Şimdi Ara

Size uygun bisikleti seçelim | Soru-Cevap (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
3.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç model seçtim ama bilgim yeterli değil, yukarıdaki listede boy 185 kilo 108 genelde işe gidip gelmek için araç kullanmamak için kilo aldı başını gidiyor çünkü ve spor olsun diye kullanılacak. Lütfen yardım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bacak Uzunluğu "79.5" cm,Tors Ölşüsü "70" cm,Omuz genişliği "44.5"cm,Kol Uzunluğu "60"cm,Boy "175.5"cm,Kilo "65"k.g. Bendeki Ölçüler bunlar bu ölçülere nasıl bir kadro boyu alabiliriz gidon ölçümüz ne olmalı.
  • Şehirde işe gitmek için kullanacaksan mtb önermem hibrit öneririm ama tercih senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurisma

Şehirde işe gitmek için kullanacaksan mtb önermem hibrit öneririm ama tercih senin.

Hibrit derken? Var mı önerebileceğiniz model? Benim sıkıntım kilodan dolayı inçe tekerlekler olmuyor bana ben de kalın tekerlekli olduğu için bunları yazdım yoksa anladığımdan değil..

• http://carrarobisiklet.com/sehir-bisikletleri/carraro-sportive-330-erkek-sehir-bisikleti-30-v-hd-28/

bu bisikleti tavsiye ederim kilodan sorun olacağını sanmıyorum.
  • Futurisma kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ince tekerlekler maalesef olmuyor, kendim bizzat bisikletçide denedim, bir de bütçem 1000 TL civarı..

• aralarinda en iyi fp ürünü kron xc100 modeli. salcanoyla hemen hemen ayni ama mekanik frene 1000 liradan fazla verilmeyecegi icin kron daha makbul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur bisikletleri mtblere gore daha hafif ve bu yuzden uzerine binecek agirliginda hafif olmasi lazim. tur bisikletlerinin tasiyabilecegi max agirlik 95 kgdir. mtbler 150 kg a kadar tasirlar. kilon 97 - 100 falansa al tur bisikleti. 135 falansa mtb daha iyi.

• Futurisma kullanıcısına yanıt
    bu oranlari karsilastirarak kadro boyunu cok zor bulurum. ama sadece boy,kilo ve butceni yazarsan daha iyi yardimci olabilirim. 175cm alti 26" 175-180cm arasi 27.5" 180cm ve uzeri 29" kadro boylari 18-19-21 olur. 170 ile 180 arasi 19 kadro 180 ve uzeri 21 kadro alabilirler.

• Teşekkürler peki bu decathlondaki linkini verdiğim ürün nasıldır? Teker ince mi? Uygun mu? Bu arada boy 185 Kilom 108..
    https://www.decathlon.com.tr/original-520-gri-mavi-id_8353018.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallagitsindostum -- 5 Ağustos 2017; 23:57:10 >
  • Teşekkürler hocam 30 veya 40 ikisinden birisini alacağım.

• vasat bisiklet. 1ooo lira degil 5oo lira bile verilmez.

• Tekrar teşekkürler peki sizin bir öneriniz var mı?

• 1500-2000 tl arası, çanakkale gibi düz bir şehirde okula ulaşım ve biraz da kafam esince gezmek tozmak amaçlı bir bisiklet arıyorum yardımcı olurmusunuz?
    Boy:175 kilo 67
  • salcano city explorer

• Yaxis kullanıcısına yanıt
    carraro sportive yada whistle guipago serilerini arastir.

• Teşekkür ederim, ancak bu da ince teker değil mi?

• gençler 1000 yerine 1ooo yazan bir kekodan tavsiye almayı tekrar düşünmelisiniz
  • ince teker şehir bisikletleri 95 kgdan fazlasını tartmaz diyenler vardı ama bisiklet forumlarında benim gibi 105-110 kg bandındakilere genelde ince tekerlekli şehir bisikletleri önerilmiş ve kullananlar da varmış. Öyleyse illa kalın tekerlekli mtb şart değil sanırım.. Bir bisiklet için girmediğim forum okumadığım yazı kalmadı ama hala işin içinden çıkamadım..
    Bir de acaba biancihin discovery men serisi nasıldır uygun mudur bilgisi olan en azından?

• En son kararımı bu iki bisikletten yana kullanıcam galiba..

http://www.hepsiburada.com/salcano-mostar-700-man-p-SPORYK406058?magaza=ALC%20Bisiklet

http://www.hepsiburada.com/bianchi-discovery-man-28-sehir-bisikleti-p-SPORBNCDISCOVERY49

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sallagitsindostum -- 6 Ağustos 2017; 17:27:20 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.