Şimdi Ara

Size göre dünyanın en güçlü üç köpeği (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
560.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartışma uzadığı için yazmak istedim. Çene kuvvetinin hiç bir değeri yok, zaten küçük köpeklerde bile çok güçlü kemik kıracak çeneler var. Beden ve cüsse boyutu da avının boynundan kapan bir köpek için çok önemli değil iri cüsse elbette korkutucu ama kriter değil aslolan cesaret ve hızdır. Belli bir boyuta ulaştıktan sonra en güçlü olmanın yük çekmek dışında hiçbir faydası yoktur acı dayanımı ve pes etmemek çok daha önemli iki silahtır eğer aranan güç ise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-KAFKAS ÇOBAN KÖPEĞİ
    2-TİBET MASTİFİ
    3-PRESSA CANARİO
    4-KANGAL
  • Kilo olarak ve boyut olarak hangisi büyükse o en güçlüdür mantığına göre 250 kg obez insanlar en güçlü insanlardır.

Güç ile kilo bambaşka şeyler. 80 kg sağlıklı bir Alaska kurdu ile çok çok azı baş edebilir.
    Ve en nefret ettiğim köpek olan pittbul o bıdıcık haliyle koca koca çoban köpeklerini pert edebiliyor. Ayı ile aslan gibi. Heybetten çok yırtıcılık ve korkusuzluk daha önemli.

Not: Bir hevesle baya eski konu hort yapayım diye girdim ayıp ayıp 10 yıl olcak nerdeyse konu güncel. Ağız tadıyla bir hort yaptırmıyorlar nerde eski forum.
  • Kangallllll!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

Size göre dünyanın en güçlü üç köpeği

• 1- Tibet Mastiff
    2- Kangal (kars-normal)
    3- pittbul
  • Butun kopek irklarini beslemis biri olarak

Kangal
    Alabay
    Kafkas
    Akbas
    Bole gider

• bret pitt, rott ingen hikaye

1. Kangal - Malaklı
    2. Bully Kutta
    3. caucasian ovcharka
    4. presa canario

Sexy köpekler listem 1. doberman, 2. Dogo arjantin çok güzel görünüyorlar
    Birde alan koruma için alınacaksa fantazi aramaya gerek yok zaten 2 dobermanın olduğu yere kimse girmek istemez bu yüzden çok takılmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 20 Aralık 2016; 23:34:2 >
  • Ne sevimli değil mi? Bully Kutta

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

bret pitt, rott ingen hikaye

1. Kangal - Malaklı
    2. Bully Kutta
    3. caucasian ovcharka
    4. presa canario

Sexy köpekler listem 1. doberman, 2. Dogo arjantin çok güzel görünüyorlar
    Birde alan koruma için alınacaksa fantazi aramaya gerek yok zaten 2 dobermanın olduğu yere kimse girmek istemez bu yüzden çok takılmamak lazım

Hocam varsa güvenlik ihtiyacınız bekçi olarak çalıştırıyorum. Uygun fiyata hallederiz.

Size göre dünyanın en güçlü üç köpeği

• Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    Adamin aklini alir

• en zeki köpek en güçlü köpektir unutmayın.
  • Dogo

Preso Canaria

KANGAL
  • Aman didim bunu gören diğer ırkları kangal sucuk zanneder, bizimki

http://m.liveleak.com/view?i=b6b_1380363462
  • 1.kangal

2.dogo

3.pit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Tibet Mastiff
    2- Kangal
    3- Pitbull
  • 1. Pitbull
    2. Doberman
    3. Dogo
  • Rychte kullanıcısına yanıt
    Doberman koruma köpekleri arasında en güçsüzlerdendir. Tazıgillerden geldiği için çevikliği, zekası ve cesareti ile ön plana çıkan bir köpek.

• Arkadaşlar herkesi okudumda herkesin bi kangal sevgisi var fakat kangal degil 1. Sirada rottweiller vardir cunku rott 1660 psi cene gucune sahiptir kangal ise 740 psi sahsen ben rottu fazla sevmem cunku kangal gibi herseye havlamaz kizdirilmadigi surece sakin bi kopek ustelik rottweiller 10 tondan fazla yuku cok rahat cekebilecek guctedir 2. Ise presa canario pittbull dan bile korkmam ama bu kopekten cok korkarim kangal seven arkadaslara soyleyelim 2 tane sinirli presa 3 tane kangali 15 dkde parcalayak guctedir 3. Ise cane corsodur en sevdigim kopek budur cunku 3 nesil ayni sekilde bakar asil kopektir bana gore alman kurdundan daha zekidir canini yakmak bile istemezsin onun

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.