. Şimdi yaklaşık 4 sene önce büyük bir cehalet sergileyip başkentin ortasında oturmama rağmen Salcano NG 750 dağ bisikletini aldım. Daha da kötüsü sele ayarını dün yaptım :( 4 senede topu topu 75 km civarı anca binmişimdir. Ama sele ayarını yapınca inanılmaz bir rahatlama geldi sık sık binmeye karar verdim. Şuan bu bisikleti satsam ne kadar eder tahminen ? Ve maksimum 1000 liraya yol bisikleti ne tavsiye edersiniz? Boyası mat olursa sevinirim

• toyota97 T kullanıcısına yanıt
    eger temiz ise max 600 lira falan tutar. yol bisikleti olarak 1000 liraya tek model var oda B'TWIN triban 100.

• TcCoskun44 kullanıcısına yanıt
    salcanonun ng650 yada 450 yada 750 modellerine bak. carraro force 310 da bakabilirsin. butceyi artirirsan carraro daytona 2924 bak. mondial ardor yada turbulance da bak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.