Şimdi Ara

Sizce yaşayan en iyi aktör ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
2.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edit. Konuyu biri uplamis, tekrar aktif oldugundan dolayi , gelmis gecmis yerine yasayan en iyi aktor olarak degistirdim basligi , boylesi daha uygun ve mantikli.

Ben o kadar düşünmeme rağmen bir türlü şu 3 aktörden bir ikisini eleyip ahanda bu diyemedim o yüzden üçünüde yazıyorumBu üç babayiğidin oynadığı filmlerde filmi değil bu adamları izliyorum o derece mükemmel oyuncular bence , özellikle Al Pacino yu izlemekten büyük zevk alıyorum

Al Pacino-Jack Nicholson-Robert De Niro

Uzun sure sonra gelen edit: Bu listeye en baslardan Daniel Day-Lewis'i eklemek de farzdir efenim...

Gerekli görülen edit:Çoğu yerde bazı arkadaşlar Al Pacino hep aynı filmlerde oynuyo yeaa o kimki diyor o yüzden buraya yazma gereği duydum , adamın oynadığı tüm filmleri bilmeden sadece iki mafya filmini izleyip bu büyük oyuncu hakkında ahkam kesmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 21 Eylül 2015; 10:44:14 >

• birazda yeşilçamın eskilerine gidelim.

Cüneyt Arkın
    Tarık Akan
    Kadir İnanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

Christoph Waltz

http://www.imdb.com/name/nm0910607/

haklısın bu adamın da hakkını yememek lazım Django filminde çok beğenmiştim

dh mania , hocam dnya çapında dediğim için türkleri hiç düşünmedim bile ama o söylediklerinizde sağlam oyuncular türk sineması için

• leonardo dicaprio ve brad pitt diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khal Woof -- 12 Ocak 2014; 20:28:46 >
  • Leo. DiCaprio
    C. Bale
  • En iyi aktör göreceli bir kavram ama bence en iyi filmlerde oynayan ve en beğendiğim oyuncu Leonardo Di Caprio.Yaşıda genç,daha bir çok iyi filmde oynayacaktır.Şimdiden efsane bir oyuncu.
  • Al Pacino diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

En iyi aktör göreceli bir kavram ama bence en iyi filmlerde oynayan ve en beğendiğim oyuncu Leonardo Di Caprio.Yaşıda genç,daha bir çok iyi filmde oynayacaktır.Şimdiden efsane bir oyuncu.

göreceli olduğu için herkesin fikrini öğrenmek istiyorum zatenama filmden çok oyuncuya bakmak gerekiyor tabi film seçimleride önemli ama kötü bir filmi yükselten , oyunculuğu filmin önüne geçen oyuncu benim gözümde iyi oyuncudur,ama Dicaprio gelmiş geçmiş en iyisi olmasada şuanki genç (sinema için genç) oyuncular arasından en iyisi bencede

• al pacino bradd pitt morgan freeman dicaprio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Nicholson bence en iyisi. Konuda söylenmemiş olarak Steve Buscemi ve Tim Roth diyelim.
  • Tom Hanks tabiki.
  • Christian Bale
    Robert Downey Jr
    Will Smith

• Leonardo DiCaprio
    Muazzam bir oyuncu gerçekten.Tabi içimden Al Pacino,Tom Hanks filanda geçiyo ama en başta aklıma gelen o oluyor.

• Pacino efsanedir
  • Leonardo Di Caprio açık ara öndedir benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

Leonardo Di Caprio açık ara öndedir benim için.

Marlon Brando,Al Pacino,Jack Nicholson,Robert De Niro,Daniel Day Lewis gibi ustalari izledinmi acaba sadece meraktan soruyorum , Dicaprioyu kucumsedigim anlamini cikarma ama bu saydigim isimlerin yaninda Dicaprio bi alt tabaka kaliyor ha tabi bu onun cok iyi oyuncu oldugu gercegini degistirmez bencede ama cogu kisi Dicaprio demis o yuzden sasirdim biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 13 Ocak 2014; 1:55:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

Leonardo Di Caprio açık ara öndedir benim için.

Marlon Brando,Al Pacino,Jack Nicholson,Robert De Niro,Daniel Day Lewis gibi ustalari izledinmi acaba sadece meraktan soruyorum , Dicaprioyu kucumsedigim anlamini cikarma ama bu saydigim isimlerin yaninda Dicaprio bi alt tabaka kaliyor ha tabi bu onun cok iyi oyuncu oldugu gercegini degistirmez bencede ama herkes Dicaprio demis o yuzden sasirdim biraz

Daniel day lewis dışında hepsini izlemişliğim vardır dicaprio hepsinden genç ve yeni nesil oluşu yüzünden bu durum olabilir diye düşünüyorum :)

• Robin Williams ve Jack Nicholson her rolün altından kalkabilen oyunculardır dram,komedi,kötü adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 13 Ocak 2014; 2:01:46 >
  • Samuel L. Jackson

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.